Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Materiāls
Izmērs
Rāda: 145 - 192 no 278
Kārtot pēc:
Hermētiķis Ceresit CS28 CS25, 280 ml, balta krās., Marble White (102)
13,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,79 €
19,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,75 €
19,75 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit CS28 CS25, 280 ml, balta krās., Marble White (102)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Balta krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS25, 280 ml, brūna krās., Brown (59)
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
18,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,59 €
18,59 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit CS25, 280 ml, brūna krās., Brown (59)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Brūna krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS25 2922114, 280 ml, pelēka krās., Platinum (14)
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
18,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,59 €
18,59 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit CS25 2922114, 280 ml, pelēka krās., Platinum (14)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Pelēka krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit Cs25 CS25/39, 280 ml, pergamon krās.
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
16,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,99 €
16,99 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit Cs25 CS25/39, 280 ml, pergamon krās.
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Balta krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Silikāts - silikona apmetums Ceresit CT174 biezpiens, 1.5 mm, 25 kg
42,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,99 €
72,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 72,99 €
72,99 € / 1 gab.
Silikāts - silikona apmetums Ceresit CT174 biezpiens, 1.5 mm, 25 kg
  • Krāsa: Balta krās.
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Iepakojuma daudzums, kg: 25
  • Žūšanas laiks (pirms pieskaršanās): 15 - 20 min
  • Var tonēt: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pigments Ceresit C, zolta 01 1l, 1 l
48,00 € / gab.
1000.0 ml / 1 gab.
0,05 € / 1 ml
Pigments Ceresit C, zolta 01 1l, 1 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 1
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Pigments: Alkīda krāsas, Dekoratīvā apdare, Ūdens bāzes krāsas
  • Krāsa: Dzeltena krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pigments Ceresit B, zolta 02 krās.
112,00 € / gab.
1000.0 ml / 1 gab.
0,11 € / 1 ml
Pigments Ceresit B, zolta 02 krās.
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Pigments: Alkīda krāsas, Dekoratīvā apdare, Ūdens bāzes krāsas
  • Krāsa: Dzeltena krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pigments Ceresit A, zolta 01 1l
298,00 € / gab.
1000.0 ml / 1 gab.
0,30 € / 1 ml
Pigments Ceresit A, zolta 01 1l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Pigments: Alkīda krāsas, Dekoratīvā apdare, Ūdens bāzes krāsas
  • Krāsa: Dzeltena krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pigments Ceresit E, zils, ceresit blue/niebieski krās., 1 l
85,00 € / gab.
1000.0 ml / 1 gab.
0,09 € / 1 ml
Pigments Ceresit E, zils, ceresit blue/niebieski krās., 1 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 1
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Pigments: Alkīda krāsas, Dekoratīvā apdare, Ūdens bāzes krāsas
  • Krāsa: Zila krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pigments Ceresit G, zils, ceresit blue/niebiesk krās., 1 l
285,00 € / gab.
1000.0 ml / 1 gab.
0,29 € / 1 ml
Pigments Ceresit G, zils, ceresit blue/niebiesk krās., 1 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 1
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Pigments: Alkīda krāsas, Dekoratīvā apdare, Ūdens bāzes krāsas
  • Krāsa: Zila krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pigments Ceresit O, zaļa krās., 1 l
96,00 € / gab.
1000.0 ml / 1 gab.
0,10 € / 1 ml
Pigments Ceresit O, zaļa krās., 1 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 1
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Pigments: Alkīda krāsas, Ūdens bāzes krāsas
  • Krāsa: Zaļa krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pigments Ceresit I, sarkana krās., 1 l
57,00 € / gab.
1000.0 ml / 1 gab.
0,06 € / 1 ml
Pigments Ceresit I, sarkana krās., 1 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 1
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Pigments: Alkīda krāsas, Ūdens bāzes krāsas
  • Krāsa: Sarkana krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pigments Ceresit H, sarkana krās.
59,00 € / gab.
1000.0 ml / 1 gab.
0,06 € / 1 ml
Pigments Ceresit H, sarkana krās.
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Pigments: Alkīda krāsas, Dekoratīvā apdare, Ūdens bāzes krāsas
  • Krāsa: Sarkana krās.
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Pigments Ceresit P, zaļa krās., 1 l
125,00 € / gab.
1000.0 ml / 1 gab.
0,13 € / 1 ml
Pigments Ceresit P, zaļa krās., 1 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 1
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Pigments: Alkīda krāsas, Ūdens bāzes krāsas
  • Krāsa: Zaļa krās.
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE33 comfort BAHAMA, blīvēšanas, bahama krās., 2 kg
7,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,29 €
10,45 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,45 €
10,45 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE33 comfort BAHAMA, blīvēšanas, bahama krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit Cs25 CS25/52, 280 ml, brūna krās., Cocoa (52)
13,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,79 €
19,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,75 €
19,75 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit Cs25 CS25/52, 280 ml, brūna krās., Cocoa (52)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Brūna krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE33 comfort ANTRACITE, dekoratīvs, antracīta krās., 2 kg
7,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,49 €
10,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,75 €
10,75 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE33 comfort ANTRACITE, dekoratīvs, antracīta krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Dekoratīvs
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit Cs25 CS25/22, 280 ml, gaiši brūna krās., Melba (22)
13,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,79 €
19,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,75 €
19,75 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit Cs25 CS25/22, 280 ml, gaiši brūna krās., Melba (22)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Brūna krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS38 CS25/55, 280 ml, brūna krās., Terra (55)
9,85 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,85 €
14,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,09 €
14,09 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit CS38 CS25/55, 280 ml, brūna krās., Terra (55)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Brūna krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE33 comfort WHITE, dekoratīvs, balta krās., 5 kg
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
10,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,49 €
10,49 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE33 comfort WHITE, dekoratīvs, balta krās., 5 kg
  • Maisījuma tips: Dekoratīvs
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 5 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS42 CS25/49, 280 ml, brūna krās., Clinker (49)
9,85 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,85 €
14,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,09 €
14,09 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit CS42 CS25/49, 280 ml, brūna krās., Clinker (49)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Brūna krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40/01, elastīgs, balta krās., 2 kg
