Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Cena
Produkta veids
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Rāda: 24
Kārtot pēc:
Grunts dekoratīvā Elvi Putzgrund Facade Dekor, 5 kg
13,86 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,86 €
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
5.0 kg / 1 gab.
4,00 € / 1 kg
Grunts dekoratīvā Elvi Putzgrund Facade Dekor, 5 kg
  • Grunts tips: Dekoratīvā
  • Apdares darbiem: Āra
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Grunts universāls Elvi Uni Grunt Facade, 10 l
18,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,99 €
26,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,00 €
10.0 l / 1 gab.
2,60 € / 1 l
Grunts universāls Elvi Uni Grunt Facade, 10 l
  • Grunts tips: Universāls
  • Apdares darbiem: Āra
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Līme grīdas segumi Elvi, 1 kg
9,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,49 €
11,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,49 €
1.0 kg / 1 gab.
11,49 € / 1 kg
Līme grīdas segumi Elvi, 1 kg
  • Līmes veids: Grīdas segumi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Maisījums koku balināšanai Elvi Sabine-E, 2.6 kg
5,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,69 €
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
2.6 kg / 1 gab.
3,07 € / 1 kg
Maisījums koku balināšanai Elvi Sabine-E, 2.6 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dziļuma grunts dziļumgruntis Elvi, balta krās., 5 l
7,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,29 €
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
5.0 l / 1 gab.
2,20 € / 1 l
Dziļuma grunts dziļumgruntis Elvi, balta krās., 5 l
  • Grunts tips: Dziļumgruntis
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Elvi Wood Elastic, 0.3 l, brūna krās.
8,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,49 €
12,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,29 €
0.3 l / 1 gab.
40,97 € / 1 l
Hermētiķis Elvi Wood Elastic, 0.3 l, brūna krās.
  • Tilpums: 0.3 l
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Izturīgs pret pelējumu: Jā
  • Metāla apsmidzināšanai: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Elvi Wood Elastic, 0.3 l, zaļa krās.
8,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,49 €
12,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,29 €
0.3 l / 1 gab.
40,97 € / 1 l
Hermētiķis Elvi Wood Elastic, 0.3 l, zaļa krās.
  • Tilpums: 0.3 l
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Izturīgs pret pelējumu: Jā
  • Metāla apsmidzināšanai: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Elvi Wood Elastic, 0.3 l, brūna krās.
8,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,49 €
12,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,29 €
0.3 l / 1 gab.
40,97 € / 1 l
Hermētiķis Elvi Wood Elastic, 0.3 l, brūna krās.
  • Tilpums: 0.3 l
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Izturīgs pret pelējumu: Jā
  • Metāla apsmidzināšanai: Nē
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Elvi Wood Elastic, 0.3 l, priedes krās.
8,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,49 €
12,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,29 €
0.3 l / 1 gab.
40,97 € / 1 l
Hermētiķis Elvi Wood Elastic, 0.3 l, priedes krās.
  • Tilpums: 0.3 l
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Izturīgs pret pelējumu: Jā
  • Metāla apsmidzināšanai: Nē
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Elvi Wood Elastic, 0.3 l, pelēka krās.
8,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,49 €
12,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,29 €
0.3 l / 1 gab.
40,97 € / 1 l
Hermētiķis Elvi Wood Elastic, 0.3 l, pelēka krās.
  • Tilpums: 0.3 l
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Izturīgs pret pelējumu: Jā
  • Metāla apsmidzināšanai: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hermētiķis Elvi Wood Elastic, 0.3 l, valriekstu krās.
8,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,49 €
12,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,29 €
0.3 l / 1 gab.
40,97 € / 1 l
Hermētiķis Elvi Wood Elastic, 0.3 l, valriekstu krās.
  • Tilpums: 0.3 l
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Izturīgs pret pelējumu: Jā
  • Metāla apsmidzināšanai: Nē
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Grunts universāls Elvi Uni Grunt Facade, 5 l
11,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,59 €
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
5.0 l / 1 gab.
3,20 € / 1 l
Grunts universāls Elvi Uni Grunt Facade, 5 l
  • Grunts tips: Universāls
  • Apdares darbiem: Āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dziļuma grunts dziļumgruntis Elvi, balta krās., 10 l
15,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,49 €
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
10.0 l / 1 gab.
2,00 € / 1 l
Dziļuma grunts dziļumgruntis Elvi, balta krās., 10 l
  • Grunts tips: Dziļumgruntis
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā