Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Materiāls
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Garums, cm
Vienību skaits iepakojumā
Rāda: 1 - 48 no 518
Kārtot pēc:
Grīdas mazgāšanas komplekts Osmo, koks
47,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,90 €
60,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 60,90 €
Pieejama noliktavā
Grīdas mazgāšanas komplekts Osmo, koks
  • Grīdas tīrītājs paredzēts: Koks
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku skrāpis Osmo Color, 115 mm x 95 mm x 20 mm
3,97 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,97 €
5,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,89 €
Pieejama noliktavā
Trauku skrāpis Osmo Color, 115 mm x 95 mm x 20 mm
  • Garums: 115 mm
  • Platums: 95 mm
  • Augstums: 20 mm
  • Krāsa: Balta krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes eļļa Osmo Polyx-Oil, balta, 2.5 l
179,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 179,90 €
308,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 308,90 €
2.5 l / 1 gab.
123,56 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Koksnes eļļa Osmo Polyx-Oil, balta, 2.5 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 2.5
  • Krāsa: Balta krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Spuldze Osmo LED, Erimõõduline, balta krās., GU10, 4.3 W, 350 lm
4,61 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,61 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
Spuldze Osmo LED, Erimõõduline, balta krās., GU10, 4.3 W, 350 lm
  • Cokols: GU10
  • Spuldzītes jauda: 4.3 W
  • Spriegums: 230 V
  • Gaismas plūsma: 350 lm
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Eļļas beice Osmo Woodstain 700, priedes krās., 0.125 l
25,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,19 €
49,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,90 €
Eļļas beice Osmo Woodstain 700, priedes krās., 0.125 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.125
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Laka, spīdīga Osmo Concrete 610, 2.5 l, Caurspīdīga krās.
138,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 138,90 €
237,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 237,90 €
Laka, spīdīga Osmo Concrete 610, 2.5 l, Caurspīdīga krās.
  • Tilpums: 2.5 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Neatšķaidīt
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Grīdas mazgāšanas komplekts Osmo Wood Reviver Power Gel, koks, 5 l
126,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 126,90 €
152,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 152,90 €
Grīdas mazgāšanas komplekts Osmo Wood Reviver Power Gel, koks, 5 l
  • Tilpums: 5 l
  • Grīdas tīrītājs paredzēts: Koks
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes impregnants Osmo Wood protector, caurspīdīga krās., 2.5 l
129,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 129,90 €
221,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 221,90 €
Koksnes impregnants Osmo Wood protector, caurspīdīga krās., 2.5 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 2.5
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes eļļa Osmo UV Protection Oil 420, caurspīdīga krās., 0.125 l
25,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,19 €
49,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,90 €
Koksnes eļļa Osmo UV Protection Oil 420, caurspīdīga krās., 0.125 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.125
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Eļļas beice Osmo Woodstain 712, melnkoka krās., 0.75 l
56,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 56,90 €
102,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 102,90 €
Eļļas beice Osmo Woodstain 712, melnkoka krās., 0.75 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.75
  • Krāsa: Melna krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Eļļas beice Osmo Woodstain 701, caurspīdīga krās., 0.125 l
25,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,19 €
49,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,90 €
Eļļas beice Osmo Woodstain 701, caurspīdīga krās., 0.125 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.125
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Vasks kokam Osmo 3101, caurspīdīga krās., 0.125 l
26,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,59 €
52,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,90 €
Vasks kokam Osmo 3101, caurspīdīga krās., 0.125 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.125
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Vasks kokam Osmo 3136, bērza/caurspīdīga krās., 2.5 l
167,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 167,90 €
287,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 287,90 €
Vasks kokam Osmo 3136, bērza/caurspīdīga krās., 2.5 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 2.5
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Eļļa terasēm Osmo Anti Slip 430, satīns, 0.75 l
51,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 51,90 €
94,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 94,90 €
0.75 l / 1 gab.
