Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Rāda: 49 - 96 no 121
Kārtot pēc:
Sausā suņu barība Acana Classics Prairie Poultry, vistas gaļa/tītara gaļa, 9.7 kg
51,92 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,90 €
64,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 64,90 €
Sausā suņu barība Acana Classics Prairie Poultry, vistas gaļa/tītara gaļa, 9.7 kg
  • Svars: 9.7 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem, Pieaugušajiem, Senioriem, Universāls
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Tītara gaļa, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana, jēra gaļa/liellopa gaļa/cūkgaļa, 2 kg
25,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,19 €
38,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 38,90 €
2.0 kg / 1 gab.
19,45 € / 1 kg
Sausā suņu barība Acana, jēra gaļa/liellopa gaļa/cūkgaļa, 2 kg
  • Svars: 2 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem, Pieaugušajiem, Senioriem, Universāls
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Cūkgaļa, Jēra gaļa, Liellopa gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Wild Praire, vistas gaļa/tītara gaļa, 2 kg
17,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,89 €
27,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,49 €
2.0 kg / 1 gab.
13,75 € / 1 kg
Sausā suņu barība Acana Wild Praire, vistas gaļa/tītara gaļa, 2 kg
  • Svars: 2 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem, Pieaugušajiem, Senioriem, Universāls
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Tītara gaļa, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Heritage Adult Small Breed, zivs/vistas gaļa, 6 kg
35,67 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,67 €
55,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 55,90 €
55,90 € / 1 gab.
Sausā suņu barība Acana Heritage Adult Small Breed, zivs/vistas gaļa, 6 kg
  • Svars: 6 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Maziem suņiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Heritage, zivs/vistas gaļa, 2 kg
18,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,59 €
28,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,59 €
28,59 € / 1 gab.
Sausā suņu barība Acana Heritage, zivs/vistas gaļa, 2 kg
  • Svars: 2 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Maziem suņiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana, zivs/vistas gaļa, 11.4 kg
63,58 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 51,90 €
83,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 79,90 €
Sausā suņu barība Acana, zivs/vistas gaļa, 11.4 kg
  • Svars: 11.4 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem, Senioriem
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Puppy, zivs/vistas gaļa, 11.4 kg
59,24 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 59,24 €
84,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 84,90 €
Sausā suņu barība Acana Puppy, zivs/vistas gaļa, 11.4 kg
  • Svars: 11.4 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana, zivs/vistas gaļa/tītara gaļa, 17 kg
90,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 90,90 €
118,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 118,90 €
Sausā suņu barība Acana, zivs/vistas gaļa/tītara gaļa, 17 kg
  • Svars: 17 kg
  • Barība suņiem: Universāls
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Tītara gaļa, Vistas gaļa, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana, zivs/vistas gaļa, 0.3 kg
3,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,19 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,89 €
Sausā suņu barība Acana, zivs/vistas gaļa, 0.3 kg
  • Svars: 0.3 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Maziem suņiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Pacifica, 1.8 kg
36,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,90 €
51,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 51,90 €
Sausā kaķu barība Acana Pacifica, 1.8 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 1.8 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Universālā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Pacifica, 4.5 kg
66,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 66,90 €
87,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 87,90 €
Sausā kaķu barība Acana Pacifica, 4.5 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 4.5 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Universālā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Wild Prairie All Life Stages, vistas gaļa, 4.5 kg
60,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 60,90 €
79,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 79,90 €
4.5 kg / 1 gab.
17,76 € / 1 kg
Sausā kaķu barība Acana Wild Prairie All Life Stages, vistas gaļa, 4.5 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 4.5 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Universālā
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Bountiful Catch, zivs, 1.8 kg
27,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,03 €
42,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,90 €
1.8 kg / 1 gab.
23,83 € / 1 kg
Sausā kaķu barība Acana Bountiful Catch, zivs, 1.8 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 1.8 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Acana Bountiful Catch, zivs, 4.5 kg
54,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 54,90 €
71,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 71,90 €
Sausā kaķu barība Acana Bountiful Catch, zivs, 4.5 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 4.5 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana, vistas gaļa, 11.4 kg
92,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 80,80 €
120,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 120,90 €
120,90 € / 1 gab.
Sausā suņu barība Acana, vistas gaļa, 11.4 kg
  • Svars: 11.4 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana, pīles gaļa, 6 kg
64,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 64,90 €
83,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 70,90 €
Sausā suņu barība Acana, pīles gaļa, 6 kg
  • Svars: 6 kg
  • Barība suņiem: Universāls
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Pīles gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Pacifica, zivs, 6 kg
67,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 66,90 €
88,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 88,90 €
Sausā suņu barība Acana Pacifica, zivs, 6 kg
  • Svars: 6 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem, Universāls
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana, zivs/vistas gaļa, 17 kg
111,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 110,90 €
137,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 137,90 €
Sausā suņu barība Acana, zivs/vistas gaļa, 17 kg
  • Svars: 17 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Wild Praire, vistas gaļa/tītara gaļa, 11.4 kg
97,90 € / gab.
Sausā suņu barība Acana Wild Praire, vistas gaļa/tītara gaļa, 11.4 kg
  • Svars: 11.4 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem, Pieaugušajiem, Senioriem, Universāls
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Tītara gaļa, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Heritage Puppy Small Breed, zivs/vistas gaļa, 6 kg
57,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 50,90 €
65,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 65,90 €
6.0 kg / 1 gab.
10,98 € / 1 kg
Sausā suņu barība Acana Heritage Puppy Small Breed, zivs/vistas gaļa, 6 kg
  • Svars: 6 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem
  • Suņa izmērs: Maziem suņiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Puppy, zivs/vistas gaļa, 17 kg
101,06 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 101,06 €
124,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 124,90 €
Sausā suņu barība Acana Puppy, zivs/vistas gaļa, 17 kg
  • Svars: 17 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana, vistas gaļa, 6 kg
54,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 54,90 €
70,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 70,90 €
70,90 € / 1 gab.
Sausā suņu barība Acana, vistas gaļa, 6 kg
  • Svars: 6 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem, Kucēni
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana, jēra gaļa, 6 kg
69,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,90 €
90,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 90,90 €
Sausā suņu barība Acana, jēra gaļa, 6 kg
  • Svars: 6 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Jēra gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Ranchlands Ranchlands, jēra gaļa, 6 kg
72,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 70,90 €
96,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 96,90 €
Sausā suņu barība Acana Ranchlands Ranchlands, jēra gaļa, 6 kg
  • Svars: 6 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem, Pieaugušajiem, Senioriem, Universāls
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Jēra gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Classic Red, jēra gaļa/liellopa gaļa/cūkgaļa, 9.7 kg
107,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 107,90 €
140,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 139,90 €
140,90 € / 1 gab.
Sausā suņu barība Acana Classic Red, jēra gaļa/liellopa gaļa/cūkgaļa, 9.7 kg
  • Svars: 9.7 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Cūkgaļa, Jēra gaļa, Liellopa gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Acana Grasslands, jēra gaļa/tītara gaļa/pīles gaļa, 11.4 kg

