Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Rāda: 1 - 48 no 121
Kārtot pēc:
Sausā suņu barība Acana Classics Red Meat, jēra gaļa/liellopa gaļa/cūkgaļa, 14.5 kg
63,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 63,99 €
102,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 102,90 €
Sausā suņu barība Acana Classics Red Meat, jēra gaļa/liellopa gaļa/cūkgaļa, 14.5 kg
  • Svars: 14.5 kg
  • Barība suņiem: Universāls
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Cūkgaļa, Jēra gaļa, Liellopa gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Singles Yorkshire Pork, cūkgaļa, 11.4 kg
71,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 71,89 €
97,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 97,90 €
Pieejama noliktavā
Sausā suņu barība Acana Singles Yorkshire Pork, cūkgaļa, 11.4 kg
  • Svars: 11.4 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem, Pieaugušajiem, Senioriem, Universāls
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Cūkgaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Sport & Agiliti, zivs/vistas gaļa/tītara gaļa, 11.4 kg
61,45 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 61,45 €
84,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 84,90 €
84,90 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Sausā suņu barība Acana Sport & Agiliti, zivs/vistas gaļa/tītara gaļa, 11.4 kg
  • Svars: 11.4 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem, Universāls
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Tītara gaļa, Vistas gaļa, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Classics Wild Coast, zivs, 14.5 kg
68,77 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 68,77 €
106,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 106,90 €
Pieejama noliktavā
Sausā suņu barība Acana Classics Wild Coast, zivs, 14.5 kg
  • Svars: 14.5 kg
  • Barība suņiem: Universāls
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Grass-Fed Lamb, jēra gaļa, 6 kg
48,91 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 48,91 €
62,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 62,90 €
Pieejama noliktavā
Sausā suņu barība Acana Grass-Fed Lamb, jēra gaļa, 6 kg
  • Svars: 6 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem, Pieaugušajiem, Senioriem, Universāls
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Jēra gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Classics Prairie Poultry, vistas gaļa/tītara gaļa, 14.5 kg
61,12 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 61,12 €
93,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 93,90 €
Pieejama noliktavā
Sausā suņu barība Acana Classics Prairie Poultry, vistas gaļa/tītara gaļa, 14.5 kg
  • Svars: 14.5 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem, Pieaugušajiem, Senioriem, Universāls
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Tītara gaļa, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana First Feast Kitten, zivs/vistas gaļa, 1.8 kg
14,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,19 €
29,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,79 €
Pieejama noliktavā
Sausā kaķu barība Acana First Feast Kitten, zivs/vistas gaļa, 1.8 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 1.8 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Kaķēniem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Grasslands, vistas gaļa/tītara gaļa/pīles gaļa, 0.34 kg
4,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,79 €
6,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,19 €
6,19 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Sausā kaķu barība Acana Grasslands, vistas gaļa/tītara gaļa/pīles gaļa, 0.34 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 0.34 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Universālā
  • Pamatsastāvs: Pīles gaļa, Tītara gaļa, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Wild Prairie All Life Stages, vistas gaļa, 0.340 kg
4,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,39 €
6,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,19 €
Pieejama noliktavā
Sausā kaķu barība Acana Wild Prairie All Life Stages, vistas gaļa, 0.340 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 0.340 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Universālā
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Grass-Fed Lamb, jēra gaļa, 17 kg
125,62 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 106,90 €
175,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 175,90 €
Pieejama noliktavā
Sausā suņu barība Acana Grass-Fed Lamb, jēra gaļa, 17 kg
  • Svars: 17 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem, Pieaugušajiem, Senioriem, Universāls
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Jēra gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Grass-Fed Lamb, jēra gaļa, 2 kg
18,61 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,61 €
38,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,90 €
38,90 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Sausā suņu barība Acana Grass-Fed Lamb, jēra gaļa, 2 kg
  • Svars: 2 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem, Pieaugušajiem, Senioriem, Universāls
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Jēra gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Pacifica, zivs, 11.4 kg
81,55 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 78,90 €
105,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 101,90 €
Pieejama noliktavā
Sausā suņu barība Acana Pacifica, zivs, 11.4 kg
  • Svars: 11.4 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem, Universāls
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Wild Prairie All Life Stages, 4.5 kg
43,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 43,49 €
64,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 64,90 €
Pieejama noliktavā
Sausā kaķu barība Acana Wild Prairie All Life Stages, 4.5 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 4.5 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Universālā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana First Feast Kitten, zivs, 0.34 kg
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
5,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,89 €
Pieejama noliktavā
Sausā kaķu barība Acana First Feast Kitten, zivs, 0.34 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 0.34 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Kaķēniem
  • Pamatsastāvs: Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Puppy Junior, zivs/vistas gaļa, 17 kg
81,52 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 80,90 €
123,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 123,90 €
Pieejama noliktavā
Sausā suņu barība Acana Puppy Junior, zivs/vistas gaļa, 17 kg
  • Svars: 17 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem
  • Suņa izmērs: Maziem suņiem, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Classics Red Meat, jēra gaļa/liellopa gaļa/cūkgaļa, 2 kg
15,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,89 €
34,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,69 €
2.0 kg / 1 gab.