126,53 € / 1 l
Eļļa terasēm Osmo Anti Slip 430, satīns, 0.75 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.75
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes eļļa Osmo Polyx®-Oil 3073, terra krās., 0.125 l
27,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,99 €
55,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 55,90 €
0.125 l / 1 gab.
447,20 € / 1 l
Koksnes eļļa Osmo Polyx®-Oil 3073, terra krās., 0.125 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.125
  • Krāsa: Brūna krās., Caurspīdīga krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsošanas instruments Osmo Color
7,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,69 €
13,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,69 €
Krāsošanas instruments Osmo Color
  • Svars: 100 g
  • Krāsa: Balta krās., Zaļa krās.
  • Materiāls: Mikrošķiedras
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas vasks Osmo, koka grīdām, 0.5 l
34,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,90 €
42,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,90 €
0.5 l / 1 gab.
85,80 € / 1 l
Grīdas vasks Osmo, koka grīdām, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Grīdas tīrītājs paredzēts: Koka grīdām
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Eļļas beice Osmo Oil Stain, jatoba (3516) krās., 0.5 l
63,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 63,90 €
116,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 116,90 €
0.5 l / 1 gab.
233,80 € / 1 l
Eļļas beice Osmo Oil Stain, jatoba (3516) krās., 0.5 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.5
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes eļļa Osmo Original, 0.75 l
63,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 63,90 €
116,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 116,90 €
116,90 € / 1 gab.
Koksnes eļļa Osmo Original, 0.75 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.75
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes eļļa Osmo 3032, 0.75 l
63,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 63,90 €
116,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 116,90 €
116,90 € / 1 gab.
Koksnes eļļa Osmo 3032, 0.75 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.75
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes eļļa Osmo 3065, 0.75 l
63,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 63,90 €
116,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 116,90 €
116,90 € / 1 gab.
Koksnes eļļa Osmo 3065, 0.75 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.75
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes eļļa Osmo 3119, pelēka, 0.75 l
60,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 60,90 €
109,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 109,90 €
109,90 € / 1 gab.
Koksnes eļļa Osmo 3119, pelēka, 0.75 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.75
  • Krāsa: Pelēka krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes eļļa Osmo Top Oil, 0.5 l
45,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,90 €
82,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 82,90 €
82,90 € / 1 gab.
Koksnes eļļa Osmo Top Oil, 0.5 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.5
  • Krāsa: Balta krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Laka, spīdīga Osmo Concrete 610, 0.75 l, Caurspīdīga krās.
50,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 50,90 €
91,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 91,90 €
Laka, spīdīga Osmo Concrete 610, 0.75 l, Caurspīdīga krās.
  • Tilpums: 0.75 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Neatšķaidīt
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes eļļa Osmo Country, medium brown, 0.125 l
26,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,59 €
52,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,90 €
Koksnes eļļa Osmo Country, medium brown, 0.125 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.125
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes eļļa Osmo Country, ziloņkaula krās., 0.75 l
58,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,90 €
107,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 107,90 €
Koksnes eļļa Osmo Country, ziloņkaula krās., 0.75 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.75
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Eļļas beice Osmo Woodstain 731, priedes krās./oregona priedes krās., 10 l
469,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 469,00 €
719,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 719,00 €
Smart 3 Leasing
Eļļas beice Osmo Woodstain 731, priedes krās./oregona priedes krās., 10 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 10
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Eļļas beice Osmo Woodstain 701, caurspīdīga krās., 10 l
469,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 469,00 €
719,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 719,00 €
Smart 3 Leasing
Eļļas beice Osmo Woodstain 701, caurspīdīga krās., 10 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 10
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2704, dusk grey krās., 0.125 l
26,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,59 €
52,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,90 €
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2704, dusk grey krās., 0.125 l
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Krāsas tonis: Pelēks krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 10 - 12 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2404, egļu zaļa krās., 0.125 l
26,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,59 €
52,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,90 €
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2404, egļu zaļa krās., 0.125 l
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Krāsas tonis: Zaļa krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 10 - 12 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2203, light ochre krās., 0.75 l
58,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,90 €
107,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 107,90 €
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2203, light ochre krās., 0.75 l
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Krāsas tonis: Oranža krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 10 - 12 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2204, ziloņkaula krās., 2.5 l
161,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 161,90 €
277,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 277,90 €
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2204, ziloņkaula krās., 2.5 l
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 10 - 12 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2506, royal blue krās., 0.125 l
26,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,59 €
52,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,90 €
