Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Materiāls
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Izmērs
Rāda: 241 - 288 no 360
Kārtot pēc:
Stiprinājuma detaļa Briko, 90 mm x 20 mm x 10 mm
0,36 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,36 €
0,60 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,60 €
0,60 € / 1 gab.
Stiprinājuma detaļa Briko, 90 mm x 20 mm x 10 mm
  • Materiāls: Metāls
  • Izmantošanas mērķis: Profilu stiprināšanai
  • Garums: 90 mm
  • Platums: 20 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Javas stūris Briko pusinis, alumīnijs, 3000 mm x 23 mm x 12.5 mm
1,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,39 €
2,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,59 €
2,59 € / 1 gab.
Javas stūris Briko pusinis, alumīnijs, 3000 mm x 23 mm x 12.5 mm
  • Materiāls: Alumīnijs
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 3000 mm
  • Platums: 23 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Javas stūris Briko, alumīnijs, 2750 mm x 20 mm x 20 mm
1,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,09 €
2,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,00 €
2,00 € / 1 gab.
Javas stūris Briko, alumīnijs, 2750 mm x 20 mm x 20 mm
  • Materiāls: Alumīnijs
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 2750 mm
  • Platums: 20 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Profils Briko pusinis, 3000 mm x 49 mm x 2 mm
1,06 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,06 €
2,45 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,45 €
3.0 m / 1 gab.
0,82 € / 1 m
Profils Briko pusinis, 3000 mm x 49 mm x 2 mm
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 3000 mm
  • Platums: 49 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stiprinājuma detaļa Briko, 100 mm x 20 mm
0,22 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,22 €
0,26 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,26 €
0,26 € / 1 gab.
Stiprinājuma detaļa Briko, 100 mm x 20 mm
  • Materiāls: Metāls
  • Izmantošanas mērķis: Ģipškartona paneļi stiprināšanai pie griestiem
  • Garums: 100 mm
  • Platums: 20 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Javas stūris Briko, alumīnijs, 2500 mm x 23 mm x 12.5 mm
1,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,19 €
2,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,00 €
2,00 € / 1 gab.
Javas stūris Briko, alumīnijs, 2500 mm x 23 mm x 12.5 mm
  • Materiāls: Alumīnijs
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 2500 mm
  • Platums: 23 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Profils Briko, 2000 mm x 53 mm x 53 mm
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
6,55 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,55 €
6,55 € / 1 gab.
Profils Briko, 2000 mm x 53 mm x 53 mm
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 2000 mm
  • Platums: 53 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Alumīnija profils Briko, 2500 mm x 20 mm x 10 mm
1,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,19 €
1,52 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,52 €
1,52 € / 1 gab.
Alumīnija profils Briko, 2500 mm x 20 mm x 10 mm
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 2500 mm
  • Platums: 20 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Javas stūris Briko pusinis, alumīnijs, 2600 mm x 23 mm x 12.5 mm
0,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,99 €
1,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,90 €
1,90 € / 1 gab.
Javas stūris Briko pusinis, alumīnijs, 2600 mm x 23 mm x 12.5 mm
  • Materiāls: Alumīnijs
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 2600 mm
  • Platums: 23 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
PVC stūris Briko, 2500 mm x 100 mm x 150 mm
1,74 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,74 €
2,67 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,67 €
2,67 € / 1 gab.
PVC stūris Briko, 2500 mm x 100 mm x 150 mm
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 2500 mm
  • Platums: 100 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Profils Briko, 3000 mm x 9 mm x 12.5 mm
1,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,09 €
2,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,79 €
2,79 € / 1 gab.
Profils Briko, 3000 mm x 9 mm x 12.5 mm
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 3000 mm
  • Platums: 9 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Profils Briko, 3000 mm x 20 mm x 20 mm
1,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,09 €
2,66 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,66 €
2,66 € / 1 gab.
Profils Briko, 3000 mm x 20 mm x 20 mm
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 3000 mm
  • Platums: 20 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Alumīnija profils Briko, alumīnijs, 2000 mm x 103 mm x 35 mm
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
9,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,00 €
9,00 € / 1 gab.
Alumīnija profils Briko, alumīnijs, 2000 mm x 103 mm x 35 mm
  • Materiāls: Alumīnijs
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 2000 mm
  • Platums: 103 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Alumīnija profils Briko, 2000 mm x 153 mm x 35 mm
8,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,00 €
13,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,00 €
13,00 € / 1 gab.
