Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Materiāls
Izmērs
Rāda: 1 - 48 no 278
Kārtot pēc:
Līme flīžu Ceresit CM17 C2TE S1 Super Flexible, 25 kg, pelēka krās.
18,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
29,80 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,80 €
29,80 € / 1 gab.
Līme flīžu Ceresit CM17 C2TE S1 Super Flexible, 25 kg, pelēka krās.
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Betons, Cementa, Flīzes, Izolācijas čaulas , Keramikas, Polistirola, Spogulis, Stikls, Ģipša, Ķieģeļu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitruma uzsūcēja tabletes Ceresit Aero Device Promo, 1350 g
9,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,49 €
9,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
9,99 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
TOP prece
Mitruma uzsūcēja tabletes Ceresit Aero Device Promo, 1350 g
  • Svars: 1350 g
  • Vidējais nominālais ekspluatācijas laiks: 3 mēn
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitruma uzsūcējs Ceresit, neitrāla, 20 m², 450 g
11,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,39 €
18,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,99 €
18,99 € / 1 gab.
Mitruma uzsūcējs Ceresit, neitrāla, 20 m², 450 g
  • Smaržu aromāts: Svaigi
  • Svars: 450 g
  • Ieteicamā telpas platība : 20 m²
  • Vidējais nominālais ekspluatācijas laiks: 3 mēn
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pretpelējumu līdzeklis, dažādām virsmām Ceresit CT99, 1 l
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
1.0 l / 1 gab.
15,99 € / 1 l
TOP prece
Pretpelējumu līdzeklis, dažādām virsmām Ceresit CT99, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Produkts paredzēts: Dažādām virsmām
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitruma uzsūcēja tabletes Ceresit Stop Humidity Lavender, 1800 g
13,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
20,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,99 €
4.0 gab. / 1 pak.
5,25 € / 1 gab.
Mitruma uzsūcēja tabletes Ceresit Stop Humidity Lavender, 1800 g
  • Smaržu aromāts: Lavanda
  • Svars: 1800 g
  • Vidējais nominālais ekspluatācijas laiks: 12 mēn
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit Cs25/46, 280 ml, gaiši brūna krās., Caramel (46)
10,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,65 €
15,25 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,25 €
15,25 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit Cs25/46, 280 ml, gaiši brūna krās., Caramel (46)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Brūna krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit Cs25/01, 280 ml, balta krās.
8,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,79 €
12,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,59 €
12,59 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit Cs25/01, 280 ml, balta krās.
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Balta krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitruma uzsūcēja tabletes Ceresit, 1350 g
9,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,49 €
15,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,49 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
15,99 € / 1 iepakojums
Mitruma uzsūcēja tabletes Ceresit, 1350 g
  • Smaržu aromāts: Ziedi
  • Svars: 1350 g
  • Vidējais nominālais ekspluatācijas laiks: 3 mēn
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS39 CS25/00, 280 ml, caurspīdīga krās., Transparent
8,55 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,55 €
12,25 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,25 €
12,25 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit CS39 CS25/00, 280 ml, caurspīdīga krās., Transparent
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
  • Darba temperatūra: 5 - 40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitruma uzsūcēja tabletes Ceresit, neitrāla, 10 m², 300 g
9,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,19 €
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
14,99 € / 1 gab.
Mitruma uzsūcēja tabletes Ceresit, neitrāla, 10 m², 300 g
  • Smaržu aromāts: Svaigi
  • Svars: 300 g
  • Ieteicamā telpas platība : 10 m²
  • Vidējais nominālais ekspluatācijas laiks: 2 mēn
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitruma uzsūcējs Ceresit 158680, lavanda, 1 m², 50 g
4,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,59 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
6,99 € / 1 gab.
Mitruma uzsūcējs Ceresit 158680, lavanda, 1 m², 50 g
  • Smaržu aromāts: Ziedi
  • Svars: 50 g
  • Ieteicamā telpas platība : 1 m²
  • Vidējais nominālais ekspluatācijas laiks: 2 mēn
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitruma uzsūcējs Ceresit Stop Humidity Peach, 450 g
13,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
20,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,99 €
Mitruma uzsūcējs Ceresit Stop Humidity Peach, 450 g
  • Svars: 450 g
  • Vidējais nominālais ekspluatācijas laiks: 3 mēn
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitruma uzsūcējs Ceresit Mini Sachets Car, 100 g
5,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
8,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
8,99 € / 1 iepakojums
Mitruma uzsūcējs Ceresit Mini Sachets Car, 100 g
  • Svars: 100 g
  • Vidējais nominālais ekspluatācijas laiks: 3 mēn
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācija Ceresit CR 166, 16 kg
70,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 70,99 €
84,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 84,99 €
84,99 € / 1 gab.
Hidroizolācija Ceresit CR 166, 16 kg
  • Svars: 16 kg
  • Darba temperatūras diapazons: 5 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Ceresit CM17 C2TE S1, 5 kg, pelēka krās.
8,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,49 €
13,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,50 €
13,50 € / 1 gab.
