Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Materiāls
Izmērs
Rāda: 1 - 48 no 509
Kārtot pēc:
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 Men NYC, 100 ml
62,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 62,90 €
82,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 82,90 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 Men NYC, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute, 80 ml
124,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 108,59 €
162,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 159,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute, 80 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 80 ml
  • Smaržu aromāts: Dzintara
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 VIP Black, 200 ml
60,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 60,90 €
136,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 136,90 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 VIP Black, 200 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Extreme Bad Boy, 100 ml
54,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 54,90 €
122,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 122,90 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Extreme Bad Boy, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera La Bomba, 50 ml
78,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 74,90 €
102,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 102,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera La Bomba, 50 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 Men NYC, 50 ml
79,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 67,96 €
94,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 94,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 Men NYC, 50 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Good Girl, 150 ml
151,10 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 120,88 €
175,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 175,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Good Girl, 150 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 150 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Good Girl, 80 ml
129,90 € / gab.
0.08 l / 1 gab.
1.623,75 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Good Girl, 80 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 80 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Very Good Girl Glam, 50 ml
91,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 91,90 €
119,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 119,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Very Good Girl Glam, 50 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera CH Women, 100 ml
67,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 51,90 €
164,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 164,00 €
0.1 l / 1 gab.
1.640,00 € / 1 l
Laba cena
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Carolina Herrera CH Women, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 Nyc For Her, 100 ml
73,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 73,90 €
96,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 85,90 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 Nyc For Her, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Blush Good Girl, 30 ml
76,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 59,99 €
82,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 81,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Blush Good Girl, 30 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Šipras
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Bad Boy Cobalt, 150 ml
149,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 106,31 €
158,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 158,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Bad Boy Cobalt, 150 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 150 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Vīriešu dezodorants Carolina Herrera 212 Sexy, 150 ml
21,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
29,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,29 €
Pieejama noliktavā
Vīriešu dezodorants Carolina Herrera 212 Sexy, 150 ml
  • Produkta veids: Vīriešu dezodoranti
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Tilpums: 150 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera La Bomba, 80 ml
106,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 97,90 €
131,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 131,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera La Bomba, 80 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 80 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera Chic For Men, 60 ml
32,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,89 €
42,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,90 €
0.06 l / 1 gab.
715,00 € / 1 l
Tualetes ūdens Carolina Herrera Chic For Men, 60 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 60 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Elixir, 150 ml
113,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 113,90 €
170,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 170,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Elixir, 150 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 150 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera CH Women, 30 ml
47,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,90 €
64,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 64,90 €
Tualetes ūdens Carolina Herrera CH Women, 30 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķermeņa mazgāšanās želeja Carolina Herrera Good Girl, 200 ml
38,77 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 31,91 €
42,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,90 €
Ķermeņa mazgāšanās želeja Carolina Herrera Good Girl, 200 ml
  • Produkta veids: Ķermeņa mazgāšanās želejas
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Tilpums: 200 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts vīriešiem Carolina Herrera Bad Boy, 3 gab.
66,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 66,90 €
109,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 109,90 €
Dāvanu komplekts vīriešiem Carolina Herrera Bad Boy, 3 gab.
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Tilpums: 50 ml
  • Komplektā: Dušas želeja, 100 ml, Tualetes ūdens (EDT), 10 ml, Tualetes ūdens (EDT), 50 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir, 30 ml
76,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 61,52 €
82,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 82,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir, 30 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 Men Heroes, 50 ml
51,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 50,92 €
79,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 79,90 €
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 Men Heroes, 50 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 Sexy, 50 ml
51,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,90 €
65,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 54,90 €
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 Sexy, 50 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens, komplekts Carolina Herrera Good Girl Blush, 90 ml
128,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 124,90 €
192,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 160,90 €
Parfimērijas ūdens, komplekts Carolina Herrera Good Girl Blush, 90 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 90 ml
  • Smaržu aromāts: Dzintara
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens, komplekts Carolina Herrera Good Girl, 90 ml, 2 gab.