Alumīnija profils Briko, 2000 mm x 153 mm x 35 mm
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 2000 mm
  • Platums: 153 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Betona plastifikators Briko Concrete plasticizer, 0.016 kg
0,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,39 €
0,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,89 €
0,89 € / 1 gab.
Betona plastifikators Briko Concrete plasticizer, 0.016 kg
  • Produkta svars ar iepakojumu: 0.016 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Profils Briko, 2500 mm x 23 mm x 23 mm
0,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,99 €
1,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,79 €
1,79 € / 1 gab.
Profils Briko, 2500 mm x 23 mm x 23 mm
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 2500 mm
  • Platums: 23 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Betona plastifikators Briko Plasticizer for concrete Plastmix 4/108, 5 l
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
11,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,00 €
11,00 € / 1 gab.
Betona plastifikators Briko Plasticizer for concrete Plastmix 4/108, 5 l
  • Tilpums: 5 l
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Grunts vienkāršas konstrukcijas Briko Betonprime, maigi sārts krās.
3,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,19 €
4,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,69 €
4,69 € / 1 gab.
Grunts vienkāršas konstrukcijas Briko Betonprime, maigi sārts krās.
  • Grunts tips: Vienkāršas konstrukcijas
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Difūzijas plēve Briko, 5000 cm, 150 cm, 75 m²
50,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 50,99 €
69,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,99 €
1.5 m / 1 gab.
46,66 € / 1 m
Difūzijas plēve Briko, 5000 cm, 150 cm, 75 m²
  • Platums: 150 cm
  • Svars, g/m²: 95
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Betona plastifikators Briko Plasticizer for concrete supplement, 1 l
1,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,69 €
2,80 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,80 €
2,80 € / 1 gab.
Betona plastifikators Briko Plasticizer for concrete supplement, 1 l
  • Tilpums: 1 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Betona plastifikators Briko Plasticizer for concrete Floorplast 4-108, 5 l
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
10,24 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,24 €
10,24 € / 1 gab.
Betona plastifikators Briko Plasticizer for concrete Floorplast 4-108, 5 l
  • Tilpums: 5 l
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Briko Neutral LM, 0.3 l, pelēka krās.
7,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,19 €
10,43 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,43 €
10,43 € / 1 gab.
Hermētiķis Briko Neutral LM, 0.3 l, pelēka krās.
  • Tilpums: 0.3 l
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Izturīgs pret pelējumu: Jā
  • Metāla apsmidzināšanai: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācijas mastika Briko, 5 kg, melna krās.
11,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
16,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,50 €
16,00 € / 1 gab.
Hidroizolācijas mastika Briko, 5 kg, melna krās.
  • Krāsa: Melna krās.
  • Svars: 5 kg
  • Patēriņš: 0,5 - 0,9 kg/m2
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Briko Stop Fungi, 0.3 l, balta krās.
6,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,89 €
9,56 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,89 €
9,56 € / 1 gab.
Hermētiķis Briko Stop Fungi, 0.3 l, balta krās.
  • Tilpums: 0.3 l
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Izturīgs pret pelējumu: Jā
  • Metāla apsmidzināšanai: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Briko Stop Fungi, 0.3 l, caurspīdīga krās.
6,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,59 €
9,56 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,56 €
9,56 € / 1 gab.
Hermētiķis Briko Stop Fungi, 0.3 l, caurspīdīga krās.
  • Tilpums: 0.3 l
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Izturīgs pret pelējumu: Jā
  • Metāla apsmidzināšanai: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ģipša apmetuma maisījums Briko, remonta, 25 kg
8,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,09 €
10,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,50 €
10,50 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Jaunums
Ģipša apmetuma maisījums Briko, remonta, 25 kg
  • Maisījuma tips: Remonta
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Apdares darbiem, Iekšējā apmetuma darbiem, Sienu un griestu apmešanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 25 kg
  • Darba temperatūra: 5 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Melna polietilēna plēve Briko, melna krās., 240 x 3 m
180,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 180,00 €
237,60 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 237,60 €
240.0 m / 1 gab.
0,99 € / 1 m
Pieejama noliktavā
Melna polietilēna plēve Briko, melna krās., 240 x 3 m
  • Garums: 240 m
  • Platums: 3 m
  • Krāsa: Melna krās.
  • Plēves veids: Universāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Melna polietilēna plēve Briko 120MK, melna krās., 200 x 3 m
72,77 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 72,76 €
218,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 218,00 €
200.0 m / 1 gab.
