Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Materiāls
Izmērs
Rāda: 97 - 144 no 391
Kārtot pēc:
Laka, pus-spīdīgs Rilak Ekoakva, 0.9 l
8,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
12,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,59 €
12,39 € / 1 gab.
Laka, pus-spīdīgs Rilak Ekoakva, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-spīdīgs
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas krāsa Rilak Aureks-60, balts krās., 2.7 l
35,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,39 €
54,85 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 54,85 €
54,85 € / 1 gab.
Grīdas krāsa Rilak Aureks-60, balts krās., 2.7 l
  • Krāsas tips: Emalja
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pus-spīdīgs
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 6 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pigments Rilak, pearl red krās., 0.1 L
6,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,59 €
9,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,29 €
9,29 € / 1 gab.
Pigments Rilak, pearl red krās., 0.1 L
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.1
  • Iepakojuma daudzums, kg: 0.1
  • Krāsa: Sarkana krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pigments Rilak, perlium sudraba, 0.1 L
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
9,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
9,29 € / 1 gab.
Pigments Rilak, perlium sudraba, 0.1 L
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.1
  • Iepakojuma daudzums, kg: 0.1
  • Krāsa: Sudraba krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pigments Rilak, perlamutra zaļa krās., 0.1 L
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
9,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,29 €
9,29 € / 1 gab.
Pigments Rilak, perlamutra zaļa krās., 0.1 L
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.1
  • Iepakojuma daudzums, kg: 0.1
  • Krāsa: Zaļa krās.
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Dispersijas krāsa Rilak Movilat 12, balts krās., 3.6 l
27,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,99 €
43,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 43,39 €
43,39 € / 1 gab.
Dispersijas krāsa Rilak Movilat 12, balts krās., 3.6 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pigments Rilak, zils perlamutrs krās., 0.1 L
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
9,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,29 €
9,29 € / 1 gab.
Pigments Rilak, zils perlamutrs krās., 0.1 L
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.1
  • Iepakojuma daudzums, kg: 0.1
  • Krāsa: Zila krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pigments Rilak, bronzas, 0.1 L
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
9,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,29 €
9,29 € / 1 gab.
Pigments Rilak, bronzas, 0.1 L
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.1
  • Iepakojuma daudzums, kg: 0.1
  • Krāsa: Bronzas krās., Zelta krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pigments Rilak, zelta krās., 0.1 L
6,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,59 €
9,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,29 €
9,29 € / 1 gab.
Pigments Rilak, zelta krās., 0.1 L
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.1
  • Iepakojuma daudzums, kg: 0.1
  • Krāsa: Zelta krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga Rilak Duokron, 2.7 kg
33,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,99 €
49,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 37,89 €
49,29 € / 1 gab.
Laka, spīdīga Rilak Duokron, 2.7 kg
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: 646, Vaitspirts
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas krāsa Rilak Aureks-60, balts krās., 0.9 l
13,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
20,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,29 €
20,29 € / 1 gab.
Grīdas krāsa Rilak Aureks-60, balts krās., 0.9 l
  • Krāsas tips: Emalja
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pus-spīdīgs
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 6 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas krāsa Rilak Aureks-60, sarkanbrūna krās., 2.7 l
33,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,99 €
49,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,29 €
49,29 € / 1 gab.
Grīdas krāsa Rilak Aureks-60, sarkanbrūna krās., 2.7 l
  • Krāsas tips: Emalja
  • Krāsas tonis: Brūna krās.
  • Spīdums: Pus-spīdīgs
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 6 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas krāsa Rilak Aureks-60, pelēka krās., 2.7 l
33,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,99 €
49,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,29 €
49,29 € / 1 gab.
Grīdas krāsa Rilak Aureks-60, pelēka krās., 2.7 l
  • Krāsas tips: Emalja
  • Krāsas tonis: Pelēks krās.
  • Spīdums: Pus-spīdīgs
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 6 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas krāsa Rilak Aureks-60, sarkanbrūna krās., 0.9 l
13,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
20,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,29 €
20,29 € / 1 gab.
Grīdas krāsa Rilak Aureks-60, sarkanbrūna krās., 0.9 l
  • Krāsas tips: Emalja
  • Krāsas tonis: Brūna krās.
  • Spīdums: Pus-spīdīgs
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 6 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas krāsa Rilak Alkida Emalja, bēša krās./gaiši brūna krās., 2.7 l
29,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,29 €
42,47 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,47 €
42,47 € / 1 gab.
