Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Sīkdatnes no pakalpojumu sniedzējiem

Mēs izmantojam Google Analytics pakalpojumus, lai analizētu, kā tu izmanto mūsu tīmekļa vietni. Vairāk par Google privātuma politiku vari uzzināt šeit.

Lai iepazītos ar vairāk informācijas par to, kā tu vari piekļūt, pārvaldīt vai dzēst informāciju, kas saistīta ar tavu Google kontu, apskati “Caurskatāmība un izvēle.”

Mēs ļaujam šiem uzticamajiem uzņēmumiem, kas atbilst VDAR, izmantot sīkdatnes vai tamlīdzīgas tehnoloģijas, lai sniegtu reklāmas vai izpētes pakalpojumus:
  • mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantots pakalpojums “Google Analytics”, lai saprastu, kā apmeklētāji izmanto tīmekļa vietnes saturu. Ja tu nevēlies, lai tavs pārlūks izmanto Analytics, tu vari instalēt Google Analytics pārlūka pievienojumprogrammu. Ja vēlies uzzināt vairāk par Google Analytics un privātumu, noklikšķini šeit

  • Tiešā mārketinga nolūkos mēs izmantojam “Google Partners” reklāmas sistēmu. Tas palīdz mums parādīt tev atbilstošus piedāvājumus. Tu vari mainīt šos iestatījumus šeit. Lai uzzinātu vairāk par Google reklāmām un privātuma politiku, noklikšķini šeit

  • Tiešā mārketinga nolūkos mēs esam tiesīgi izmantot “Facebook” reklāmas platformu, kas atbilstoši apkopotajām sīkdatnēm palīdz mums veiksmīgāk noteikt pircēja vajadzības. Lai uzzinātu vairāk par Facebook privātuma politiku, noklikšķi šeit. Tāpat tu vari noklikšķināt šeit, lai mainītu savus reklāmas iestatījumus Facebook platformā.

  • Tiešā mārketinga nolūkos mēs esam tiesīgi izmantot “RTB House” reklāmas platformu, kas atbilstoši apkopotajām sīkdatnēm palīdz mums veiksmīgāk noteikt pircēja vajadzības. Lai uzzinātu vairāk par RTB House privātuma politiku, noklikšķini šeit. Tāpat tu vari mainīt reklāmas iestatījumus RTB House platformā, noklikšķinot šeit.

  • Tiešā mārketinga nolūkos mēs esam tiesīgi izmantot “Adform” reklāmas platformu, kas atbilstoši apkopotajām sīkdatnēm palīdz mums veiksmīgāk noteikt pircēja vajadzības. Lai uzzinātu vairāk par Adform privātuma politiku, noklikšķini  šeit.

  • Mēs esam tiesīgi izmantot “Hot Jar”, lai optimizētu klientu pieredzi tīmekļa vietnē. Lai uzzinātu vairāk par šo privātuma politiku, noklikšķini šeit