115,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 115,90 €
151,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 151,90 €
Parfimērijas ūdens, komplekts Carolina Herrera Good Girl, 90 ml, 2 gab.
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 90 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Bad Boy, 150 ml
113,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 113,90 €
175,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 172,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Bad Boy, 150 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 150 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 VIP Rose, 50 ml
51,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 51,90 €
74,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 74,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 VIP Rose, 50 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Šipras
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts sievietēm Carolina Herrera Good Girl
125,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 124,90 €
163,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 162,90 €
Dāvanu komplekts sievietēm Carolina Herrera Good Girl
  • Smaržas: Sievietēm
  • Tilpums: 190 ml
  • Komplektā: Parfimērijas ūdens (EDP), 10 ml, Parfimērijas ūdens (EDP), 80 ml, Ķermeņa losjons, 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 VIP Rosé Elixir, 80 ml
85,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 85,90 €
120,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 120,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 VIP Rosé Elixir, 80 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 80 ml
  • Smaržu aromāts: Šipras
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķermeņa krēms Carolina Herrera Good Girl, 200 ml
37,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,90 €
45,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,90 €
Ķermeņa krēms Carolina Herrera Good Girl, 200 ml
  • Produkta veids: Ķermeņa krēmi
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Produkts paredzēts: Ķermeņa ādas kopšanai
  • Tilpums: 200 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Good Girl Midnight, 80 ml
118,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 118,90 €
158,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 158,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Good Girl Midnight, 80 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 80 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Platinum Leather, 100 ml
231,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 178,90 €
297,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 272,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Platinum Leather, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera La Bomba Intensa, 50 ml
94,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 94,90 €
123,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 123,90 €
Jaunums
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera La Bomba Intensa, 50 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Augļu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera La Bomba, 30 ml
67,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 46,90 €
70,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 70,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera La Bomba, 30 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 VIP Black Elixir, 50 ml
55,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 55,90 €
73,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 73,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 VIP Black Elixir, 50 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Dzintara
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera La Bomba Intensa, 30 ml
67,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 64,90 €
88,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 86,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera La Bomba Intensa, 30 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Augļu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera CH Swing, 100 ml
116,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 110,90 €
153,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 153,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera CH Swing, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera CH Men Swing, 100 ml
101,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 96,90 €
134,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 134,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera CH Men Swing, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Good Girl Blush Polka Paradise, 80 ml
134,90 € / gab.
175,90 € / gab.
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Good Girl Blush Polka Paradise, 80 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 80 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera La Bomba, 200 ml
144,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 144,90 €
188,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 188,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera La Bomba, 200 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 VIP Black, 100 ml
86,74 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 64,68 €
96,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 96,90 €
0.1 l / 1 gab.
969,00 € / 1 l
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 VIP Black, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 Men NYC, 50 ml
46,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 46,90 €
60,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 53,90 €
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 Men NYC, 50 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržas Carolina Herrera Good Girl, 100 ml
47,30 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 37,84 €
48,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,90 €
Smaržas Carolina Herrera Good Girl, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Ķermeņa sprejs
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera Chic Men, 100 ml
52,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 48,90 €
73,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 63,90 €
0.1 l / 1 gab.
739,00 € / 1 l
Tualetes ūdens Carolina Herrera Chic Men, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržu komplekts Carolina Herrera Good Girl Miniature 4-Piece Set, 4 gab.
79,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 76,90 €
137,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 137,90 €
Smaržu komplekts Carolina Herrera Good Girl Miniature 4-Piece Set, 4 gab.
  • Smaržas: Sievietēm
  • Tilpums: 28 ml
  • Komplektā: Parfimērijas ūdens (EDP), 7 ml x 4
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 VIP Black, 200 ml
91,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 91,90 €
153,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 153,00 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 VIP Black, 200 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Salds
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Blush Good Girl, 50 ml
99,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 72,72 €
129,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 129,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Blush Good Girl, 50 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Šipras
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Extreme Bad Boy, 150 ml
104,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 98,51 €
138,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 134,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Extreme Bad Boy, 150 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 150 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 1 - 48 no 509