Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Materiāls
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Garums, cm
Vienību skaits iepakojumā
Rāda: 481 - 518 no 518
Kārtot pēc:
Eļļa terasēm Osmo 010, 0.75 l
45,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,90 €
82,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 82,90 €
0.75 l / 1 gab.
110,53 € / 1 l
Eļļa terasēm Osmo 010, 0.75 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.75
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes eļļa Osmo Top Oil, caurspīdīgs, 0.125 l
26,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,59 €
52,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,90 €
0.125 l / 1 gab.
423,20 € / 1 l
Koksnes eļļa Osmo Top Oil, caurspīdīgs, 0.125 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.125
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes eļļa Osmo Top Oil, caurspīdīgs, 0.125 l
26,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,59 €
52,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,90 €
0.125 l / 1 gab.
423,20 € / 1 l
Koksnes eļļa Osmo Top Oil, caurspīdīgs, 0.125 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.125
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes eļļa Osmo Wood Wax Finish, bērza/caurspīdīga krās., 0.375 l
43,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 43,90 €
85,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 85,90 €
0.375 l / 1 gab.
229,07 € / 1 l
Koksnes eļļa Osmo Wood Wax Finish, bērza/caurspīdīga krās., 0.375 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.375
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes eļļa Osmo Wood Wax Finish, sarkankoka krās., 0.75 l
60,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 60,90 €
109,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 109,90 €
0.75 l / 1 gab.
146,53 € / 1 l
Koksnes eļļa Osmo Wood Wax Finish, sarkankoka krās., 0.75 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.75
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes eļļa Osmo 3103, ozola, 0.75 l
60,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 60,90 €
109,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 109,90 €
109,90 € / 1 gab.
Koksnes eļļa Osmo 3103, ozola, 0.75 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.75
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Eļļa terasēm Osmo 007, 0.75 l
45,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,90 €
82,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 82,90 €
0.75 l / 1 gab.
110,53 € / 1 l
Eļļa terasēm Osmo 007, 0.75 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.75
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes eļļa Osmo Polyx-Oil, caurspīdīgs, 0.375 l
47,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,90 €
93,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 93,90 €
0.375 l / 1 gab.
250,40 € / 1 l
Koksnes eļļa Osmo Polyx-Oil, caurspīdīgs, 0.375 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.375
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes eļļa Osmo Tints, 0.75 l
59,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 59,90 €
102,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 102,90 €
102,90 € / 1 gab.
Koksnes eļļa Osmo Tints, 0.75 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.75
  • Krāsa: Balta krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Vasks kokam Osmo Wood Wax, ozola, 2.5 l
167,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 167,90 €
287,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 287,90 €
2.5 l / 1 gab.
115,16 € / 1 l
Vasks kokam Osmo Wood Wax, ozola, 2.5 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 2.5
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Vasks kokam Osmo 3111, balta, 0.75 l
60,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 60,90 €
109,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 109,90 €
109,90 € / 1 gab.
Vasks kokam Osmo 3111, balta, 0.75 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.75
  • Krāsa: Balta krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Vasks kokam Osmo 3168, ozola, 0.75 l
60,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 60,90 €
109,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 109,90 €
109,90 € / 1 gab.
Vasks kokam Osmo 3168, ozola, 0.75 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.75
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes eļļa Osmo 3188, sniegs, 0.75 l
65,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 65,90 €
111,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 111,90 €
111,90 € / 1 gab.
Koksnes eļļa Osmo 3188, sniegs, 0.75 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.75
  • Krāsa: Balta krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Vasks kokam Osmo Wood Wax Finish, rieksts, 0.375 l
43,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 43,90 €
85,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 85,90 €
0.375 l / 1 gab.
229,07 € / 1 l
Vasks kokam Osmo Wood Wax Finish, rieksts, 0.375 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.375
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Vasks kokam Osmo Wood Wax Finish, 0.375 l
45,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,90 €
82,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 82,90 €
0.375 l / 1 gab.
221,07 € / 1 l
Vasks kokam Osmo Wood Wax Finish, 0.375 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.375
  • Krāsa: Pelēka krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Vasks kokam Osmo Wood Wax Finish, ozola, 0.375 l
43,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 43,90 €
85,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 85,90 €
0.375 l / 1 gab.
229,07 € / 1 l
Vasks kokam Osmo Wood Wax Finish, ozola, 0.375 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.375
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Vasks kokam Osmo Wood Wax, balta, 0.375 l
45,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,90 €
82,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 82,90 €
0.375 l / 1 gab.
221,07 € / 1 l
Vasks kokam Osmo Wood Wax, balta, 0.375 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.375
  • Krāsa: Balta krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes eļļa Osmo Polyx-Oil, caurspīdīgs, 0.375 l
47,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,90 €
93,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 93,90 €
0.375 l / 1 gab.