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2506, royal blue krās., 0.125 l
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Krāsas tonis: Zila krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 10 - 12 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2501, labrador blue krās., 0.125 l
26,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,59 €
52,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,90 €
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2501, labrador blue krās., 0.125 l
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Krāsas tonis: Zila krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 10 - 12 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2704, dusk grey krās., 0.75 l
58,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,90 €
107,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 107,90 €
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2704, dusk grey krās., 0.75 l
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Krāsas tonis: Pelēks krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 10 - 12 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2308, nordic red krās., 0.125 l
26,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,59 €
52,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,90 €
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2308, nordic red krās., 0.125 l
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Krāsas tonis: Sarkana krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 10 - 12 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2310, cedar/redwood krās., 0.125 l
26,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,59 €
52,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,90 €
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2310, cedar/redwood krās., 0.125 l
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Krāsas tonis: Sarkana krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 10 - 12 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2404, egļu zaļa krās., 2.5 l
161,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 161,90 €
277,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 277,90 €
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2404, egļu zaļa krās., 2.5 l
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Krāsas tonis: Zaļa krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 10 - 12 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2402, egļu zaļa krās., 0.75 l
58,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,90 €
107,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 107,90 €
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2402, egļu zaļa krās., 0.75 l
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Krāsas tonis: Zaļa krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 10 - 12 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2716, antracīta pelēka krās., 0.75 l
58,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,90 €
107,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 107,90 €
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2716, antracīta pelēka krās., 0.75 l
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Krāsas tonis: Antracīts krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 10 - 12 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2205, saulespuķu dzeltena krās., 0.75 l
58,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,90 €
107,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 107,90 €
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2205, saulespuķu dzeltena krās., 0.75 l
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Krāsas tonis: Dzeltena krās.
  • Spīdums: Pilnīgi matēta
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 10 - 12 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2607, tumši brūna krās., 0.75 l
58,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,90 €
107,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 107,90 €
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2607, tumši brūna krās., 0.75 l
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Krāsas tonis: Brūna krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 10 - 12 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2203, light ochre krās., 0.125 l
26,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,59 €
52,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,90 €
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2203, light ochre krās., 0.125 l
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Krāsas tonis: Oranža krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 10 - 12 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2203, light ochre krās., 2.5 l
161,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 161,90 €
277,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 277,90 €
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2203, light ochre krās., 2.5 l
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Krāsas tonis: Oranža krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 10 - 12 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2742, traffic grey krās., 0.75 l
58,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,90 €
107,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 107,90 €
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2742, traffic grey krās., 0.75 l
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Krāsas tonis: Pelēks krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 10 - 12 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2716, antracīta pelēka krās., 0.125 l
26,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,59 €
52,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,90 €
Krāsas koka fasādēm Osmo Country Colour 2716, antracīta pelēka krās., 0.125 l
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Krāsas tonis: Antracīts krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 10 - 12 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsa Osmo Country Colour 2506, royal blue krās., 2.5 l
161,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 161,90 €
277,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 277,90 €
Krāsa Osmo Country Colour 2506, royal blue krās., 2.5 l
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Krāsas tonis: Zila krās.
  • Spīdums: Matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 10 - 12 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsa Osmo Country Colour 2310, cedar/redwood krās., 0.75 l
58,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,90 €
107,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 107,90 €
Krāsa Osmo Country Colour 2310, cedar/redwood krās., 0.75 l
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Krāsas tonis: Brūna krās.
  • Spīdums: Matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 10 - 12 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Rāda: 1 - 48 no 518