Grīdas krāsa Rilak Alkida Emalja, bēša krās./gaiši brūna krās., 2.7 l
  • Krāsas tips: Emalja
  • Krāsas tonis: Smilšu brūns krās.
  • Spīdums: Spīdīga
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 24 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas krāsa Rilak Alkida Emalja, gaiši brūna krās., 0.9 l
10,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,19 €
14,78 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,78 €
14,78 € / 1 gab.
Grīdas krāsa Rilak Alkida Emalja, gaiši brūna krās., 0.9 l
  • Krāsas tips: Emalja
  • Krāsas tonis: Brūna krās.
  • Spīdums: Spīdīga
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 24 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dispersijas krāsa Rilak Lateksil, balts krās., 3.6 l
11,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,99 €
18,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,59 €
18,59 € / 1 gab.
Dispersijas krāsa Rilak Lateksil, balts krās., 3.6 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pilnīgi matēta
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-matēts Rilak Neokron, 2.7 l
42,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 38,99 €
62,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 59,99 €
62,39 € / 1 gab.
Laka, pus-matēts Rilak Neokron, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas krāsa Rilak Alkida Emalja, gaiši brūna krās., 2.7 l
24,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,99 €
36,24 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,24 €
36,24 € / 1 gab.
Grīdas krāsa Rilak Alkida Emalja, gaiši brūna krās., 2.7 l
  • Krāsas tips: Emalja
  • Krāsas tonis: Brūna krās.
  • Spīdums: Spīdīga
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 24 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-matēts Rilak Neokron, 0.9 l
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
19,99 € / 1 gab.
Laka, pus-matēts Rilak Neokron, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga Rilak Neokron, 2.7 l
45,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,29 €
64,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 64,69 €
64,69 € / 1 gab.
Laka, spīdīga Rilak Neokron, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas krāsa Rilak Aureks-30, pelēka krās., 2.7 l
31,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 31,99 €
46,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 46,79 €
46,79 € / 1 gab.
Grīdas krāsa Rilak Aureks-30, pelēka krās., 2.7 l
  • Krāsas tips: Emalja
  • Krāsas tonis: Pelēks krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga Rilak Neokron, 0.9 l
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
20,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,69 €
20,69 € / 1 gab.
Laka, spīdīga Rilak Neokron, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas krāsa Rilak Alkida Emalja, dzeltenbrūna krās., 2.7 l
28,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,99 €
42,04 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,04 €
42,04 € / 1 gab.
Grīdas krāsa Rilak Alkida Emalja, dzeltenbrūna krās., 2.7 l
  • Krāsas tips: Emalja
  • Krāsas tonis: Brūna krās.
  • Spīdums: Spīdīga
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 24 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga Rilak Aurlak, 0.9 l
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
12,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,39 €
12,39 € / 1 gab.
Laka, spīdīga Rilak Aurlak, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Vaitspirts
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga Rilak Aurlak, 2.7 l
29,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,99 €
38,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,99 €
2.7 l / 1 gab.
14,11 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Laka, spīdīga Rilak Aurlak, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Vaitspirts
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas krāsa Rilak Alkida Emalja, dzeltenbrūna, 0.9 l
11,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,29 €
16,37 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,37 €
16,37 € / 1 gab.
Grīdas krāsa Rilak Alkida Emalja, dzeltenbrūna, 0.9 l
  • Krāsas tips: Emalja
  • Krāsas tonis: Brūna krās.
  • Spīdums: Spīdīga
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 24 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-spīdīgs Rilak Pentadtala Laka, 0.9 l
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
0.9 l / 1 gab.
11,10 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Laka, pus-spīdīgs Rilak Pentadtala Laka, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Spīdums: Pus-spīdīgs
  • Atšķaidītājs: Rs - 2, Vaitspirts
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, matēts Rilak Nitro Laka, 0.45 l
6,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
9,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
9,29 € / 1 gab.
Laka, matēts Rilak Nitro Laka, 0.45 l
  • Tilpums: 0.45 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Matēts
  • Atšķaidītājs: 646
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas krāsa Rilak Aureks-30, pelēka krās., 0.9 l
11,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,99 €
16,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,59 €
16,59 € / 1 gab.
Grīdas krāsa Rilak Aureks-30, pelēka krās., 0.9 l
  • Krāsas tips: Emalja
  • Krāsas tonis: Pelēks krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-matēts Rilak Nitro Laka, 2.7 l
29,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,99 €
39,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,99 €
39,90 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Laka, pus-matēts Rilak Nitro Laka, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: 646
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas krāsa Rilak Alkida Emalja, pelēka, 0.9 l
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
13,04 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,04 €
13,04 € / 1 gab.