Līme flīžu Ceresit CM17 C2TE S1, 5 kg, pelēka krās.
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Flīzes
  • Uzglabāšanas temperatūra: 5 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Maisījums Ceresit CN 80, izlīdzinošs, 25 kg
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
11,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,59 €
11,59 € / 1 gab.
Maisījums Ceresit CN 80, izlīdzinošs, 25 kg
  • Maisījuma tips: Izlīdzinošs
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Grīdas pamatnes līdzināšanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 25 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitruma uzsūcējs Ceresit 437937313, neitrāls, 20 m², 450 g
12,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,49 €
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
19,99 € / 1 gab.
Mitruma uzsūcējs Ceresit 437937313, neitrāls, 20 m², 450 g
  • Smaržu aromāts: Svaigi
  • Svars: 450 g
  • Ieteicamā telpas platība : 20 m²
  • Vidējais nominālais ekspluatācijas laiks: 3 mēn
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pretpelējumu līdzeklis, dažādām virsmām Ceresit CT99, 10 l
45,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,99 €
69,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,99 €
10.0 l / 1 gab.
7,00 € / 1 l
Pretpelējumu līdzeklis, dažādām virsmām Ceresit CT99, 10 l
  • Tilpums: 10 l
  • Produkts paredzēts: Dažādām virsmām
  • Ar smidzinātāju: Nē
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Pretpelējumu līdzeklis, dažādām virsmām Ceresit CT99, 0.5 l
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
0.5 l / 1 gab.
19,98 € / 1 l
Pretpelējumu līdzeklis, dažādām virsmām Ceresit CT99, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Produkts paredzēts: Dažādām virsmām
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme poliuretāna Ceresit CT84, 0.85 l
10,47 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,47 €
14,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,49 €
0.85 l / 1 gab.
17,05 € / 1 l
Līme poliuretāna Ceresit CT84, 0.85 l
  • Līmes veids: Poliuretāna
  • Paredzētais pielietojums: Izolācijas čaulas
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Maisījums Ceresit CX 5, remonta, pelēka krās., 5 kg
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
15,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,00 €
15,00 € / 1 gab.
Maisījums Ceresit CX 5, remonta, pelēka krās., 5 kg
  • Maisījuma tips: Remonta
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Betonēšanas darbiem, Flīžu spraugu šuvošanai, Grīdas pamatnes līdzināšanai, Hidroizolācijai, Iekšējā apmetuma darbiem, Mūrēšanas darbiem, Sienu un griestu apmešanai, Ārējā apmetuma darbiem
  • Produkta svars ar iepakojumu: 5 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Ceresit CM17 LD, 25 kg, pelēka krās.
18,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,99 €
33,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,50 €
33,50 € / 1 gab.
Līme flīžu Ceresit CM17 LD, 25 kg, pelēka krās.
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Betons, Cementa, Flīzes, Izolācijas čaulas , Keramikas, Polistirola, Spogulis, Stikls, Ģipša, Ķieģeļu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Primer - koncentrāts dziļumgruntis Ceresit CN94, zila krās., 5 l
32,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,99 €
42,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,89 €
42,89 € / 1 gab.
Primer - koncentrāts dziļumgruntis Ceresit CN94, zila krās., 5 l
  • Grunts tips: Dziļumgruntis
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pašizlīdzinātājs līdzinātājs Ceresit CN 87, izlīdzinošs, pelēka krās., 25 kg
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
20,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,99 €
20,99 € / 1 gab.
Pašizlīdzinātājs līdzinātājs Ceresit CN 87, izlīdzinošs, pelēka krās., 25 kg
  • Maisījuma tips: Izlīdzinošs
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Grīdas pamatnes līdzināšanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 25 kg
  • Darba temperatūra: 10 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit Cs25 CS25/03, 280 ml, balta krās., Carrara (03)
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
14,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,29 €
14,29 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit Cs25 CS25/03, 280 ml, balta krās., Carrara (03)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Balta krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mazgāšanas šķidrums, flīžu pārklājums Ceresit CE51 2454511, 1 l
24,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,99 €
35,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,75 €
35,75 € / 1 gab.
Mazgāšanas šķidrums, flīžu pārklājums Ceresit CE51 2454511, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Produkts paredzēts: Flīžu pārklājums
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grunts dziļumgruntis Ceresit CT17, dzeltenīga krās., 2 l
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
9,99 € / 1 gab.
Grunts dziļumgruntis Ceresit CT17, dzeltenīga krās., 2 l
  • Grunts tips: Dziļumgruntis
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE89 White, blīvēšanas, balta krās., 2.5 kg
47,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,99 €
78,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 78,99 €
78,99 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE89 White, blīvēšanas, balta krās., 2.5 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2.5 kg
  • Darba temperatūra: +10 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE89, blīvēšanas, solid slate/pelēks, 2.5 kg
47,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,99 €
68,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 68,65 €
68,65 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE89, blīvēšanas, solid slate/pelēks, 2.5 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2.5 kg
  • Darba temperatūra: +10 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grunts saķeres Ceresit CT 16, balta krās., 10 l
29,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,29 €
44,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 44,99 €
44,99 € / 1 gab.