17,45 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
Sausā suņu barība Acana Classics Red Meat, jēra gaļa/liellopa gaļa/cūkgaļa, 2 kg
  • Svars: 2 kg
  • Barība suņiem: Universāls
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Cūkgaļa, Jēra gaļa, Liellopa gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Classics Red Meat, jēra gaļa/liellopa gaļa/cūkgaļa, 9.7 kg
54,61 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 54,61 €
73,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 68,90 €
9.7 kg / 1 gab.
7,62 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
Sausā suņu barība Acana Classics Red Meat, jēra gaļa/liellopa gaļa/cūkgaļa, 9.7 kg
  • Svars: 9.7 kg
  • Barība suņiem: Universāls
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Cūkgaļa, Jēra gaļa, Liellopa gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Adult Light & Fit, zivs/vistas gaļa, 2 kg
16,31 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,31 €
33,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,90 €
Pieejama noliktavā
Sausā suņu barība Acana Adult Light & Fit, zivs/vistas gaļa, 2 kg
  • Svars: 2 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Large Breed Adult, zivs/vistas gaļa, 17 kg
81,52 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 81,52 €
124,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 124,90 €
Pieejama noliktavā
Sausā suņu barība Acana Large Breed Adult, zivs/vistas gaļa, 17 kg
  • Svars: 17 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana, pīles gaļa, 2 kg
26,68 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,79 €
48,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,90 €
Pieejama noliktavā
Sausā suņu barība Acana, pīles gaļa, 2 kg
  • Svars: 2 kg
  • Barība suņiem: Universāls
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Pīles gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Puppy Junior, zivs/vistas gaļa, 11.4 kg
55,17 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 55,17 €
83,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 83,90 €
Pieejama noliktavā
Sausā suņu barība Acana Puppy Junior, zivs/vistas gaļa, 11.4 kg
  • Svars: 11.4 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem
  • Suņa izmērs: Maziem suņiem, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Adult Light & Fit, zivs/vistas gaļa, 11.4 kg
61,86 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 61,86 €
83,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 83,90 €
Sausā suņu barība Acana Adult Light & Fit, zivs/vistas gaļa, 11.4 kg
  • Svars: 11.4 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Grass-Fed Lamb, jēra gaļa/ābols, 11.4 kg
71,91 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 71,91 €
109,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 109,90 €
Sausā suņu barība Acana Grass-Fed Lamb, jēra gaļa/ābols, 11.4 kg
  • Svars: 11.4 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem, Pieaugušajiem, Senioriem, Universāls
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Jēra gaļa, Ābols
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Indoor Entree, vistas gaļa/siļķe, 1.8 kg
17,93 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,93 €
29,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,79 €
1.8 kg / 1 gab.
16,55 € / 1 kg
Sausā kaķu barība Acana Indoor Entree, vistas gaļa/siļķe, 1.8 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 1.8 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Siļķe, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Large Breed, zivs/vistas gaļa, 11.4 kg
56,02 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 55,90 €
84,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 84,90 €
Sausā suņu barība Acana Large Breed, zivs/vistas gaļa, 11.4 kg
  • Svars: 11.4 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Wild Prairie All Life Stages, vistas gaļa, 1.8 kg
23,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,89 €
36,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,90 €
36,90 € / 1 gab.
Sausā kaķu barība Acana Wild Prairie All Life Stages, vistas gaļa, 1.8 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 1.8 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Universālā
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Indoor, vistas gaļa, 4.5 kg
32,21 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,21 €
58,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,90 €
58,90 € / 1 gab.
Sausā kaķu barība Acana Indoor, vistas gaļa, 4.5 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 4.5 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Highest Protein Indoor Cat, 1.8 kg
24,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,49 €
37,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 37,90 €
Sausā kaķu barība Acana Highest Protein Indoor Cat, 1.8 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 1.8 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Pacifica, zivs, 4.5 kg
47,92 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,92 €
59,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 59,90 €
Sausā kaķu barība Acana Pacifica, zivs, 4.5 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 4.5 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Universālā
  • Pamatsastāvs: Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Indoor Entree, vistas gaļa/tītara gaļa, 0.34 kg
4,47 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,47 €
5,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,59 €
Sausā kaķu barība Acana Indoor Entree, vistas gaļa/tītara gaļa, 0.34 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 0.34 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Tītara gaļa, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Grasslands, vistas gaļa/tītara gaļa/pīles gaļa, 1.8 kg
29,80 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,69 €
39,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,90 €
39,90 € / 1 gab.
Sausā kaķu barība Acana Grasslands, vistas gaļa/tītara gaļa/pīles gaļa, 1.8 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 1.8 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Universālā
  • Pamatsastāvs: Pīles gaļa, Tītara gaļa, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Grasslands, jēra gaļa/tītara gaļa/pīles gaļa, 2 kg
24,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,39 €
37,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 37,90 €
37,90 € / 1 gab.