Grīdas krāsa Rilak Alkida Emalja, pelēka, 0.9 l
  • Krāsas tips: Emalja
  • Krāsas tonis: Pelēks krās.
  • Spīdums: Spīdīga
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 24 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-matēts Rilak Nitro Laka, 0.9 l
10,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,79 €
15,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,50 €
0.9 l / 1 gab.
17,39 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Laka, pus-matēts Rilak Nitro Laka, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: 646
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga Rilak Nitro Laka, 0.45 l
6,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
9,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,69 €
9,29 € / 1 gab.
Laka, spīdīga Rilak Nitro Laka, 0.45 l
  • Tilpums: 0.45 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: 646
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas krāsa Rilak Aureks-30, sarkanbrūna krās., 2.7 l
31,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 31,99 €
47,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,89 €
47,89 € / 1 gab.
Grīdas krāsa Rilak Aureks-30, sarkanbrūna krās., 2.7 l
  • Krāsas tips: Emalja
  • Krāsas tonis: Brūna krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, matēts Rilak Nitro Laka, 2.7 l
23,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,99 €
40,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,90 €
40,90 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Laka, matēts Rilak Nitro Laka, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Matēts
  • Atšķaidītājs: 646
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dispersijas krāsa Rilak Movilat 4, balts krās., 3.6 l
17,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,99 €
27,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,89 €
27,89 € / 1 gab.
Dispersijas krāsa Rilak Movilat 4, balts krās., 3.6 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dispersijas krāsa Rilak Movilat 4, balts krās., 0.9 l
6,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,09 €
9,45 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,45 €
9,45 € / 1 gab.
Dispersijas krāsa Rilak Movilat 4, balts krās., 0.9 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dispersijas krāsa Rilak Movilat 12, balts krās., 0.9 l
8,58 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
12,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,39 €
12,49 € / 1 gab.
Dispersijas krāsa Rilak Movilat 12, balts krās., 0.9 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dispersijas krāsa Rilak Movilat 3, matēti balta krās., 9 l
37,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 37,89 €
58,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,75 €
58,75 € / 1 gab.
Dispersijas krāsa Rilak Movilat 3, matēti balta krās., 9 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dispersijas krāsa Rilak Movilat 3, matēti balta krās., 0.9 l
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
9,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,29 €
9,29 € / 1 gab.
Dispersijas krāsa Rilak Movilat 3, matēti balta krās., 0.9 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsas koka fasādēm Rilak Akvatop, tumši brūns, 9 l
62,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 62,90 €
72,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 72,90 €
72,90 € / 1 gab.
Krāsas koka fasādēm Rilak Akvatop, tumši brūns, 9 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Brūna krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Fasāžu krāsa Rilak Forakril, balts krās., 9 l
55,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 55,99 €
86,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 86,79 €
86,79 € / 1 gab.
Fasāžu krāsa Rilak Forakril, balts krās., 9 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dispersijas krāsa Rilak Movilat 25, balts krās., 0.9 l
8,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,69 €
13,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,49 €
13,49 € / 1 gab.
Dispersijas krāsa Rilak Movilat 25, balts krās., 0.9 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas krāsa Rilak Aureks-60, dzeltenbrūna, 2.7 l
33,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,99 €
49,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,29 €
49,29 € / 1 gab.
Grīdas krāsa Rilak Aureks-60, dzeltenbrūna, 2.7 l
  • Krāsas tips: Emalja
  • Krāsas tonis: Brūna krās.
  • Spīdums: Pus-spīdīgs
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 6 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dispersijas krāsa Rilak Movilat 7, balts krās., 9 l
45,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,99 €
77,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 77,49 €
77,49 € / 1 gab.
Dispersijas krāsa Rilak Movilat 7, balts krās., 9 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Emaljas krāsa, daudzveidīgs Rilak Alkida Emalja, pus-matēts, 2.7 l, balts krās.
30,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,99 €
44,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 44,95 €
44,99 € / 1 gab.
Emaljas krāsa, daudzveidīgs Rilak Alkida Emalja, pus-matēts, 2.7 l, balts krās.
  • Krāsas tips: Emalja
  • Emaljas tips: Alkīda eļļa
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Fasāžu krāsa Rilak Forakril, balts krās., 0.9 l
9,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,59 €
13,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,29 €
13,39 € / 1 gab.
Fasāžu krāsa Rilak Forakril, balts krās., 0.9 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 97 - 144 no 391