1,09 € / 1 m
Pieejama noliktavā
Melna polietilēna plēve Briko 120MK, melna krās., 200 x 3 m
  • Garums: 200 m
  • Platums: 3 m
  • Krāsa: Melna krās.
  • Plēves veids: Universāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Špaktele Briko Macro Light, viegli rupjgraudains, balta krās., 10 l
12,50 € / gab.
10.0 l / 1 gab.
1,25 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Špaktele Briko Macro Light, viegli rupjgraudains, balta krās., 10 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Pārklājuma veids: Viegli rupjgraudains
  • Pārklājuma virsmas: Universāls
  • Krāsa: Balta krās.
  • Var slīpēt pēc: 2 - 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Špaktele Briko Micro Light, viegli smalkgraudains, balta krās., 10 l
12,90 € / gab.
12,90 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Špaktele Briko Micro Light, viegli smalkgraudains, balta krās., 10 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Pārklājuma veids: Viegli smalkgraudains
  • Pārklājuma virsmas: Ģipša, betona
  • Krāsa: Balta krās.
  • Var slīpēt pēc: 3 - 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Universāla tepe Briko KR, gatavs lietošanai, balta krās., 18 kg
9,89 € / gab.
18.0 kg / 1 gab.
0,55 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
Universāla tepe Briko KR, gatavs lietošanai, balta krās., 18 kg
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Pārklājuma veids: Gatavs lietošanai
  • Pārklājuma virsmas: Ģipša, betona
  • Krāsa: Balta krās.
  • Var slīpēt pēc: 6 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Špaktele Briko MR, smalkgraudains, balta krās., 18 kg
11,90 € / gab.
18.0 kg / 1 gab.
0,66 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
Špaktele Briko MR, smalkgraudains, balta krās., 18 kg
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Pārklājuma veids: Smalkgraudains
  • Pārklājuma virsmas: Ģipša, betona
  • Krāsa: Balta krās.
  • Var slīpēt pēc: 3 - 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Špaktele Briko Structura, rupjgraudu, balta krās., 5 kg
12,50 € / gab.
5.0 kg / 1 gab.
2,50 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
Špaktele Briko Structura, rupjgraudu, balta krās., 5 kg
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Pārklājuma veids: Rupjgraudu
  • Pārklājuma virsmas: Ģipša, betona
  • Krāsa: Balta krās.
  • Var slīpēt pēc: 1 - 36 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Apakšklājs Briko, 12500 cm x 120 cm x 0.2 cm
208,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 208,50 €
283,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 283,50 €
150.0 m2 / 1 gab.
1,89 € / 1 m2
Pieejama noliktavā
Apakšklājs Briko, 12500 cm x 120 cm x 0.2 cm
  • Materiāls: Putu polietilēns
  • Garums: 12500 cm
  • Platums: 120 cm
  • Biezums: 0.2 cm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Polietilēna apakšklājs Briko Underlay Cover, 62500 cm x 120 cm x 0.3 cm
111,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 111,75 €
149,25 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 149,25 €
75.0 m2 / 1 gab.
1,99 € / 1 m2
Pieejama noliktavā
Polietilēna apakšklājs Briko Underlay Cover, 62500 cm x 120 cm x 0.3 cm
  • Materiāls: Putu polietilēns
  • Garums: 62500 cm
  • Platums: 120 cm
  • Biezums: 0.3 cm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Briko, melna krās., 0.3 l
3,59 € / gab.
0.3 l / 1 gab.
11,97 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Hermētiķis Briko, melna krās., 0.3 l
  • Tilpums: 0.3 l
  • Sasalšanas laiks: 5 h
  • Metāla apsmidzināšanai: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
BLĪVLENTE SD-14 V 9X7 MM BRŪNA
75,00 € / pak.
100.0 m / 1 pak.
0,75 € / 1 m
Pieejama noliktavā
BLĪVLENTE SD-14 V 9X7 MM BRŪNA
  • Lentas pielietojums: Durvju spraugu blīvēšanai, Logu blīvēšanai
  • Garums: 100 m
  • Platums: 9 mm
  • Līpošs: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
BLĪVLENTE SD-14 V 9X7 MM BALTA
75,00 € / pak.
100.0 m / 1 pak.
0,75 € / 1 m
Pieejama noliktavā
BLĪVLENTE SD-14 V 9X7 MM BALTA
  • Lentas pielietojums: Durvju spraugu blīvēšanai, Logu blīvēšanai
  • Garums: 100 m
  • Platums: 9 mm
  • Līpošs: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
BLĪVLENTE P-PROF. 9X5.5 SD-39AX/4E BRŪNA
59,00 € / pak.
