Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Materiāls
Izmērs
Vienību skaits iepakojumā
Rāda: 1 - 48 no 148
Kārtot pēc:
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Platinum Plus All in One, 114 gab.
26,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,29 €
32,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,90 €
Pieejama noliktavā
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Platinum Plus All in One, 114 gab.
  • Vienību skaits iepakojumā: 114
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Washing Liquid lemon, 5 l
13,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
24,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,29 €
5.0 l / 1 gab.
4,90 € / 1 l
Pieejama noliktavā
TOP prece
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Washing Liquid lemon, 5 l
  • Tilpums: 5 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Platinum Allin1 Lemon, 125 gab.
19,90 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,90 €
32,90 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,90 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
32,90 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Platinum Allin1 Lemon, 125 gab.
  • Vienību skaits iepakojumā: 125
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Platinum Plus All in One, 88 gab.
18,90 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,90 €
29,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,49 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
29,49 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Platinum Plus All in One, 88 gab.
  • Vienību skaits iepakojumā: 88
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Clean & Fresh Pomegranate & Honeysuckle, 2.7 l
4,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,69 €
7,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,49 €
Pieejama noliktavā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Clean & Fresh Pomegranate & Honeysuckle, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Original All in One, 132 gab.
25,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,90 €
47,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,90 €
Pieejama noliktavā
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Original All in One, 132 gab.
  • Vienību skaits iepakojumā: 132
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Lemon, 1.8 l
7,39 € / pak.
1.0 iepakojums / 1 pak.
7,39 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Lemon, 1.8 l
  • Tilpums: 1.8 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tabletes trauku mazgājamajai mašīnai Fairy Platinum Plus All in One, 71 gab.
17,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,99 €
28,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,69 €
1.0 kompl. / 1 gab.
28,69 € / 1 kompl.
Pieejama noliktavā
Tabletes trauku mazgājamajai mašīnai Fairy Platinum Plus All in One, 71 gab.
  • Vienību skaits iepakojumā: 71
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Promegranade Red, 0.9 l
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
5,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,09 €
5,09 € / 1 gab.
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Promegranade Red, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Apple, 1.8 l
5,59 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,59 €
8,79 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,79 €
1.8 l / 1 pak.
4,88 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Apple, 1.8 l
  • Tilpums: 1.8 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy TEA TREE, 0.9 l
3,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,69 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
5,99 € / 1 gab.
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy TEA TREE, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tabletes trauku mazgājamajai mašīnai Fairy Platinum Plus, 71 gab.
32,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,99 €
45,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,99 €
Tabletes trauku mazgājamajai mašīnai Fairy Platinum Plus, 71 gab.
  • Vienību skaits iepakojumā: 71
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tabletes trauku mazgājamajai mašīnai Fairy Platinum, 81 gab.
30,75 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,75 €
47,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
47,99 € / 1 iepakojums
Tabletes trauku mazgājamajai mašīnai Fairy Platinum, 81 gab.
  • Vienību skaits iepakojumā: 81
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Platinum Lemon, 140 gab.
29,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,99 €
39,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
39,99 € / 1 iepakojums
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Platinum Lemon, 140 gab.
  • Vienību skaits iepakojumā: 140
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy All in One Lemon, 100 gab.
19,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
39,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
39,99 € / 1 iepakojums
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy All in One Lemon, 100 gab.
  • Vienību skaits iepakojumā: 100
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Platinum All in One Lemon, 113 gab.
24,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,99 €
46,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 46,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
46,99 € / 1 iepakojums
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Platinum All in One Lemon, 113 gab.
  • Vienību skaits iepakojumā: 113
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy All in One Lemon, 71 gab.
22,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,28 €
32,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,99 €
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy All in One Lemon, 71 gab.
  • Vienību skaits iepakojumā: 71
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy 800109062212, 1.35 l
4,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,79 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
6,99 € / 1 gab.
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy 800109062212, 1.35 l
  • Tilpums: 1.35 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Apple P014FF1, 0.9 l
3,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
5,99 € / 1 gab.
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Apple P014FF1, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Lemon P014F82, 0.45 l
2,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,58 €
3,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,89 €
3,89 € / 1 gab.
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Lemon P014F82, 0.45 l
  • Tilpums: 0.45 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Sensitive Teatree & Mint P014F87, 0.450 l
2,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,59 €
3,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,89 €
3,89 € / 1 gab.
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Sensitive Teatree & Mint P014F87, 0.450 l
  • Tilpums: 0.450 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Lemon P014F90, 0.9 l
3,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,69 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
5,99 € / 1 gab.
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Lemon P014F90, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy, 0.45 l
2,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,59 €
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
3,99 € / 1 gab.
