Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Rāda: 1 - 48 no 374
Kārtot pēc:
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, melns krās., 0.9 l
9,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,59 €
14,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,89 €
0.9 l / 1 gab.
16,54 € / 1 l
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, melns krās., 0.9 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.9
  • Krāsa: Melna krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grunts alkīda Rilak GF-021, sarkanbrūna krās., 0.9 l
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
15,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,49 €
15,49 € / 1 gab.
Grunts alkīda Rilak GF-021, sarkanbrūna krās., 0.9 l
  • Grunts tips: Alkīda
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sienu krāsa Rilak Movilat 7, melns krās., 0.9 l
8,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,69 €
13,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,49 €
13,49 € / 1 gab.
Sienu krāsa Rilak Movilat 7, melns krās., 0.9 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Melna krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķīdinātājs, iekštelpu un āra Rilak, 0.5 l
3,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
5,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,19 €
Min. pasūtījuma daudzums – 1 gab.
5,19 € / 1 gab.
TOP prece
Šķīdinātājs, iekštelpu un āra Rilak, 0.5 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķīdinātājs Rilak 646, 0.5 l
3,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
4,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,29 €
0.5 l / 1 gab.
8,58 € / 1 l
Šķīdinātājs Rilak 646, 0.5 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsas koka fasādēm Rilak Akvatop, tumši pelēka krās., 3.6 l
28,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,99 €
43,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 43,39 €
43,39 € / 1 gab.
Krāsas koka fasādēm Rilak Akvatop, tumši pelēka krās., 3.6 l
  • Krāsas tips: Ūdens bāzes
  • Krāsas tonis: Pelēks krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsa betona virsmām Rilak EPOGRID 500 20603910, pelēks krās., 6.5 l
109,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 109,00 €
169,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 169,00 €
6.5 l / 1 gab.
26,00 € / 1 l
Krāsa betona virsmām Rilak EPOGRID 500 20603910, pelēks krās., 6.5 l
  • Krāsas tips: Uz šķīdinātāja bāzes
  • Krāsas tonis: Pelēks krās.
  • Spīdums: Nav (neapstrādātas virsmas)
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 275 - 820 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, gaiši brūna krās./dzeltenbrūna krās., 10 l
69,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,99 €
101,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 99,00 €
101,49 € / 1 gab.
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, gaiši brūna krās./dzeltenbrūna krās., 10 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 10
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grunts alkīda Rilak GF-021, sarkanbrūna krās., 2.7 l
23,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,99 €
37,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 37,19 €
37,19 € / 1 gab.
Grunts alkīda Rilak GF-021, sarkanbrūna krās., 2.7 l
  • Grunts tips: Alkīda
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsas noņēmējs, krāsa/laka Rilak, 1 l
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
24,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,79 €
24,79 € / 1 gab.
Krāsas noņēmējs, krāsa/laka Rilak, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Produkts paredzēts: Krāsa, Laka
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsas koka fasādēm Rilak Akvatop, tumši pelēka krās., 0.9 l
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
13,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,95 €
13,95 € / 1 gab.
Krāsas koka fasādēm Rilak Akvatop, tumši pelēka krās., 0.9 l
  • Krāsas tips: Ūdens bāzes
  • Krāsas tonis: Pelēks krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dekoratīvais apmetums Rilak Rilakdekor, matēts, 5 kg
24,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,69 €
35,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,29 €
35,29 € / 1 gab.
Dekoratīvais apmetums Rilak Rilakdekor, matēts, 5 kg
  • Krāsa: Balta krās.
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, kg: 5
  • Žūšanas laiks (pirms pieskaršanās): 1440 - 2160 min
  • Var tonēt: Jā
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Krāsas pamatne Rilak Akvatop, emulsija, pus-matēts, 3.6 l
27,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,89 €
43,25 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 43,25 €
43,25 € / 1 gab.
Krāsas pamatne Rilak Akvatop, emulsija, pus-matēts, 3.6 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 3.6
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
  • Apdares darbiem: Āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grunts akrila Rilak Forakril, caurspīdīga krās., 1 l
3,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,69 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
1.0 l / 1 gab.
4,99 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Grunts akrila Rilak Forakril, caurspīdīga krās., 1 l
  • Grunts tips: Akrila
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grunts, aizsargā metāla konstrukcijas pret koroziju Rilak Novakor, matēts, 0.9 l, gaiši pelēka krās.
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
12,99 € / 1 gab.
Grunts, aizsargā metāla konstrukcijas pret koroziju Rilak Novakor, matēts, 0.9 l, gaiši pelēka krās.
