Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Materiāls
Izmērs
Rāda: 97 - 144 no 278
Kārtot pēc:
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 KAKAO, blīvēšanas, brūna krās., 2 kg
8,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,65 €
12,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,39 €
12,39 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 KAKAO, blīvēšanas, brūna krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Grunts dziļumgruntis Ceresit CT17, dzeltenīga krās., 10 l
20,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,99 €
35,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,99 €
35,99 € / 1 gab.
Grunts dziļumgruntis Ceresit CT17, dzeltenīga krās., 10 l
  • Grunts tips: Dziļumgruntis
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE33 comfort GRAPHITE, dekoratīvs, graphite nr. 16 krās., 5 kg
12,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,69 €
18,15 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,15 €
18,15 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE33 comfort GRAPHITE, dekoratīvs, graphite nr. 16 krās., 5 kg
  • Maisījuma tips: Dekoratīvs
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 5 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS33, 280 ml, siena (47) krās.
9,85 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,85 €
14,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,09 €
14,09 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit CS33, 280 ml, siena (47) krās.
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Brūna krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grunts dziļumgruntis Ceresit CT17, caurspīdīga krās., 10 l
20,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,99 €
35,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,99 €
35,99 € / 1 gab.
Grunts dziļumgruntis Ceresit CT17, caurspīdīga krās., 10 l
  • Grunts tips: Dziļumgruntis
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Ceresit CM 16 C2T S1, 25 kg, pelēka krās.
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
19,99 € / 1 gab.
Līme flīžu Ceresit CM 16 C2T S1, 25 kg, pelēka krās.
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Betons, Cementa, Flīzes, Izolācijas čaulas , Keramikas, Polistirola, Ģipša, Ķieģeļu
  • Uzglabāšanas temperatūra: 5 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 IRON GREY, blīvēšanas, pelēka krās., 5 kg
18,85 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,85 €
26,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,95 €
26,95 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 IRON GREY, blīvēšanas, pelēka krās., 5 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 5 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit Cs25/13, 280 ml, pelēka krās., Anthracite (13)
10,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,19 €
15,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,79 €
15,79 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit Cs25/13, 280 ml, pelēka krās., Anthracite (13)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Pelēka krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS31, 280 ml, bēša krās., Natura (41)
9,85 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,85 €
14,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,09 €
14,09 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit CS31, 280 ml, bēša krās., Natura (41)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Brūna krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pigments Ceresit N, dzeltens krās., 1 l
121,00 € / gab.
1000.0 ml / 1 gab.
0,12 € / 1 ml
Pigments Ceresit N, dzeltens krās., 1 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 1
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Pigments: Alkīda krāsas, Dekoratīvā apdare
  • Krāsa: Dzeltena krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Ceresit CM11 C1T, 5 kg
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
8,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,00 €
8,00 € / 1 gab.
Līme flīžu Ceresit CM11 C1T, 5 kg
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Flīzes, Keramikas
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Ceresit CM12 Plus, 25 kg, pelēka krās.
12,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,69 €
19,46 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,46 €
19,46 € / 1 gab.
Līme flīžu Ceresit CM12 Plus, 25 kg, pelēka krās.
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Betons, Cementa, Flīzes, Izolācijas čaulas , Keramikas, Ģipša, Ķieģeļu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit Cs25, 280 ml, pelēka krās., Graphite (16)
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
18,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,59 €
18,59 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit Cs25, 280 ml, pelēka krās., Graphite (16)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Pelēka krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS36 CS25/64, 280 ml, zaļa krās., Mint (64)
9,85 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,85 €
14,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,09 €
14,09 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit CS36 CS25/64, 280 ml, zaļa krās., Mint (64)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Zaļa krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS34, 280 ml, pelēka krās.
8,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,79 €
12,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,59 €
12,59 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit CS34, 280 ml, pelēka krās.
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Pelēka krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Primer - koncentrāts vienkāršas konstrukcijas Ceresit CN94, zila krās., 1 l
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
11,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,39 €
11,39 € / 1 gab.
Primer - koncentrāts vienkāršas konstrukcijas Ceresit CN94, zila krās., 1 l
  • Grunts tips: Vienkāršas konstrukcijas
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Špaktele Ceresit IN 46, smalkgraudains, balta krās., 25 kg
24,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,99 €
28,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,99 €
28,99 € / 1 gab.
