Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Materiāls
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Izmērs
Rāda: 193 - 240 no 360
Kārtot pēc:
Līme universālā līme Briko PVA, 3 kg, balta krās.
11,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,99 €
16,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,50 €
3.0 kg / 1 gab.
5,50 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
Līme universālā līme Briko PVA, 3 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Universālā līme
  • Paredzētais pielietojums: Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme grīdas segumi Briko Cover-Lim, 3 kg, balta krās.
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
13,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,50 €
3.0 kg / 1 gab.
4,50 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
Līme grīdas segumi Briko Cover-Lim, 3 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Grīdas segumi
  • Paredzētais pielietojums: Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme grīdas segumi Briko Cover - Lim, 1 kg, balta krās.
2,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,89 €
4,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,19 €
4,19 € / 1 gab.
Līme grīdas segumi Briko Cover - Lim, 1 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Grīdas segumi
  • Paredzētais pielietojums: Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme parkets Briko, 10 kg, balta krās.
49,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,99 €
72,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 72,99 €
72,99 € / 1 gab.
Līme parkets Briko, 10 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Parkets
  • Paredzētais pielietojums: Cementa, Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme siltināšanas sistēmu Briko Polyfix, 0.75 l
6,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,49 €
9,41 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,41 €
9,41 € / 1 gab.
Līme siltināšanas sistēmu Briko Polyfix, 0.75 l
  • Līmes veids: Siltināšanas sistēmu
  • Paredzētais pielietojums: Polistirola
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme komplekti Briko Skystosios vinys, 0.3 l, dzeltena krās.
2,44 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,44 €
3,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,59 €
3,59 € / 1 gab.
Līme komplekti Briko Skystosios vinys, 0.3 l, dzeltena krās.
  • Līmes veids: Komplekti
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme grīdas segumi Briko Cover-Lim, 4.5 kg, balta krās.
17,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,29 €
25,07 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,50 €
25,07 € / 1 gab.
Līme grīdas segumi Briko Cover-Lim, 4.5 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Grīdas segumi
  • Paredzētais pielietojums: Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme parkets Briko, 1 kg, balta krās.
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
9,99 € / 1 gab.
Līme parkets Briko, 1 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Parkets
  • Paredzētais pielietojums: Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme universālā līme Briko PVA D3, 1 kg, balta krās.
4,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,89 €
7,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,09 €
7,09 € / 1 gab.
Līme universālā līme Briko PVA D3, 1 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Universālā līme
  • Paredzētais pielietojums: Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme universālā līme Briko PVA D2, 1 kg, balta krās.
6,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,69 €
8,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,49 €
8,49 € / 1 gab.
Līme universālā līme Briko PVA D2, 1 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Universālā līme
  • Paredzētais pielietojums: Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme komplekti Briko Express, 0.3 l, balta krās.
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
4,34 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,34 €
4,34 € / 1 gab.
Līme komplekti Briko Express, 0.3 l, balta krās.
  • Līmes veids: Komplekti
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme komplekti Briko Universal Strong, 0.3 l, balta krās.
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
5,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,79 €
5,79 € / 1 gab.
Līme komplekti Briko Universal Strong, 0.3 l, balta krās.
  • Līmes veids: Komplekti
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme parkets Briko, 5 kg, balta krās.
19,44 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,44 €
28,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,19 €
28,19 € / 1 gab.
Līme parkets Briko, 5 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Parkets
  • Paredzētais pielietojums: Cementa, Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līmlente Briko, 250 cm, Ø 5 cm, 1.25 m²
12,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,99 €
18,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,99 €
25.0 m / 1 gab.
0,76 € / 1 m
Līmlente Briko, 250 cm, Ø 5 cm, 1.25 m²
  • Platums: 5 cm
  • Svars, g/m²: 230
  • Materiāls: Politelēns (PE)
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līmlente Briko, 2500 cm, Ø 6 cm,
11,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
16,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,89 €
25.0 m / 1 gab.