Izpārdots

Sausā suņu barība Acana Grasslands, jēra gaļa/tītara gaļa/pīles gaļa, 11.4 kg
  • Svars: 11.4 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem, Senioriem, Universāls
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Jēra gaļa, Pīles gaļa, Tītara gaļa
Sausā suņu barība Acana, zivs/vistas gaļa, 2 kg

Izpārdots

Sausā suņu barība Acana, zivs/vistas gaļa, 2 kg
  • Svars: 2 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem, Senioriem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa, Zivs
Sausā suņu barība Acana Ranchlands, jēra gaļa/liellopa gaļa/cūkgaļa, 11.4 kg

Izpārdots

Sausā suņu barība Acana Ranchlands, jēra gaļa/liellopa gaļa/cūkgaļa, 11.4 kg
  • Svars: 11.4 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem, Pieaugušajiem, Senioriem, Universāls
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Cūkgaļa, Jēra gaļa, Liellopa gaļa
Sausā suņu barība Acana Puppy Junior, zivs/vistas gaļa, 0.3 kg

Izpārdots

Sausā suņu barība Acana Puppy Junior, zivs/vistas gaļa, 0.3 kg
  • Svars: 0.3 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem
  • Suņa izmērs: Maziem suņiem, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa, Zivs
Sausā kaķu barība Acana, vistas gaļa, 1.8 kg

Izpārdots

Sausā kaķu barība Acana, vistas gaļa, 1.8 kg
  • Zīmols: Acana
  • Svars: 1.8 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Sausā suņu barība Acana Senior 69469, zivs/vistas gaļa, 11.4 kg

Izpārdots

Sausā suņu barība Acana Senior 69469, zivs/vistas gaļa, 11.4 kg
  • Svars: 11.4 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem, Senioriem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa, Zivs
Sausā suņu barība Acana, 2 kg

Izpārdots

Sausā suņu barība Acana, 2 kg
  • Svars: 2 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem, Pieaugušajiem, Senioriem
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Vidēja izmēra suņiem
Rāda: 49 - 96 no 121