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Emaljas tips: Pret-korozija
  • Krāsas tonis: Pelēks krās.
  • Spīdums: Matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, gaiši brūna krās./dzeltenbrūna krās., 2.7 l
26,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,49 €
36,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,19 €
36,19 € / 1 gab.
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, gaiši brūna krās./dzeltenbrūna krās., 2.7 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 2.7
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, brūna krās., 10 l
75,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 75,99 €
108,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 108,69 €
108,69 € / 1 gab.
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, brūna krās., 10 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 10
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dispersijas krāsa Rilak Movilat 12, balts krās., 3.6 l
27,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,99 €
43,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 43,39 €
43,39 € / 1 gab.
Dispersijas krāsa Rilak Movilat 12, balts krās., 3.6 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, matēts Rilak Nitro Laka, 0.9 l
10,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,49 €
13,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,59 €
13,59 € / 1 gab.
Laka, matēts Rilak Nitro Laka, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Matēts
  • Atšķaidītājs: 646
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas krāsa Rilak Aureks-30, dzeltenbrūna krās., 2.7 l
31,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 31,99 €
46,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 46,79 €
46,79 € / 1 gab.
Grīdas krāsa Rilak Aureks-30, dzeltenbrūna krās., 2.7 l
  • Krāsas tips: Emalja
  • Krāsas tonis: Brūna krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 6 - 10 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga Rilak Parketa Laka, 0.9 l
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
11,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,69 €
11,69 € / 1 gab.
Laka, spīdīga Rilak Parketa Laka, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Terpentīns, Vaitspirts, Šķīdinātājs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga Rilak Parketa Laka, 2.7 l
25,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,99 €
35,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,49 €
35,49 € / 1 gab.
Laka, spīdīga Rilak Parketa Laka, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Terpentīns, Vaitspirts, Šķīdinātājs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsa, daudzveidīgs Rilak Pentaprim, spīdīga, 0.9 l, brūna krās.
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
11,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,29 €
11,29 € / 1 gab.
Krāsa, daudzveidīgs Rilak Pentaprim, spīdīga, 0.9 l, brūna krās.
  • Krāsas tips: Emalja
  • Emaljas tips: Alkīda eļļa
  • Krāsas tonis: Brūna krās.
  • Spīdums: Spīdīga
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsa, daudzveidīgs Rilak Pentaprim, spīdīga, 0.9 l, smilšu brūns krās.
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
12,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,50 €
12,50 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Krāsa, daudzveidīgs Rilak Pentaprim, spīdīga, 0.9 l, smilšu brūns krās.
  • Krāsas tips: Emalja
  • Emaljas tips: Alkīda eļļa
  • Krāsas tonis: Smilšu brūns krās.
  • Spīdums: Spīdīga
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsas koka fasādēm Rilak Akvatop, tumši brūna krās., 0.9 l
8,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,79 €
13,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,65 €
0.9 l / 1 gab.
15,17 € / 1 l
Krāsas koka fasādēm Rilak Akvatop, tumši brūna krās., 0.9 l
  • Krāsas tips: Ūdens bāzes
  • Krāsas tonis: Brūna krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 h
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Šķīdinātājs, iekštelpu un āra Rilak
3,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
5,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,19 €
0.5 l / 1 gab.
10,38 € / 1 l
Šķīdinātājs, iekštelpu un āra Rilak
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, tumši brūna krās., 10 l
77,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 77,99 €
119,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 119,00 €
10.0 l / 1 gab.
11,90 € / 1 l
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, tumši brūna krās., 10 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 10
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Emaljas krāsa, daudzveidīgs Rilak Enamel Aqua Mat, A, satīns, 0.9 l, balta krās.
10,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
14,99 € / 1 gab.
Emaljas krāsa, daudzveidīgs Rilak Enamel Aqua Mat, A, satīns, 0.9 l, balta krās.
  • Krāsas tips: Emalja
  • Emaljas tips: Akrila
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Satīns
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, pelēka krās., 10 l
69,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,99 €
108,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 108,69 €
108,69 € / 1 gab.
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, pelēka krās., 10 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 10
  • Krāsa: Pelēka krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, pelēka krās., 0.9 l
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
11,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,29 €
11,29 € / 1 gab.
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, pelēka krās., 0.9 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.9
  • Krāsa: Pelēka krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, pelēka krās., 2.7 l
25,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,99 €
32,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,90 €
32,29 € / 1 gab.
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, pelēka krās., 2.7 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 2.7
  • Krāsa: Pelēka krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsas koka fasādēm Rilak Akvatop, tumši pelēka krās., 9 l
74,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 74,99 €
117,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 117,00 €
117,00 € / 1 gab.