6,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,79 €
9,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,69 €
9,69 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40/01, elastīgs, balta krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Elastīgs
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS25 CS25/04, 280 ml, sudraba krās., Silver (04)
10,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,19 €
15,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,79 €
15,79 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit CS25 CS25/04, 280 ml, sudraba krās., Silver (04)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Sudraba krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 GREY, blīvēšanas, pelēka krās., 2 kg
6,44 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,44 €
9,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,19 €
9,19 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 GREY, blīvēšanas, pelēka krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit Cs15 CS15, 280 ml, balta krās.
11,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,65 €
16,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,65 €
16,65 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit Cs15 CS15, 280 ml, balta krās.
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Balta krās.
  • Darba temperatūra: 5 - 40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Nē
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit Cs25/40, 280 ml, brūna krās., Jasmine (40)
10,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,19 €
15,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,79 €
15,79 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit Cs25/40, 280 ml, brūna krās., Jasmine (40)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Brūna krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Silikāts - silikona apmetums Ceresit CT174 biezpiens, 2 mm, 25 kg
42,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,99 €
72,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 72,99 €
72,99 € / 1 gab.
Silikāts - silikona apmetums Ceresit CT174 biezpiens, 2 mm, 25 kg
  • Krāsa: Balta krās.
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Iepakojuma daudzums, kg: 25
  • Žūšanas laiks (pirms pieskaršanās): 10 - 30 min
  • Var tonēt: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE33 comfort CHOCOLATE, dekoratīvs, chocolate krās., 2 kg
7,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,49 €
10,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,75 €
10,75 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE33 comfort CHOCOLATE, dekoratīvs, chocolate krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Dekoratīvs
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE33 comfort/07 GREY, dekoratīvs, pelēks nr. 07 krās., 5 kg
7,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,49 €
10,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,75 €
10,75 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE33 comfort/07 GREY, dekoratīvs, pelēks nr. 07 krās., 5 kg
  • Maisījuma tips: Dekoratīvs
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 5 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE33 comfort/01 WHITE, dekoratīvs, balta krās., 2 kg
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
4,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,49 €
4,49 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE33 comfort/01 WHITE, dekoratīvs, balta krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Dekoratīvs
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE33 comfort/07 GREY, dekoratīvs, pelēks nr. 07 krās., 2 kg
3,85 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,85 €
5,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,49 €
5,49 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Ceresit CE33 comfort/07 GREY, dekoratīvs, pelēks nr. 07 krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Dekoratīvs
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS30 CS25, 280 ml, pelēka krās., Night Glow (191)
16,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,95 €
24,25 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,25 €
24,25 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit CS30 CS25, 280 ml, pelēka krās., Night Glow (191)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Pelēka krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Ceresit CS25 2928057, 280 ml, pelēka krās., Ice Glow (195)
16,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,95 €
24,25 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,25 €
24,25 € / 1 gab.
Hermētiķis Ceresit CS25 2928057, 280 ml, pelēka krās., Ice Glow (195)
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Pelēka krās.
  • Darba temperatūra: +5 - +40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitruma uzsūcējs Ceresit Stop Humidity Bathroom Device White, 450 g
11,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,99 €
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
15,99 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Mitruma uzsūcējs Ceresit Stop Humidity Bathroom Device White, 450 g
  • Smaržu aromāts: Svaigi
  • Svars: 450 g
  • Vidējais nominālais ekspluatācijas laiks: 3 mēn
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis-līme Ceresit FT101, 280 ml, balta krās.
11,90 € / gab.
11,90 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Hermētiķis-līme Ceresit FT101, 280 ml, balta krās.
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Balta krās.
  • Darba temperatūra: 5 - 40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis-līme Ceresit FT101, 280 ml, caurspīdīga krās.
11,90 € / gab.
11,90 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Hermētiķis-līme Ceresit FT101, 280 ml, caurspīdīga krās.
  • Tilpums: 280 ml
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
  • Darba temperatūra: 5 - 40 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 TOFFI, blīvēšanas, brūna krās., 5 kg
19,49 € / gab.
5.0 kg / 1 gab.
3,90 € / 1 kg
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 TOFFI, blīvēšanas, brūna krās., 5 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 5 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Divkomponentu ķīmiskā enkura Ceresit CF920, 300 l, gaiši smilšu/pelēks
20,50 € / gab.
20,50 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Divkomponentu ķīmiskā enkura Ceresit CF920, 300 l, gaiši smilšu/pelēks
  • Līmes veids: Divkomponentu
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Betons, Cementa, Metāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Segums Ceresit CR 90, blīvēšanas, 25 kg
36,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,99 €
44,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 44,50 €
25.0 kg / 1 gab.
1,78 € / 1 kg
Segums Ceresit CR 90, blīvēšanas, 25 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Hidroizolācijai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 25 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Maisījums Ceresit CX 5 Express, remonta, pelēka krās., 2 kg
8,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,49 €
10,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,90 €
2.0 kg / 1 gab.
5,45 € / 1 kg
Maisījums Ceresit CX 5 Express, remonta, pelēka krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Remonta
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Apdares darbiem, Betona maisījumu ražošanai, Betonēšanas darbiem, Flīžu spraugu šuvošanai, Grīdas pamatnes līdzināšanai, Hidroizolācijai, Iekšējā apmetuma darbiem, Mūrēšanas darbiem, Ārējā apmetuma darbiem
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Līme siltināšanas sistēmu Ceresit CT84, 0.85 l
8,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,69 €
12,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,50 €
0.85 l / 1 gab.
14,71 € / 1 l
Līme siltināšanas sistēmu Ceresit CT84, 0.85 l
  • Līmes veids: Siltināšanas sistēmu
  • Paredzētais pielietojums: Polistirola
  • Uzglabāšanas temperatūra: 5 - 50 °C
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Ceresit CE43 GREY, blīvēšanas, pelēka krās., 5 kg