Špaktele Ceresit IN 46, smalkgraudains, balta krās., 25 kg
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Pārklājuma veids: Smalkgraudains
  • Pārklājuma virsmas: Ģipša, betona
  • Krāsa: Balta krās.
  • Var slīpēt pēc: 6 h
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Grunts dziļumgruntis Ceresit CT17, caurspīdīga krās., 5 l
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
19,99 € / 1 gab.
Grunts dziļumgruntis Ceresit CT17, caurspīdīga krās., 5 l
  • Grunts tips: Dziļumgruntis
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40/48 TAUPE, dekoratīvs, pelēka krās., 2 kg
11,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,65 €
16,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,65 €
16,65 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40/48 TAUPE, dekoratīvs, pelēka krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Dekoratīvs
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: 5 - 25 °C
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE 40, blīvēšanas, brūna krās., 2 kg
11,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,65 €
16,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,65 €
16,65 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE 40, blīvēšanas, brūna krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: 5 - 25 °C
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS25 Express, 280 ml, caurspīdīga krās.
10,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,69 €
15,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,29 €
15,29 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit CS25 Express, 280 ml, caurspīdīga krās.
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
  • Darba temperatūra: 5 - 40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS25 Express, 280 ml, balta krās.
10,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,69 €
15,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,29 €
15,29 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit CS25 Express, 280 ml, balta krās.
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Balta krās.
  • Darba temperatūra: 5 - 40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS25 17 CARBON 32141010, 280 ml, pelēka krās., 17
16,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,95 €
24,25 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,25 €
24,25 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit CS25 17 CARBON 32141010, 280 ml, pelēka krās., 17
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Pelēka krās.
  • Darba temperatūra: 5 - 40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS25 45 FRAPPE 32141010, 280 ml, brūna krās., Coal (18)
16,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,95 €
24,25 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,25 €
24,25 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit CS25 45 FRAPPE 32141010, 280 ml, brūna krās., Coal (18)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Brūna krās.
  • Darba temperatūra: 5 - 40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis, fasāde Ceresit CT98, 5 l
26,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,49 €
35,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,99 €
35,99 € / 1 gab.
Tīrīšanas līdzeklis, fasāde Ceresit CT98, 5 l
  • Tilpums: 5 l
  • Produkts paredzēts: Fasāde
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS25 2915347, 280 ml, krēmkrāsa, 28 Cream
13,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,79 €
19,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,75 €
0.28 l / 1 gab.
70,54 € / 1 l
Hermētiķis Ceresit CS25 2915347, 280 ml, krēmkrāsa, 28 Cream
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Balta krās.
  • Darba temperatūra: 5 - 40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pigments Ceresit MUSTX1L, melna krās.
54,00 € / gab.
1000.0 ml / 1 gab.
0,05 € / 1 ml
Pigments Ceresit MUSTX1L, melna krās.
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Pigments: Alkīda krāsas, Dekoratīvā apdare
  • Krāsa: Melna krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pigments Ceresit LILLA Q 1L, violeta krās.
160,00 € / gab.
1000.0 ml / 1 gab.
0,16 € / 1 ml
Pigments Ceresit LILLA Q 1L, violeta krās.
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Pigments: Alkīda krāsas, Dekoratīvā apdare
  • Krāsa: Violeta krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS25 2915348, 280 ml, zaļa krās., Kiwi (67)
13,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,79 €
19,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,75 €
0.28 l / 1 gab.
70,54 € / 1 l
Hermētiķis Ceresit CS25 2915348, 280 ml, zaļa krās., Kiwi (67)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Zaļa krās.
  • Darba temperatūra: 5 - 40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS25 2928054, 280 ml, zila krās., Sky (80)
13,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,79 €
19,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,75 €
0.28 l / 1 gab.
70,54 € / 1 l
Hermētiķis Ceresit CS25 2928054, 280 ml, zila krās., Sky (80)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Zila krās.
  • Darba temperatūra: 5 - 40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausais špakteles maisījums Ceresit, blīvēšanas, bazalt krās., 2 kg
9,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,59 €
13,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,75 €
13,75 € / 1 gab.
Sausais špakteles maisījums Ceresit, blīvēšanas, bazalt krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Silikona apmetums Ceresit CT74, 2 mm, 25 kg
55,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 55,99 €
85,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 85,99 €
85,99 € / 1 gab.
Silikona apmetums Ceresit CT74, 2 mm, 25 kg
  • Krāsa: Balta krās.
