"Draugu loks"
Pievienojieties “Draugu lokam” un ietaupiet! Uzzināt vairāk

Trauki, glāzes un pannas

Šīs nedēļas piedāvājumi

Idejas un ieteikumi

Kādi ir piemēroti indukcijas plīts trauki? Attēls: Freepik.com Indukcijas plīts ļoti atšķiras no tradicionāli ierastās gāzes vai elektriskās plīts virsmas vairāku iemeslu dēļ, tostarp - uz indukcijas plīts virsmas darbosies tikai noteikta veida trauki. Kā zināt, kuri ir atbilstošie indukcija...
Indukcijas plīts ietekme uz veselību – mīti un patiesība Foto: 1a.lv Indukcijas plīts – pēdējo gadu laikā arvien lielāku popularitāti iemantojošā sadzīves tehnika. Tā sāk aizvietot mums visiem ierasto elektrisko un gāzes plīti, jo ir daudz ērtāka lietošanā, kā arī spēj ātrāk uzsildīt ēdienu un samazina elek...

Stilīgi un izturīgi trauki ir nepieciešami ikvienā virtuvē

Vai Tev kādreiz ir nācies steidzami meklēt tīru šķīvi vai bļodu, jo nav, kur likt sagrieztus dārzeņus vai tikko pagatavotu maltīti? Jo vairāk dažādu trauku ir Tavā virtuvē, jo vieglāka un patīkamāka kļūst ēdiena gatavošana. Mēs, 1a.lv, esam sarūpējuši plašu mājsaimniecības preču piedāvājumu, kur ir virtuves trauki gan ikdienai, gan svētkiem. Ja vēlies iegādāties glāzes un šķīvjus, katlus un pannas vai gribi nopirkt porcelāna servīzi, aplūko mūsu veikala preču klāstu!
Virtuves trauki no dažādiem materiāliem
Ēdiena kvalitāte ir atkarīga ne tikai no produktu svaiguma, bet arī no trauku kvalitātes. Ja uz dažām minūtēm pametīsi virtuvi, nepiedegošs trauku pārklājums pasargās Tavu maltīti, savukārt visdažādākās burciņas un kārbas ilgāk saglabās ēdienu svaigu. 1a.lv preču klāstā ir keramiskie virtuves trauki, kā arī trauki no tērauda un alumīnija.
Salīdzini un pasūti:
• pannas un katlus vārīšanai, sautēšanai, cepšanai, kā arī speciālas pannas pankūkām un vok ēdieniem;
• uzglabāšanas traukus no stikla, plastmasas un polipropilēna;
• dažāda tilpuma tējkannas.
Trauki profesionālai galda servēšanai
Galda klāšana ir māksla, taču viss ir vienkārši, ja vien ir vajadzīgie trauki. Mūsu veikalā Tu vari iegādāties visu nepieciešamo, lai uzklātu galdu katrai ēdienreizei.
Pasūti 1a.lv:
• vienkrāsainas un rakstainas bļodas un šķīvjus;
• tējas traukus, kafijas kannas, krūzes un tases elegantai dzērienu pasniegšanai;
• speciālas glāzes dažādiem alkoholiskajiem dzērieniem, kā arī glāzes sulai un ūdenim;
• izsmalcinātus traukus svinībām: pusdienu servīzes, kūku šķīvjus un etažierus cepumiem vai uzkodām.
Trauki dāvanā – izsmalcināts dizains un lieliska kvalitāte
Trauki ir populāra dāvana kāzās un sālsmaizes viesībās. Parasti nedāvina vienkāršas krūzes un šķīvjus, bet pasniedz kaut ko īpašu, piemēram, lielu servīzi vai oriģinālu karafi.
Ja Tu meklē traukus dāvanai, iesakām iegādāties:
• trauku komplektus un pusdienu servīzes. Komplektā var iegādāties glāzes un sulas krūzi, dažādus šķīvjus, katlus un pannas ar noņemamiem rokturiem;
• karafes. Stilīgas stikla tvertnes alkoholiskajiem dzērieniem iepriecinās ikvienu, kas novērtē labu vīnu vai konjaku;
• pannas un katlus. Ikdienā izmantojami trauki arī var būt laba dāvana. Pievērs uzmanību modernākiem modeļiem ar izturīgu, nepiedegošu pārklājumu.
1a.lv virtuves trauki ir vien pāris klikšķu attālumā. Pasūti visu nepieciešamo bez rindām un steigas!