Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Rāda: 1 - 48 no 487
Kārtot pēc:
Tualetes ūdens Versace Man Eau Fraiche, 200 ml
87,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 78,90 €
102,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 102,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Versace Man Eau Fraiche, 200 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Versense, 100 ml
69,21 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 67,41 €
94,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 94,90 €
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Versace Versense, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Svaigi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržas Versace Eros Najim, 200 ml
119,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 111,90 €
156,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 156,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Smaržas Versace Eros Najim, 200 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržas (PP)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržas Versace Eros Najim, 100 ml
80,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 80,90 €
127,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 127,90 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Smaržas Versace Eros Najim, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržas (PP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržas Versace Crystal Noir, 90 ml
102,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 95,50 €
129,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 129,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Smaržas Versace Crystal Noir, 90 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržas (PP)
  • Tilpums: 90 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Pour Homme, 100 ml
61,56 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 51,90 €
74,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 74,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Versace Pour Homme, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Bright Crystal, 50 ml
59,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,90 €
72,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 64,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Versace Bright Crystal, 50 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Man Eau Fraiche, 50 ml
47,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,76 €
63,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 51,90 €
0.05 l / 1 gab.
1.278,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Versace Man Eau Fraiche, 50 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Eros, 100 ml
66,51 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 64,90 €
96,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 96,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Versace Eros, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Pour Femme Dylan Purple, 50 ml
61,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 57,90 €
84,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 79,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Versace Pour Femme Dylan Purple, 50 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Man Eau Fraiche, 30 ml
27,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,19 €
41,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,90 €
0.03 l / 1 gab.
1.396,67 € / 1 l
Laba cena
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Versace Man Eau Fraiche, 30 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Man Eau Fraiche, 100 ml
67,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,90 €
90,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 86,90 €
0.1 l / 1 gab.
909,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Versace Man Eau Fraiche, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržu komplekts Versace Eros 3-Piece Gift Set, 3 gab.
44,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 44,90 €
58,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Smaržu komplekts Versace Eros 3-Piece Gift Set, 3 gab.
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Tilpums: 150 ml
  • Komplektā: Dušas želeja, 50 ml, Pēcskūšanās balzāms, 50 ml, Tualetes ūdens (EDT), 50 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts vīriešiem Versace Eros Pour Homme, 3 gab.
69,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,90 €
90,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 90,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Dāvanu komplekts vīriešiem Versace Eros Pour Homme, 3 gab.
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Tilpums: 255 ml
  • Komplektā: Dušas želeja, 150 ml, Parfimērijas ūdens (EDP), 100 ml, Parfimērijas ūdens (EDP), 5 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Eros Flame, 100 ml
79,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 59,99 €
88,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 89,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Versace Eros Flame, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Pour Homme Dylan Blue, 30 ml
21,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,29 €
50,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 50,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Versace Pour Homme Dylan Blue, 30 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Versense, 30 ml
47,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 43,90 €
56,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 56,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Versace Versense, 30 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Women, 100 ml
39,43 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,43 €
40,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,90 €
0.1 l / 1 gab.
409,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Versace Women, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Bright Crystal, 30 ml
42,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 38,21 €
54,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 53,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Versace Bright Crystal, 30 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Crystal Emerald, 50 ml
79,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,27 €
107,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 84,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Versace Crystal Emerald, 50 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Dylan Blush Pink, 50 ml
81,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 79,90 €
106,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 106,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Versace Dylan Blush Pink, 50 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Pour Femme Dylan Purple, 100 ml
77,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 73,90 €
96,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 96,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Versace Pour Femme Dylan Purple, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Pour Femme Dylan Purple, 30 ml
40,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,90 €
58,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Versace Pour Femme Dylan Purple, 30 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Dylan Blue Femme, 100 ml
72,81 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 59,38 €
77,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 77,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Versace Dylan Blue Femme, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Pour Homme Dylan Blue, 100 ml
56,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,90 €
73,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 73,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Versace Pour Homme Dylan Blue, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Dylan Blue Pour Femme
56,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 56,90 €
73,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 73,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Dylan Blue Pour Femme
  • Smaržas: Sievietēm
  • Tilpums: 150 ml
  • Komplektā: Dušas želeja, 50 ml, Parfimērijas ūdens (EDP), 50 ml, Ķermeņa losjons, 50 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Crystal Emerald, 90 ml
108,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 95,90 €
145,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 104,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Versace Crystal Emerald, 90 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 90 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts vīriešiem Versace Pour Homme Dylan Blue Dylan Blue
82,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 82,90 €
102,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 101,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Dāvanu komplekts vīriešiem Versace Pour Homme Dylan Blue Dylan Blue
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Tilpums: 110 ml
  • Komplektā: Kosmētikas somiņa, Tualetes ūdens (EDT), 10 ml, Tualetes ūdens (EDT), 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Eros, 200 ml
97,15 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 94,49 €
130,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 130,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Versace Eros, 200 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķermeņa mazgāšanas želeja vīriešiem Versace Eros Flame, 250 ml
19,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,09 €
26,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,29 €
Pieejama noliktavā
Ķermeņa mazgāšanas želeja vīriešiem Versace Eros Flame, 250 ml
  • Produkta veids: Ķermeņa mazgāšanas želejas vīriešiem
  • Zīmols: Versace
  • Tilpums: 250 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Pour Homme, 200 ml
100,90 € / gab.