Krāsas koka fasādēm Rilak Akvatop, tumši pelēka krās., 9 l
  • Krāsas tips: Ūdens bāzes
  • Krāsas tonis: Pelēks krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsas koka fasādēm Rilak Akvatop, kastaņbrūna krās., 9 l
69,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,99 €
108,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 108,00 €
9.0 l / 1 gab.
12,00 € / 1 l
Krāsas koka fasādēm Rilak Akvatop, kastaņbrūna krās., 9 l
  • Krāsas tips: Ūdens bāzes
  • Krāsas tonis: Brūna krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsas koka fasādēm Rilak Akvatop, kastaņbrūna krās., 3.6 l
28,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,99 €
42,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,95 €
3.6 l / 1 gab.
11,93 € / 1 l
Krāsas koka fasādēm Rilak Akvatop, kastaņbrūna krās., 3.6 l
  • Krāsas tips: Ūdens bāzes
  • Krāsas tonis: Brūna krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Emaljas krāsa Rilak, gaiši brūna krās., 10 l
76,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 76,99 €
117,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 117,00 €
10.0 l / 1 gab.
11,70 € / 1 l
Emaljas krāsa Rilak, gaiši brūna krās., 10 l
  • Krāsas tips: Emalja
  • Krāsas tonis: Brūna krās.
  • Spīdums: Spīdīga
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 24 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Emulsijas krāsa Rilak, emulsija, pus-matēts
49,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,99 €
71,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 66,65 €
9.0 l / 1 gab.
8,00 € / 1 l
Emulsijas krāsa Rilak, emulsija, pus-matēts
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsa Rilak NUOVAMAT A, ūdens bāzes, pus-matēts, 9 l
65,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 65,99 €
103,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 103,00 €
9.0 l / 1 gab.
11,44 € / 1 l
Krāsa Rilak NUOVAMAT A, ūdens bāzes, pus-matēts, 9 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 9
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Akrila krāsa Rilak NUOVAMAT, nuovamat balta krās.
34,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,29 €
53,15 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 53,15 €
3.6 l / 1 gab.
14,76 € / 1 l
Akrila krāsa Rilak NUOVAMAT, nuovamat balta krās.
  • Krāsas tips: Ūdens bāzes
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, tumši pelēka krās., 0.9 l
8,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,69 €
13,15 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,15 €
13,15 € / 1 gab.
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, tumši pelēka krās., 0.9 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.9
  • Krāsa: Pelēka krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsa Rilak, emulsija, pus-matēts, 3.6 l
22,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,49 €
34,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,89 €
8.0 kg / 1 gab.
4,36 € / 1 kg
Krāsa Rilak, emulsija, pus-matēts, 3.6 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 3.6
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes impregnants Rilak Tekstur dekor, gaiši brūna krās., 10 l
75,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 75,99 €
118,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 118,00 €
10.0 l / 1 gab.
11,80 € / 1 l
Koksnes impregnants Rilak Tekstur dekor, gaiši brūna krās., 10 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 10
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, tumši pelēka krās., 2.7 l
20,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,99 €
28,85 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,85 €
28,85 € / 1 gab.
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, tumši pelēka krās., 2.7 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 2.7
  • Krāsa: Pelēka krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, tumši pelēka krās., 10 l
77,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 77,99 €
119,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 119,00 €
119,00 € / 1 gab.
Koksnes impregnants Rilak Teksturdekor, tumši pelēka krās., 10 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 10
  • Krāsa: Pelēka krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķīdinātājs Rilak
23,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,99 €
34,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,99 €
5.0 l / 1 gab.
7,00 € / 1 l
Šķīdinātājs Rilak
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Koka krāsa Rilak, 2.7 l
26,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,49 €
41,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,09 €
2.7 l / 1 gab.
15,22 € / 1 l
Koka krāsa Rilak, 2.7 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 2.7
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķīdinātājs Rilak
18,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,99 €
39,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,89 €
5.0 l / 1 gab.
7,98 € / 1 l
Šķīdinātājs Rilak
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Koka krāsa Rilak, 10 l
75,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 75,99 €
118,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 118,00 €
10.0 l / 1 gab.
11,80 € / 1 l
Koka krāsa Rilak, 10 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 10
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Radiatora krāsa, radiatori Rilak Radiator, balts krās., 0.45 l
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
12,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,39 €
12,39 € / 1 gab.
Radiatora krāsa, radiatori Rilak Radiator, balts krās., 0.45 l
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Pilnīgi sausa pēc: 6 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
1 3 ... 8
Rāda: 1 - 48 no 374