0,68 € / 1 m
Līmlente Briko, 2500 cm, Ø 6 cm,
  • Platums: 6 cm
  • Svars, g/m²: 230
  • Materiāls: Politelēns (PE)
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līmlente Briko, 2500 cm, Ø 5 cm
9,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,98 €
13,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
25.0 m / 1 gab.
0,56 € / 1 m
Līmlente Briko, 2500 cm, Ø 5 cm
  • Platums: 5 cm
  • Svars, g/m²: 210
  • Materiāls: Politelēns (PE)
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Maisījums Briko ZSZ1/III, remonta, 25 kg
9,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,59 €
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
14,99 € / 1 gab.
Maisījums Briko ZSZ1/III, remonta, 25 kg
  • Maisījuma tips: Remonta
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Apmetuma maisījuma ražošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 25 kg
  • Darba temperatūra: 5 - 25 °C
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Stiprinājuma detaļa Briko E250, 560 mm x 30 mm
0,54 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,54 €
1,62 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,62 €
1,62 € / 1 gab.
Stiprinājuma detaļa Briko E250, 560 mm x 30 mm
  • Materiāls: Metāls
  • Izmantošanas mērķis: Ģipškartona paneļi stiprināšanai pie griestiem
  • Garums: 560 mm
  • Platums: 30 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stiprinājuma detaļa Briko E200, 460 mm x 30 mm
0,46 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,46 €
1,30 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,30 €
1,30 € / 1 gab.
Stiprinājuma detaļa Briko E200, 460 mm x 30 mm
  • Materiāls: Metāls
  • Izmantošanas mērķis: Ģipškartona paneļi stiprināšanai pie griestiem
  • Garums: 460 mm
  • Platums: 30 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tvaika barjeras papīrs Briko, 2400 cm, 125 cm, 30 m²
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
29,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,99 €
1.2 m / 1 gab.
24,99 € / 1 m
Tvaika barjeras papīrs Briko, 2400 cm, 125 cm, 30 m²
  • Platums: 125 cm
  • Svars, g/m²: 104
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Caurule Briko, apaļš, alumīnijs, 100
1,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,69 €
2,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,59 €
2,59 € / 1 gab.
Caurule Briko, apaļš, alumīnijs, 100
  • Forma: Apaļš
  • Materiāls: Alumīnijs
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 100 cm
  • Sieniņas biezums: 1 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Briko, 300 ml, balta krās.
6,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,39 €
9,15 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,15 €
9,15 € / 1 gab.
Hermētiķis Briko, 300 ml, balta krās.
  • Tilpums: 300 ml
  • Krāsa: Balta krās.
  • Darba temperatūra: 5 - 40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Profils Briko, polivinilhlorīds (pvc), 2500 mm x 12.5 mm x 16 mm
1,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,89 €
2,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,49 €
2,49 € / 1 gab.
Profils Briko, polivinilhlorīds (pvc), 2500 mm x 12.5 mm x 16 mm
  • Materiāls: Polivinilhlorīds (PVC)
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 2500 mm
  • Platums: 12.5 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Briko Roof & Facade, 0.29 l, caurspīdīga krās.
5,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,59 €
8,11 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,11 €
8,11 € / 1 gab.
Hermētiķis Briko Roof & Facade, 0.29 l, caurspīdīga krās.
  • Tilpums: 0.29 l
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Izturīgs pret pelējumu: Jā
  • Metāla apsmidzināšanai: Jā
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Briko, 300 ml, caurspīdīga krās.
6,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,39 €
9,15 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,15 €
9,15 € / 1 gab.
Hermētiķis Briko, 300 ml, caurspīdīga krās.
  • Tilpums: 300 ml
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
  • Darba temperatūra: 5 - 40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Membrāna Briko, 2000 cm, 150 cm, 30 m²
30,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,99 €
49,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,99 €
30.0 m2 / 1 gab.
