Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Rāda: 49 - 96 no 461
Kārtot pēc:
Vīriešu dezodorants Carolina Herrera Bad Boy, 75 ml
30,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,39 €
37,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 37,90 €
Vīriešu dezodorants Carolina Herrera Bad Boy, 75 ml
  • Produkta veids: Vīriešu dezodoranti
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Tilpums: 75 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržu komplekts Carolina Herrera Bad Boy, 3 gab.
101,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 90,90 €
119,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 119,90 €
Smaržu komplekts Carolina Herrera Bad Boy, 3 gab.
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Tilpums: 210 ml
  • Komplektā: Dušas želeja, 100 ml, Tualetes ūdens (EDT), 10 ml, Tualetes ūdens (EDT), 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts vīriešiem Carolina Herrera 212 Men NYC, 3 gab.
98,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 98,90 €
128,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 128,90 €
Dāvanu komplekts vīriešiem Carolina Herrera 212 Men NYC, 3 gab.
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Tilpums: 210 ml
  • Komplektā: Pēcskūšanās balzāms, 100 ml, Tualetes ūdens (EDT), 10 ml, Tualetes ūdens (EDT), 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts vīriešiem Carolina Herrera Bad Boy
96,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 96,90 €
126,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 126,90 €
Dāvanu komplekts vīriešiem Carolina Herrera Bad Boy
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Tilpums: 210 ml
  • Komplektā: Dušas želeja, 100 ml, Tualetes ūdens (EDT), 10 ml, Tualetes ūdens (EDT), 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 Men Heroes, 150 ml
88,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 88,90 €
129,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 123,90 €
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 Men Heroes, 150 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 150 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dezodorants sievietēm Carolina Herrera 212 NYC, 150 ml
30,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,69 €
42,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,90 €
Dezodorants sievietēm Carolina Herrera 212 NYC, 150 ml
  • Produkta veids: Sieviešu dezodorants
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Tilpums: 150 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum, 150 ml
141,90 € / gab.
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum, 150 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 150 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera For Women, 100 ml
69,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 60,90 €
90,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 86,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera For Women, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 VIP Men, 50 ml
62,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,49 €
100,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 100,90 €
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 VIP Men, 50 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera CH For Men, 200 ml
108,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 108,90 €
148,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 148,90 €
0.2 l / 1 gab.
744,50 € / 1 l
Tualetes ūdens Carolina Herrera CH For Men, 200 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržu uzpildes flakons Carolina Herrera Bad Boy, 200 ml
110,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 110,90 €
152,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 152,90 €
Smaržu uzpildes flakons Carolina Herrera Bad Boy, 200 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts sievietēm Carolina Herrera 212 VIP Rose, 3 gab.
99,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 99,90 €
131,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 131,90 €
Dāvanu komplekts sievietēm Carolina Herrera 212 VIP Rose, 3 gab.
  • Smaržas: Sievietēm
  • Tilpums: 190 ml
  • Komplektā: Parfimērijas ūdens (EDP), 10 ml, Parfimērijas ūdens (EDP), 80 ml, Ķermeņa losjons, 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts sievietēm Carolina Herrera Good Girl
119,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 95,96 €
137,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 137,90 €
Dāvanu komplekts sievietēm Carolina Herrera Good Girl
  • Smaržas: Sievietēm
  • Tilpums: 190 ml
  • Komplektā: Parfimērijas ūdens (EDP), 10 ml, Parfimērijas ūdens (EDP), 80 ml, Ķermeņa losjons, 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Blush Good Girl, 150 ml
175,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 152,15 €
213,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 187,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Blush Good Girl, 150 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 150 ml
  • Smaržu aromāts: Šipras
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts vīriešiem Carolina Herrera Bad Boy
102,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 102,90 €
134,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 134,90 €
Dāvanu komplekts vīriešiem Carolina Herrera Bad Boy
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Komplektā: Dušas želeja, 100 ml, Tualetes ūdens (EDT), 10 ml, Tualetes ūdens (EDT), 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts vīriešiem Carolina Herrera Bad Boy
101,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 101,90 €
133,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 133,90 €
Dāvanu komplekts vīriešiem Carolina Herrera Bad Boy
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Komplektā: Dezodorants, 100 ml, Tualetes ūdens (EDT), 10 ml, Tualetes ūdens (EDT), 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Bad Boy, 100 ml
112,90 € / gab.
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Bad Boy, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržu uzpildes flakons Carolina Herrera Bad Boy, 150 ml
112,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 112,90 €
148,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 148,90 €
Smaržu uzpildes flakons Carolina Herrera Bad Boy, 150 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 150 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Very Good Girl, 150 ml
145,28 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 146,48 €
211,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 211,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Very Good Girl, 150 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 150 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera Chic For Men, 60 ml
30,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,89 €
42,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,90 €
0.06 l / 1 gab.