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Iepakojuma daudzums, kg: 25
  • Žūšanas laiks (pirms pieskaršanās): 10 - 30 min
  • Var tonēt: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Silikona apmetums Ceresit CT 74, 1.5 mm, 25 kg
55,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 55,99 €
85,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 85,99 €
85,99 € / 1 gab.
Silikona apmetums Ceresit CT 74, 1.5 mm, 25 kg
  • Krāsa: Balta krās.
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Iepakojuma daudzums, kg: 25
  • Žūšanas laiks (pirms pieskaršanās): 10 - 30 min
  • Var tonēt: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Armēšanas maisījums siltināšanas sistēmu Ceresit CT80, 25 kg, pelēka krās.
7,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,90 €
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
15,99 € / 1 gab.
Armēšanas maisījums siltināšanas sistēmu Ceresit CT80, 25 kg, pelēka krās.
  • Līmes veids: Siltināšanas sistēmu
  • Paredzētais pielietojums: Minerālvate, Polistirola
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pigments Ceresit K, rozowy 01 krās., 1 l
116,00 € / gab.
1000.0 ml / 1 gab.
0,12 € / 1 ml
Pigments Ceresit K, rozowy 01 krās., 1 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 1
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Pigments: Alkīda krāsas, Dekoratīvā apdare, Ūdens bāzes krāsas
  • Krāsa: Rozā krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pigments Ceresit, violeta krās., 1 l
399,00 € / gab.
1000.0 ml / 1 gab.
0,40 € / 1 ml
Pigments Ceresit, violeta krās., 1 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 1
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Pigments: Dekoratīvā apdare, Dispersijas krāsas, Lateksa krāsas
  • Krāsa: Violeta krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE60, blīvēšanas, bēša krās., 2 kg
20,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,99 €
29,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,99 €
29,99 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE60, blīvēšanas, bēša krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: 10 - 30 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE60, blīvēšanas, manhattan krās., 2 kg
18,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,99 €
28,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,99 €
28,99 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE60, blīvēšanas, manhattan krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: 10 - 30 °C
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE60, blīvēšanas, cementa pelēka krās., 2 kg
18,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,99 €
28,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,99 €
28,99 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE60, blīvēšanas, cementa pelēka krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: 10 - 30 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE60, blīvēšanas, bahama krās., 2 kg
17,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,99 €
26,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,99 €
26,99 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE60, blīvēšanas, bahama krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: 10 - 30 °C
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE60, blīvēšanas, carbon grey krās., 2 kg
13,91 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,91 €
32,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,99 €
32,99 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE60, blīvēšanas, carbon grey krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: 10 - 30 °C
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Hidroizolācija Ceresit CL-51, 5 kg
24,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,99 €
42,88 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,88 €
42,88 € / 1 gab.
Hidroizolācija Ceresit CL-51, 5 kg
  • Svars: 5 kg
  • Darba temperatūras diapazons: 5 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pigments Ceresit D, balts krās., 2 l
24,00 € / gab.
2000.0 ml / 1 gab.
0,01 € / 1 ml
Pigments Ceresit D, balts krās., 2 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 2
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Pigments: Alkīda krāsas, Dekoratīvā apdare, Ūdens bāzes krāsas
  • Krāsa: Balta krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS25 CS25/12, 280 ml, pelēka krās., Cementgrey (12)
10,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,19 €
15,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
15,79 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit CS25 CS25/12, 280 ml, pelēka krās., Cementgrey (12)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Pelēka krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grunts universāls Ceresit R766, dzeltenīga krās., 1 l
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
18,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,59 €
18,59 € / 1 gab.
Grunts universāls Ceresit R766, dzeltenīga krās., 1 l
  • Grunts tips: Universāls
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS29 CS25, 280 ml, pelēka krās., Iron Grey (111)
13,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,79 €
19,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,75 €
19,75 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit CS29 CS25, 280 ml, pelēka krās., Iron Grey (111)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Pelēka krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit Cs25 CS25, 280 ml, brūna krās., Almond Brown (145)
13,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,75 €
19,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,69 €
19,69 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit Cs25 CS25, 280 ml, brūna krās., Almond Brown (145)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Brūna krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS28 CS25, 280 ml, balta krās., Marble White (102)
13,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,79 €
19,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,75 €
19,75 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit CS28 CS25, 280 ml, balta krās., Marble White (102)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Balta krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 97 - 144 no 278