100.0 m / 1 pak.
0,59 € / 1 m
Pieejama noliktavā
BLĪVLENTE P-PROF. 9X5.5 SD-39AX/4E BRŪNA
  • Lentas pielietojums: Durvju spraugu blīvēšanai, Logu blīvēšanai
  • Garums: 100 m
  • Platums: 9 mm
  • Līpošs: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
BLĪVLENTE D 9X7.5 SD-1AX/4E BRŪNA
69,00 € / pak.
100.0 m / 1 pak.
0,69 € / 1 m
Pieejama noliktavā
BLĪVLENTE D 9X7.5 SD-1AX/4E BRŪNA
  • Lentas pielietojums: Durvju spraugu blīvēšanai, Logu blīvēšanai
  • Garums: 100 m
  • Platums: 9 mm
  • Līpošs: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
BLĪVLENTE P-PROFI 9X5.5 SD-39CX/4E BALTA
59,00 € / pak.
100.0 m / 1 pak.
0,59 € / 1 m
Pieejama noliktavā
BLĪVLENTE P-PROFI 9X5.5 SD-39CX/4E BALTA
  • Lentas pielietojums: Durvju spraugu blīvēšanai, Logu blīvēšanai
  • Garums: 100 m
  • Platums: 9 mm
  • Līpošs: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
BLĪVLENTE E-PROFLS 9X4 SD-40AX/4E BRŪNA
88,50 € / pak.
150.0 m / 1 pak.
0,59 € / 1 m
Pieejama noliktavā
BLĪVLENTE E-PROFLS 9X4 SD-40AX/4E BRŪNA
  • Lentas pielietojums: Durvju spraugu blīvēšanai, Logu blīvēšanai
  • Garums: 150 m
  • Platums: 9 mm
  • Līpošs: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
BLĪVLENTE E-PROFILS 9X4 SD-40CX/4E BALTA
88,50 € / pak.
150.0 m / 1 pak.
0,59 € / 1 m
Pieejama noliktavā
BLĪVLENTE E-PROFILS 9X4 SD-40CX/4E BALTA
  • Lentas pielietojums: Durvju spraugu blīvēšanai, Logu blīvēšanai
  • Garums: 150 m
  • Platums: 9 mm
  • Līpošs: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
BLĪVLENTE SD-84C UNIVERSĀLA 15X8 BALTA
54,50 € / pak.
50.0 m / 1 pak.
1,09 € / 1 m
Pieejama noliktavā
BLĪVLENTE SD-84C UNIVERSĀLA 15X8 BALTA
  • Lentas pielietojums: Durvju spraugu blīvēšanai, Logu blīvēšanai
  • Garums: 50 m
  • Platums: 15 mm
  • Līpošs: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
BLĪVLENTE D-PROFIL 9X7.5 SD-1CX/4E BALTA
59,00 € / pak.
100.0 m / 1 pak.
0,59 € / 1 m
Pieejama noliktavā
BLĪVLENTE D-PROFIL 9X7.5 SD-1CX/4E BALTA
  • Lentas pielietojums: Durvju spraugu blīvēšanai, Logu blīvēšanai
  • Garums: 100 m
  • Platums: 9 mm
  • Līpošs: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Akrila tepe plaisām Briko, 0.3 l, balta krās.
4,29 € / gab.
4,29 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Akrila tepe plaisām Briko, 0.3 l, balta krās.
  • Tilpums: 0.3 l
  • Izturīgs pret mitrumu: Nē
  • Izturīgs pret pelējumu: Nē
  • Metāla apsmidzināšanai: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Plēve Briko, melna krās., 60 x 6 m
119,40 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 113,40 €
155,40 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 149,40 €
60.0 m / 1 gab.
2,59 € / 1 m
Pieejama noliktavā
Plēve Briko, melna krās., 60 x 6 m
  • Garums: 60 m
  • Platums: 6 m
  • Krāsa: Melna krās.
  • Plēves veids: Būvniecības
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Melna polietilēna plēve Briko, melna krās., 80 x 6 m
167,20 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 167,20 €
215,20 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 215,20 €
80.0 m / 1 gab.
2,69 € / 1 m
Pieejama noliktavā
Melna polietilēna plēve Briko, melna krās., 80 x 6 m
  • Garums: 80 m
  • Platums: 6 m
  • Krāsa: Melna krās.
  • Plēves veids: Būvniecības
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 241 - 288 no 360