100,90 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Versace Pour Homme, 200 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Dylan Purple, 4 gab.
76,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 76,90 €
115,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 115,90 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Dylan Purple, 4 gab.
  • Smaržas: Sievietēm
  • Tilpums: 300 ml
  • Komplektā: Dušas želeja, 100 ml, Kosmētikas somiņa, Parfimērijas ūdens (EDP), 100 ml, Ķermeņa losjons, 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pēcskūšanās balzams Versace Pour Homme, 100 ml
30,15 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,19 €
42,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Pēcskūšanās balzams Versace Pour Homme, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Tilpums: 100 ml
  • Ādas tips, stāvoklis: Visiem ādas tipiem
  • Vecuma iedalījums: Nav
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dezodorants sievietēm Versace Bright Crystal, 50 ml
19,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,50 €
29,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,19 €
Pieejama noliktavā
Dezodorants sievietēm Versace Bright Crystal, 50 ml
  • Produkta veids: Sieviešu dezodorants
  • Zīmols: Versace
  • Tilpums: 50 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pēcskūšanās balzams Versace Eros Flame, 100 ml
40,90 € / gab.
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Pēcskūšanās balzams Versace Eros Flame, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Tilpums: 100 ml
  • Ādas tips, stāvoklis: Visiem ādas tipiem
  • Vecuma iedalījums: 25+
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pēcskūšanās balzams Versace Man Eau Fraiche Extreme, 100 ml
29,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,79 €
41,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Pēcskūšanās balzams Versace Man Eau Fraiche Extreme, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Tilpums: 100 ml
  • Ādas tips, stāvoklis: Visiem ādas tipiem
  • Vecuma iedalījums: Nav
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržas Versace Bright Crystal, 90 ml
94,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 94,99 €
150,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 150,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Smaržas Versace Bright Crystal, 90 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržas (PP)
  • Tilpums: 90 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Crystal Noir, 90 ml
94,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 76,41 €
101,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 101,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Versace Crystal Noir, 90 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 90 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Eros, 4 gab.
78,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 78,90 €
103,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 103,90 €
0 € uz pakomātu
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Eros, 4 gab.
  • Smaržas: Sievietēm
  • Tilpums: 300 ml
  • Komplektā: Dušas želeja, 100 ml, Kosmētikas somiņa, Parfimērijas ūdens (EDP), 100 ml, Ķermeņa losjons, 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķermeņa mazgāšanās želeja Versace Dylan Blush Pink, 200 ml
18,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,89 €
26,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,09 €
Ķermeņa mazgāšanās želeja Versace Dylan Blush Pink, 200 ml
  • Produkta veids: Ķermeņa mazgāšanās želejas
  • Zīmols: Versace
  • Tilpums: 200 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržu komplekts Versace Man Eau Fraiche, 3 gab.
68,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 60,90 €
90,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 71,90 €
0 € uz pakomātu
Smaržu komplekts Versace Man Eau Fraiche, 3 gab.
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Tilpums: 110 ml
  • Komplektā: Kosmētikas somiņa, Tualetes ūdens (EDT), 10 ml, Tualetes ūdens (EDT), 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts vīriešiem Versace Pour Homme Set
46,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,90 €
61,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 61,90 €
0 € uz pakomātu
Dāvanu komplekts vīriešiem Versace Pour Homme Set
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Tilpums: 150 ml
  • Komplektā: Dušas želeja, 50 ml, Pēcskūšanās balzāms, 50 ml, Tualetes ūdens (EDT), 50 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pēc skūšanās losjons Versace Eros Flam, 100 ml
40,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,90 €
44,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 44,90 €
0 € uz pakomātu
Pēc skūšanās losjons Versace Eros Flam, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Tilpums: 100 ml
  • Ādas tips, stāvoklis: Visiem ādas tipiem
  • Vecuma iedalījums: 25+
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Eros, 50 ml
53,01 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,90 €
69,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,90 €
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Versace Eros, 50 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Eros Men, 30 ml
43,90 € / gab.
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Versace Eros Men, 30 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Yellow Diamond Gift Set
52,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 51,90 €
68,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 68,90 €
0 € uz pakomātu
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Yellow Diamond Gift Set
  • Smaržas: Sievietēm
  • Tilpums: 150 ml
  • Komplektā: Dušas želeja, 50 ml, Tualetes ūdens (EDT), 50 ml, Ķermeņa losjons, 50 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Eros Pour Femme, 100 ml
85,90 € / gab.
0.1 l / 1 gab.
859,00 € / 1 l
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Versace Eros Pour Femme, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Yellow Diamond, 3 gab.
53,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 53,90 €
70,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 61,90 €
0 € uz pakomātu
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Yellow Diamond, 3 gab.
  • Smaržas: Sievietēm
  • Tilpums: 150 ml
  • Komplektā: Dušas želeja, 50 ml, Tualetes ūdens (EDT), 50 ml, Ķermeņa losjons, 50 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 1 - 48 no 487