1,67 € / 1 m2
Membrāna Briko, 2000 cm, 150 cm, 30 m²
  • Platums: 150 cm
  • Svars, g/m²: 400
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Membrāna Briko, 2000 cm, 100 cm, 20 m²
21,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,99 €
32,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,99 €
20.0 m2 / 1 gab.
1,65 € / 1 m2
Membrāna Briko, 2000 cm, 100 cm, 20 m²
  • Platums: 100 cm
  • Svars, g/m²: 400
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Membrāna Briko, 2000 cm, 200 cm, 40 m²
39,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,99 €
64,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 64,99 €
40.0 m2 / 1 gab.
1,62 € / 1 m2
Membrāna Briko, 2000 cm, 200 cm, 40 m²
  • Platums: 200 cm
  • Svars, g/m²: 400
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācijas iekšējais stūris Briko, 0.19 m x 136 mm
2,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,09 €
3,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
3,49 € / 1 gab.
Hidroizolācijas iekšējais stūris Briko, 0.19 m x 136 mm
  • Platums: 136 mm
  • Garums: 0.19 m
  • Krāsa: Pelēka krās.
  • Materiāls: Poliesters
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Manžete Briko, 0.25 m x 250 mm
3,98 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,98 €
8,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,00 €
8,00 € / 1 gab.
Manžete Briko, 0.25 m x 250 mm
  • Platums: 250 mm
  • Garums: 0.25 m
  • Krāsa: Pelēka krās.
  • Materiāls: Poliesters
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Manžete Briko, 0.12 m x 120 mm
1,80 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,80 €
3,60 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,60 €
3,60 € / 1 gab.
Manžete Briko, 0.12 m x 120 mm
  • Platums: 120 mm
  • Garums: 0.12 m
  • Krāsa: Pelēka krās.
  • Materiāls: Poliesters
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācijas ārējais stūris Briko, 0.135 m x 60 mm
2,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,09 €
3,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
3,49 € / 1 gab.
Hidroizolācijas ārējais stūris Briko, 0.135 m x 60 mm
  • Platums: 60 mm
  • Garums: 0.135 m
  • Krāsa: Pelēka krās.
  • Materiāls: Poliesters
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausais mūrēšanas maisījums bloku Briko B-F, 25 kg
4,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,19 €
6,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,00 €
6,00 € / 1 gab.
Sausais mūrēšanas maisījums bloku Briko B-F, 25 kg
  • Līmes veids: Bloku
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Javas stūris Briko, tērauds, 2500 mm x 23 mm x 23 mm
1,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,79 €
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
3,99 € / 1 gab.
Javas stūris Briko, tērauds, 2500 mm x 23 mm x 23 mm
  • Materiāls: Tērauds
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 2500 mm
  • Platums: 23 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stienis Briko, 500 mm x 2 mm
0,38 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,38 €
0,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,90 €
0,90 € / 1 gab.
Stienis Briko, 500 mm x 2 mm
  • Materiāls: Metāls
  • Izmantošanas mērķis: Ģipškartona paneļi stiprināšanai pie griestiem
  • Garums: 500 mm
  • Platums: 2 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stienis Briko, 1000 mm x 4 mm
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0,96 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,96 €
0,96 € / 1 gab.
Stienis Briko, 1000 mm x 4 mm
  • Materiāls: Metāls
  • Izmantošanas mērķis: Ģipškartona paneļi stiprināšanai pie griestiem
  • Garums: 1000 mm
  • Platums: 4 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stiprinājuma detaļa Briko, 150 mm x 20 mm
1,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,00 €
2,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,00 €
2,00 € / 1 gab.
Stiprinājuma detaļa Briko, 150 mm x 20 mm
  • Materiāls: Metāls
  • Izmantošanas mērķis: Profilu stiprināšanai
  • Garums: 150 mm
  • Platums: 20 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Javas stūris Briko, alumīnijs, 2500 mm x 20 mm x 20 mm
0,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,99 €
1,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,99 €
1,99 € / 1 gab.