Grunts saķeres Ceresit CT 16, balta krās., 10 l
  • Grunts tips: Saķeres
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 OCEAN, blīvēšanas, zila krās., 2 kg
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
15,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,75 €
15,75 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 OCEAN, blīvēšanas, zila krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit Cs25 CS25/44, 280 ml, brūna krās., Toffi (44)
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
18,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,59 €
18,59 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit Cs25 CS25/44, 280 ml, brūna krās., Toffi (44)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Brūna krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 SKY, blīvēšanas, zila krās., 2 kg
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
15,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,75 €
15,75 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 SKY, blīvēšanas, zila krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 TERRA, blīvēšanas, brūna krās., 5 kg
17,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,99 €
25,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,50 €
25,75 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 TERRA, blīvēšanas, brūna krās., 5 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 5 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 ANTRACITE, blīvēšanas, pelēka krās., 5 kg
14,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,69 €
21,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,99 €
21,99 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 ANTRACITE, blīvēšanas, pelēka krās., 5 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 5 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 KIWI, blīvēšanas, zaļa krās., 2 kg
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
15,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,75 €
15,75 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 KIWI, blīvēšanas, zaļa krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 CEMENTGREY, blīvēšanas, pelēka krās., 2 kg
10,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,29 €
14,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,75 €
14,75 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 CEMENTGREY, blīvēšanas, pelēka krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Betons Ceresit ZB, remonta, 25 kg
5,97 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,97 €
9,20 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,20 €
9,20 € / 1 gab.
Betons Ceresit ZB, remonta, 25 kg
  • Maisījuma tips: Remonta
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Betonēšanas darbiem
  • Produkta svars ar iepakojumu: 25 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +30 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40/14 PLATINUM, blīvēšanas, pelēka krās., 2 kg
10,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,29 €
14,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,75 €
14,75 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40/14 PLATINUM, blīvēšanas, pelēka krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: -30 - +70 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 SILVER, blīvēšanas, sudraba krās., 5 kg
19,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,19 €
27,45 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,45 €
27,45 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 SILVER, blīvēšanas, sudraba krās., 5 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 5 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 MINT, blīvēšanas, zaļa krās., 2 kg
8,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,79 €
12,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,59 €
12,59 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 MINT, blīvēšanas, zaļa krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Mitruma uzsūcējs Ceresit 437385025, neitrāls, 10 m², 300 g
8,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,29 €
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
14,99 € / 1 gab.
Mitruma uzsūcējs Ceresit 437385025, neitrāls, 10 m², 300 g
  • Svars: 300 g
  • Ieteicamā telpas platība : 10 m²
  • Vidējais nominālais ekspluatācijas laiks: 2 mēn
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Špaktele Ceresit IN 46, gatavs lietošanai, balta krās., 3 kg
8,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,49 €
11,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,99 €
11,99 € / 1 gab.
Špaktele Ceresit IN 46, gatavs lietošanai, balta krās., 3 kg
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Pārklājuma veids: Gatavs lietošanai
  • Pārklājuma virsmas: Ģipša, betona
  • Krāsa: Balta krās.
  • Var slīpēt pēc: 6 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitruma uzsūcēja tabletes Ceresit, lavanda, 20 m², 900 g
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
19,99 € / 1 gab.
Mitruma uzsūcēja tabletes Ceresit, lavanda, 20 m², 900 g
  • Smaržu aromāts: Ziedi
  • Svars: 900 g
  • Ieteicamā telpas platība : 20 m²
  • Vidējais nominālais ekspluatācijas laiks: 3 mēn
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitruma absorbenta papildināšana Ceresit 51078526, neitrāla, 20 m², 900 g
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
16,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,99 €
16,99 € / 1 gab.
Mitruma absorbenta papildināšana Ceresit 51078526, neitrāla, 20 m², 900 g
  • Smaržu aromāts: Svaigi
  • Svars: 900 g
  • Ieteicamā telpas platība : 20 m²
  • Vidējais nominālais ekspluatācijas laiks: 3 mēn
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Špaktele Ceresit CE89 Taupe, blīvēšanas, brūna krās., 2.5 kg
49,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,99 €
69,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,99 €
69,99 € / 1 gab.
Špaktele Ceresit CE89 Taupe, blīvēšanas, brūna krās., 2.5 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2.5 kg
  • Darba temperatūra: 10 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitruma uzsūcējs Ceresit Stop Humidity Pistacio green, 450 g
13,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
20,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,99 €
Mitruma uzsūcējs Ceresit Stop Humidity Pistacio green, 450 g
  • Svars: 450 g
  • Vidējais nominālais ekspluatācijas laiks: 3 mēn
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 CARBON, blīvēšanas, pelēka krās., 2 kg
11,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,65 €
16,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,65 €
16,65 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 CARBON, blīvēšanas, pelēka krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: 5 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
1 3 ... 6
Rāda: 1 - 48 no 278