Sausā suņu barība Acana Grasslands, jēra gaļa/tītara gaļa/pīles gaļa, 2 kg
  • Svars: 2 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem, Senioriem, Universāls
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Jēra gaļa, Pīles gaļa, Tītara gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana, zivs, 2 kg
22,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,89 €
35,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,90 €
2.0 kg / 1 gab.
17,95 € / 1 kg
Sausā suņu barība Acana, zivs, 2 kg
  • Svars: 2 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem, Universāls
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Kitten, vistas gaļa/tītara gaļa/lasis, 1.8 kg
36,90 € / gab.
Sausā kaķu barība Acana Kitten, vistas gaļa/tītara gaļa/lasis, 1.8 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 1.8 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Kaķēniem
  • Pamatsastāvs: Lasis, Tītara gaļa, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā kaķu barība Acana Premium Pate, vistas gaļa, 0.085 kg
2,29 € / gab.
0.085 kg / 1 gab.
26,94 € / 1 kg
Mitrā kaķu barība Acana Premium Pate, vistas gaļa, 0.085 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 0.085 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Universālā
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā kaķu barība Acana Premium Pate Salmon & Chicken Recipe, vistas gaļa/lasis, 0.085 kg
2,29 € / gab.
0.085 kg / 1 gab.
26,94 € / 1 kg
Mitrā kaķu barība Acana Premium Pate Salmon & Chicken Recipe, vistas gaļa/lasis, 0.085 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 0.085 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Lasis, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā kaķu barība Acana Premium Pate Chicken & Tuna, vistas gaļa/tunzivis, 0.085 kg
2,29 € / gab.
0.085 kg / 1 gab.
26,94 € / 1 kg
Mitrā kaķu barība Acana Premium Pate Chicken & Tuna, vistas gaļa/tunzivis, 0.085 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 0.085 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Tunzivis, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā kaķu barība Acana Premium Pate, jēra gaļa, 0.085 kg
2,29 € / gab.
0.085 kg / 1 gab.
26,94 € / 1 kg
Mitrā kaķu barība Acana Premium Pate, jēra gaļa, 0.085 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 0.085 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Universālā
  • Pamatsastāvs: Jēra gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Puppy Junior, zivs/vistas gaļa, 2 kg
16,23 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,23 €
33,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,29 €
Sausā suņu barība Acana Puppy Junior, zivs/vistas gaļa, 2 kg
  • Svars: 2 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem
  • Suņa izmērs: Maziem suņiem, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Pacifica, jūras veltes, 1.8 kg
24,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,49 €
37,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 37,90 €
37,90 € / 1 gab.
Sausā kaķu barība Acana Pacifica, jūras veltes, 1.8 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 1.8 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Universālā
  • Pamatsastāvs: Jūras veltes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Grasslands, vistas gaļa/pīles gaļa, 4.5 kg
37,85 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 37,85 €
67,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 67,90 €
Sausā kaķu barība Acana Grasslands, vistas gaļa/pīles gaļa, 4.5 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 4.5 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Universālā
  • Pamatsastāvs: Pīles gaļa, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Homestead Harvest, vistas gaļa/tītara gaļa, 1.8 kg
17,06 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,06 €
29,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,79 €
Sausā kaķu barība Acana Homestead Harvest, vistas gaļa/tītara gaļa, 1.8 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 1.8 kg
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Tītara gaļa, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Homestead Harvest, vistas gaļa/tītara gaļa, 4.5 kg
39,58 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,58 €
58,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,90 €
Sausā kaķu barība Acana Homestead Harvest, vistas gaļa/tītara gaļa, 4.5 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 4.5 kg
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Tītara gaļa, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Bountiful Catch, zivs, 4.5 kg
39,58 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 37,90 €
58,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,90 €
Sausā kaķu barība Acana Bountiful Catch, zivs, 4.5 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 4.5 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Bountiful Catch, zivs, 1.8 kg
16,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,99 €
29,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,79 €
Sausā kaķu barība Acana Bountiful Catch, zivs, 1.8 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 1.8 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Singles Yorkshire Pork, cūkgaļa, 2 kg
18,44 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,44 €
37,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,90 €
Sausā suņu barība Acana Singles Yorkshire Pork, cūkgaļa, 2 kg
  • Svars: 2 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem, Pieaugušajiem, Senioriem, Universāls
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Cūkgaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Classics Wild Coast, zivs, 9.7 kg
55,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 55,90 €
76,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 76,90 €
Sausā suņu barība Acana Classics Wild Coast, zivs, 9.7 kg
  • Svars: 9.7 kg
  • Barība suņiem: Universāls
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Classics Prairie Poultry, vistas gaļa/tītara gaļa, 2 kg
18,36 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,19 €
30,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,19 €
2.0 kg / 1 gab.
15,05 € / 1 kg
Sausā suņu barība Acana Classics Prairie Poultry, vistas gaļa/tītara gaļa, 2 kg
  • Svars: 2 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem, Pieaugušajiem, Senioriem, Universāls
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Tītara gaļa, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 1 - 48 no 121