Izpārdots

Flīžu šuvotājs Ceresit CE43 GREY, blīvēšanas, pelēka krās., 5 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 5 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Flīžu šuvotājs Ceresit CE43 Grand elit GRAPHITE, blīvēšanas, melna krās., 5 kg

Izpārdots

Flīžu šuvotājs Ceresit CE43 Grand elit GRAPHITE, blīvēšanas, melna krās., 5 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 5 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 CREAM, blīvēšanas, bēša krās., 2 kg

Izpārdots

Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 CREAM, blīvēšanas, bēša krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 CROCUS, blīvēšanas, gaiši zila krās., 2 kg

Izpārdots

Flīžu šuvotājs Ceresit CE40 CROCUS, blīvēšanas, gaiši zila krās., 2 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +25 °C
Špaktele Ceresit CE89 Taupe, blīvēšanas, tumši pelēka krās., 2.5 kg

Izpārdots

Špaktele Ceresit CE89 Taupe, blīvēšanas, tumši pelēka krās., 2.5 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2.5 kg
  • Darba temperatūra: 10 - 25 °C
Flīžu šuvotājs Ceresit CE89 Toffi, blīvēšanas, toffi/gaiši brūns krās., 2.5 kg

Izpārdots

Flīžu šuvotājs Ceresit CE89 Toffi, blīvēšanas, toffi/gaiši brūns krās., 2.5 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2.5 kg
  • Darba temperatūra: +10 - +25 °C
Rāda: 145 - 192 no 278