250,40 € / 1 l
Koksnes eļļa Osmo Polyx-Oil, caurspīdīgs, 0.375 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.375
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Vasks kokam Osmo Wood Wax Finish, rieksts, 0.75 l
60,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 60,90 €
109,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 109,90 €
0.75 l / 1 gab.
146,53 € / 1 l
Vasks kokam Osmo Wood Wax Finish, rieksts, 0.75 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.75
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Vasks kokam Osmo Wood Wax Finish, caurspīdīgs, 0.75 l
47,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,90 €
87,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 87,90 €
0.75 l / 1 gab.
117,20 € / 1 l
Vasks kokam Osmo Wood Wax Finish, caurspīdīgs, 0.75 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.75
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes eļļa Osmo Wood Wax Finish, melnkoka krās., 0.125 l
26,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,59 €
52,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,90 €
0.125 l / 1 gab.
423,20 € / 1 l
Koksnes eļļa Osmo Wood Wax Finish, melnkoka krās., 0.125 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.125
  • Krāsa: Melna krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Vasks kokam Osmo 3186, balta, 0.75 l
65,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 65,90 €
111,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 111,90 €
111,90 € / 1 gab.
Vasks kokam Osmo 3186, balta, 0.75 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.75
  • Krāsa: Balta krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Universāla tepe Osmo Wood Filler 7300, gatavs lietošanai, balta krās., 0.1 kg
22,39 € / gab.
Universāla tepe Osmo Wood Filler 7300, gatavs lietošanai, balta krās., 0.1 kg
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Pārklājuma veids: Gatavs lietošanai
  • Pārklājuma virsmas: Koka
  • Krāsa: Balta krās.
  • Var slīpēt pēc: 1 - 3 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Universāla tepe Osmo Wood Filler 7301, gatavs lietošanai, dižskābarža krās., 0.1 kg
22,39 € / gab.
Universāla tepe Osmo Wood Filler 7301, gatavs lietošanai, dižskābarža krās., 0.1 kg
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Pārklājuma veids: Gatavs lietošanai
  • Pārklājuma virsmas: Koka
  • Krāsa: Brūna krās.
  • Var slīpēt pēc: 1 - 3 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Universāla tepe Osmo Wood Filler 7304, gatavs lietošanai, ozola krās., 0.1 kg
22,39 € / gab.
Universāla tepe Osmo Wood Filler 7304, gatavs lietošanai, ozola krās., 0.1 kg
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Pārklājuma veids: Gatavs lietošanai
  • Pārklājuma virsmas: Koka
  • Krāsa: Brūna krās.
  • Var slīpēt pēc: 1 - 3 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Universāla tepe Osmo Wood Filler 7302, gatavs lietošanai, priedes krās., 0.1 kg
22,39 € / gab.
Universāla tepe Osmo Wood Filler 7302, gatavs lietošanai, priedes krās., 0.1 kg
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Pārklājuma veids: Gatavs lietošanai
  • Pārklājuma virsmas: Koka
  • Krāsa: Brūna krās.
  • Var slīpēt pēc: 1 - 3 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Universāla tepe Osmo Wood Filler 7303, gatavs lietošanai, mahogany krās., 0.1 kg
22,39 € / gab.
Universāla tepe Osmo Wood Filler 7303, gatavs lietošanai, mahogany krās., 0.1 kg
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Pārklājuma veids: Gatavs lietošanai
  • Pārklājuma virsmas: Koka
  • Krāsa: Brūna krās.
  • Var slīpēt pēc: 1 - 3 h
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Mazgāšanas līdzekļi Osmo 8025, 1 l
32,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,90 €
63,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 63,90 €
1.0 l / 1 gab.
63,90 € / 1 l
Mazgāšanas līdzekļi Osmo 8025, 1 l
  • Materiāls: -
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes antiseptiķis Osmo, 2.5 l
86,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 86,90 €
148,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 148,90 €
2.5 l / 1 gab.
59,56 € / 1 l
Koksnes antiseptiķis Osmo, 2.5 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 2.5
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes antiseptiķis Osmo, 0.5 l
29,29 € / gab.
0.5 l / 1 gab.
58,58 € / 1 l
Koksnes antiseptiķis Osmo, 0.5 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.5
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Teleskopisks rokturis Osmo 14000312, 2000 mm
37,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 37,90 €
70,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 70,90 €
Teleskopisks rokturis Osmo 14000312, 2000 mm
  • Garums: 2000 mm
  • Materiāls: Alumīnijs, Plastmasa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes eļļa Osmo Top Oil, akāciju, 0.125 l
26,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,59 €
52,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,90 €
0.125 l / 1 gab.
423,20 € / 1 l
Koksnes eļļa Osmo Top Oil, akāciju, 0.125 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.125
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Koksnes eļļa Osmo Polyx-Oil, caurspīdīgs, 0.375 l
47,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,90 €
93,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 93,90 €
0.37 l / 1 gab.
253,78 € / 1 l
Koksnes eļļa Osmo Polyx-Oil, caurspīdīgs, 0.375 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.375
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Rāda: 481 - 518 no 518