715,00 € / 1 l
Tualetes ūdens Carolina Herrera Chic For Men, 60 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 60 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts vīriešiem Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Electrique, 2 gab.
93,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 92,90 €
123,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 117,90 €
Dāvanu komplekts vīriešiem Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Electrique, 2 gab.
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Tilpums: 110 ml
  • Komplektā: Edp 100 ml, Edp 10 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera CH Swing, 100 ml
110,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 110,90 €
153,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 153,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera CH Swing, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera CH Men Swing, 100 ml
96,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 96,90 €
134,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 134,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera CH Men Swing, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 Men NYC, 200 ml
91,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 62,90 €
121,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 121,90 €
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 Men NYC, 200 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera Bad Boy, 50 ml
57,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 56,90 €
74,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 74,90 €
Tualetes ūdens Carolina Herrera Bad Boy, 50 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 VIP Men, 100 ml
66,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 48,90 €
92,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 92,90 €
0.1 l / 1 gab.
929,00 € / 1 l
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 VIP Men, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera Bad Boy, 150 ml
97,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 92,06 €
128,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 128,90 €
Tualetes ūdens Carolina Herrera Bad Boy, 150 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 150 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 NYC, 30 ml
47,83 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,46 €
55,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,90 €
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 NYC, 30 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 VIP, 80 ml
69,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 68,90 €
114,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 90,90 €
0.08 l / 1 gab.
1.436,25 € / 1 l
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 VIP, 80 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 80 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 VIP Men, 200 ml
96,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 95,90 €
125,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 120,90 €
0.2 l / 1 gab.
629,50 € / 1 l
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 VIP Men, 200 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera Chic Men, 100 ml
49,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 48,90 €
73,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 63,90 €
0.1 l / 1 gab.
739,00 € / 1 l
Tualetes ūdens Carolina Herrera Chic Men, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera Bad Boy, 100 ml
78,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 74,90 €
98,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 98,90 €
Tualetes ūdens Carolina Herrera Bad Boy, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera Bad Boy Gold Fantasy, 100 ml
94,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 94,90 €
124,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 119,90 €
Tualetes ūdens Carolina Herrera Bad Boy Gold Fantasy, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 Heroes Forever Young, 30 ml
46,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,83 €
63,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 63,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 Heroes Forever Young, 30 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Vīriešu dezodorants Carolina Herrera 212 NYC Men, 150 ml
26,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,39 €
33,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 31,29 €
Vīriešu dezodorants Carolina Herrera 212 NYC Men, 150 ml
  • Produkta veids: Vīriešu dezodoranti
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Tilpums: 150 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Vīriešu dezodorants Carolina Herrera 212 Men, 75 ml
22,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,69 €
25,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,89 €
Vīriešu dezodorants Carolina Herrera 212 Men, 75 ml
  • Produkta veids: Vīriešu dezodoranti
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Tilpums: 75 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dezodorants sievietēm Carolina Herrera, 150 ml
30,42 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,29 €
38,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 38,90 €
Dezodorants sievietēm Carolina Herrera, 150 ml
  • Produkta veids: Sieviešu dezodorants
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Tilpums: 150 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 VIP, 80 ml
72,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 63,90 €
96,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 96,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 VIP, 80 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 80 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum, 100 ml
111,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 89,20 €
129,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 128,90 €
129,90 € / 1 gab.
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera Sport, 100 ml
39,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,90 €
52,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 51,90 €
0.1 l / 1 gab.
529,00 € / 1 l
Tualetes ūdens Carolina Herrera Sport, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 Vip Rose, 30 ml
55,47 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,99 €
74,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 74,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 Vip Rose, 30 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķermeņa eļļa Carolina Herrera Good Girl Legs Elixir, 150 ml
43,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 43,90 €
60,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,90 €
Ķermeņa eļļa Carolina Herrera Good Girl Legs Elixir, 150 ml
  • Produkta veids: Ķermeņa eļļiņas
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Produkts paredzēts: Ķermeņa ādas kopšanai
  • Tilpums: 150 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Chic, 80 ml
49,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,90 €
62,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 62,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Chic, 80 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 80 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera For Men, 100 ml
55,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 53,90 €
78,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 77,90 €
Tualetes ūdens Carolina Herrera For Men, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 NYC For Her, 100 ml
71,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 67,90 €
105,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 103,90 €
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 NYC For Her, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera CH For Men, 100 ml
88,90 € / gab.
Tualetes ūdens Carolina Herrera CH For Men, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Good Girl Blush Bowtastic, 80 ml
119,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 110,93 €
165,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 165,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Good Girl Blush Bowtastic, 80 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 80 ml
  • Smaržu aromāts: Dzintara
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 Sexy, 60 ml
56,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 56,90 €
88,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,90 €
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera 212 Sexy, 60 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 60 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 49 - 96 no 461