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy, 0.45 l
  • Tilpums: 0.45 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy P04D155, 5 l
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
27,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,99 €
5.0 l / 1 gab.
5,60 € / 1 l
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy P04D155, 5 l
  • Tilpums: 5 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Pure & Clean, 0.9 l
3,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
4,99 € / 1 gab.
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Pure & Clean, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy P04D145, 0.9 l
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
0.9 l / 1 gab.
7,77 € / 1 l
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy P04D145, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Lemon, 2.7 l
7,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,49 €
12,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
12,99 € / 1 iepakojums
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Lemon, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Apple, 1.35 l
4,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,49 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
6,99 € / 1 gab.
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Apple, 1.35 l
  • Tilpums: 1.35 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy All In One Lemon, 56 gab.
20,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,99 €
26,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,99 €
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy All In One Lemon, 56 gab.
  • Vienību skaits iepakojumā: 56
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Platinum Plus All in One, 40 gab.
15,59 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,59 €
29,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
29,99 € / 1 iepakojums
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Platinum Plus All in One, 40 gab.
  • Vienību skaits iepakojumā: 40
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy 800109062192, 1.35 l
4,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,49 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
6,99 € / 1 gab.
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy 800109062192, 1.35 l
  • Tilpums: 1.35 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Platinum+ Allin1, 54 gab.
20,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,99 €
34,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
34,99 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Jaunums
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Platinum+ Allin1, 54 gab.
  • Vienību skaits iepakojumā: 54
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Sensitive, 1.35 l
4,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,19 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
6,99 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Jaunums
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Sensitive, 1.35 l
  • Tilpums: 1.35 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Platinum+ Allin1 Minute Miracle, 31 gab.
17,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,49 €
24,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
24,99 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Jaunums
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Platinum+ Allin1 Minute Miracle, 31 gab.
  • Vienību skaits iepakojumā: 31
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tabletes trauku mazgājamajai mašīnai Fairy Platinum Plus All in One, 54 gab.
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
22,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,89 €
Tabletes trauku mazgājamajai mašīnai Fairy Platinum Plus All in One, 54 gab.
  • Vienību skaits iepakojumā: 54
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Pure & Clean, 0.45 l
1,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,79 €
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
2,99 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Pure & Clean, 0.45 l
  • Tilpums: 0.45 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Platinum All in One’i Lemon, 51 gab.
20,09 € / pak.
1.0 iepakojums / 1 pak.
20,09 € / 1 iepakojums
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Platinum All in One’i Lemon, 51 gab.
  • Vienību skaits iepakojumā: 51
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Platinum + All in One Miracle, 74 gab.
24,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,99 €
30,39 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,39 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
30,39 € / 1 iepakojums
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Platinum + All in One Miracle, 74 gab.
  • Vienību skaits iepakojumā: 74
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Pomegranate, 1.8 l
5,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,69 €
8,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,79 €
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Pomegranate, 1.8 l
  • Tilpums: 1.8 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Apple P014F84, 0.45 l
3,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,79 €
4,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
4,89 € / 1 gab.
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Apple P014F84, 0.45 l
  • Tilpums: 0.45 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Salvetes, universāli Fairy Lavanta, balta krās., celuloze, 100 gab.
5,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,79 €
8,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,79 €
Salvetes, universāli Fairy Lavanta, balta krās., celuloze, 100 gab.
  • Krāsa: Balta krās.
  • Materiāls: Celuloze
  • Tīrīšanas lupatiņas pielietojums: Universāli
  • Vienību skaits iepakojumā: 100
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Professional Platinum, 81 gab.
37,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 37,90 €
46,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 46,90 €
Jaunums
Trauku mazgājamās mašīnas kapsulas Fairy Professional Platinum, 81 gab.
  • Vienību skaits iepakojumā: 81
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Professional, 5 l
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
23,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,39 €
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Professional, 5 l
  • Tilpums: 5 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Professional Original 1548-43229, 5 l
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
23,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,79 €
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Professional Original 1548-43229, 5 l
  • Tilpums: 5 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas želeja Fairy, 0.504 l
5,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,49 €
8,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,39 €
Trauku mazgāšanas želeja Fairy, 0.504 l
  • Tilpums: 0.504 l
  • Trauku mazgāšanas šķidrums paredzēts: Mazgāšanai
  • Vienību skaits iepakojumā: 1
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Professional Platinum, 4 l
13,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
24,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,69 €
Trauku mazgāšanas līdzeklis Fairy Professional Platinum, 4 l
  • Tilpums: 4 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
1 3 ... 4
Rāda: 1 - 48 no 148