Javas stūris Briko, alumīnijs, 2500 mm x 20 mm x 20 mm
  • Materiāls: Alumīnijs
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 2500 mm
  • Platums: 20 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Profils Briko, 2600 mm x 35 mm x 34 mm
1,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,29 €
1,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,65 €
1,65 € / 1 gab.
Profils Briko, 2600 mm x 35 mm x 34 mm
  • Pārklājums: Cinkots
  • Garums: 2600 mm
  • Platums: 35 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Alumīnija profils Briko, 2500 mm x 35 mm x 34 mm
1,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,19 €
1,61 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,61 €
1,61 € / 1 gab.
Alumīnija profils Briko, 2500 mm x 35 mm x 34 mm
  • Pārklājums: Cinkots
  • Garums: 2500 mm
  • Platums: 35 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausais špakteles maisījums Briko, gatavs lietošanai, balta krās.
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
15,94 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,94 €
18.0 kg / 1 gab.
0,89 € / 1 kg
Sausais špakteles maisījums Briko, gatavs lietošanai, balta krās.
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Pārklājuma veids: Gatavs lietošanai
  • Pārklājuma virsmas: Universāls
  • Krāsa: Balta krās.
  • Var slīpēt pēc: 24 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausais špakteles maisījums Briko, gatavs lietošanai, balta krās.
12,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,09 €
17,53 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,53 €
10.0 l / 1 gab.
1,75 € / 1 l
Sausais špakteles maisījums Briko, gatavs lietošanai, balta krās.
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Pārklājuma veids: Gatavs lietošanai
  • Pārklājuma virsmas: Universāls
  • Krāsa: Balta krās.
  • Var slīpēt pēc: 24 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausais špakteles maisījums Briko, gatavs lietošanai, balta krās.
12,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,09 €
17,53 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,53 €
10.0 l / 1 gab.
1,75 € / 1 l
Sausais špakteles maisījums Briko, gatavs lietošanai, balta krās.
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Pārklājuma veids: Gatavs lietošanai
  • Pārklājuma virsmas: Universāls
  • Krāsa: Balta krās.
  • Var slīpēt pēc: 24 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausais špakteles maisījums Briko, gatavs lietošanai, balta krās.
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
18,84 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,84 €
18.0 kg / 1 gab.
1,05 € / 1 kg
Sausais špakteles maisījums Briko, gatavs lietošanai, balta krās.
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Pārklājuma veids: Gatavs lietošanai
  • Pārklājuma virsmas: Universāls
  • Krāsa: Balta krās.
  • Var slīpēt pēc: 24 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Javas stūris Briko, alumīnijs, 2000 mm x 24 mm x 24 mm
1,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,39 €
2,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,49 €
2.0 m2 / 1 gab.
1,25 € / 1 m2
Javas stūris Briko, alumīnijs, 2000 mm x 24 mm x 24 mm
  • Materiāls: Alumīnijs
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 2000 mm
  • Platums: 24 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Javas stūris Briko, alumīnijs, 3000 mm x 24 mm x 24 mm
1,88 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,88 €
3,80 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,80 €
3,80 € / 1 gab.
Javas stūris Briko, alumīnijs, 3000 mm x 24 mm x 24 mm
  • Materiāls: Alumīnijs
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 3000 mm
  • Platums: 24 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Profils Briko, 2000 mm x 23 mm x 23 mm
0,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,69 €
1,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,65 €
1,65 € / 1 gab.
Profils Briko, 2000 mm x 23 mm x 23 mm
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 2000 mm
  • Platums: 23 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Alumīnija profils,135° 3000 mm x 0.2 mm x 0.2 mm
1,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,69 €
3,80 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,80 €
3.0 m / 1 gab.
1,27 € / 1 m
Alumīnija profils,135° 3000 mm x 0.2 mm x 0.2 mm
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 3000 mm
  • Platums: 0.2 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 193 - 240 no 360