Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Materiāls
Izmērs
Rāda: 97 - 144 no 512
Kārtot pēc:
Ķermeņa mazgāšanās želeja Versace Pour Femme Dylan Purple, 200 ml
25,09 € / gab.
Ķermeņa mazgāšanās želeja Versace Pour Femme Dylan Purple, 200 ml
  • Produkta veids: Ķermeņa mazgāšanās želejas
  • Zīmols: Versace
  • Tilpums: 200 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens, komplekts Versace Bright Crystal, 2 gab.
142,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 95,90 €
186,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 126,90 €
Tualetes ūdens, komplekts Versace Bright Crystal, 2 gab.
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Eros, 100 ml
58,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,90 €
88,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 88,90 €
Tualetes ūdens Versace Eros, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Bright Crystal, 90 ml
64,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 59,46 €
85,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 85,90 €
0.09 l / 1 gab.
954,44 € / 1 l
Tualetes ūdens Versace Bright Crystal, 90 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 90 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts vīriešiem Versace Pour Homme, 3 gab.
71,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 71,90 €
94,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 94,90 €
Dāvanu komplekts vīriešiem Versace Pour Homme, 3 gab.
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Tilpums: 255 ml
  • Komplektā: Dušas želeja, 150 ml, Tualetes ūdens (EDT), 100 ml, Tualetes ūdens (EDT), 5 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts vīriešiem Versace Eros Najim, 2 gab.
94,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 93,90 €
134,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 134,90 €
Dāvanu komplekts vīriešiem Versace Eros Najim, 2 gab.
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Tilpums: 110 ml
  • Komplektā: Parfimērijas ūdens (EDP), 10 ml, Parfimērijas ūdens (EDP), 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķermeņa losjons Versace Dylan Blush Pink, 200 ml
27,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,39 €
37,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 37,90 €
Ķermeņa losjons Versace Dylan Blush Pink, 200 ml
  • Produkta veids: Ķermeņa losjoni
  • Zīmols: Versace
  • Produkts paredzēts: Ķermeņa ādas kopšanai
  • Tilpums: 200 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Crystal Noir, 30 ml
49,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,46 €
53,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 53,90 €
Tualetes ūdens Versace Crystal Noir, 30 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Eros Pour Femme, 50 ml
60,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 46,90 €
68,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 68,90 €
0.05 l / 1 gab.
1.378,00 € / 1 l
Parfimērijas ūdens Versace Eros Pour Femme, 50 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržas Versace Crystal Noir, 50 ml
99,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 77,35 €
111,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 111,90 €
Smaržas Versace Crystal Noir, 50 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržas (PP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Eros Flame, 200 ml
87,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 76,90 €
114,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 114,90 €
Parfimērijas ūdens Versace Eros Flame, 200 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Pour Homme Dylan Blue, 50 ml
54,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,89 €
57,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 57,90 €
0.05 l / 1 gab.
1.158,00 € / 1 l
Tualetes ūdens Versace Pour Homme Dylan Blue, 50 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Dylan Blue Femme, 30 ml
41,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,90 €
61,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 57,90 €
Parfimērijas ūdens Versace Dylan Blue Femme, 30 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Yellow Diamond, 30 ml
43,90 € / gab.
Tualetes ūdens Versace Yellow Diamond, 30 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Bright Crystal Absolu, 50 ml
56,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,90 €
73,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 73,90 €
0.05 l / 1 gab.
1.478,00 € / 1 l
Parfimērijas ūdens Versace Bright Crystal Absolu, 50 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Pour Homme Pour Homme, 30 ml
39,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,96 €
43,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,90 €
Tualetes ūdens Versace Pour Homme Pour Homme, 30 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Blue Jeans, 75 ml
24,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,69 €
27,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,50 €
0.075 l / 1 gab.
366,67 € / 1 l
Tualetes ūdens Versace Blue Jeans, 75 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 75 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Crystal Noir, 90 ml
75,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 63,66 €
84,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 84,90 €
84,90 € / 1 gab.
Tualetes ūdens Versace Crystal Noir, 90 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 90 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Yellow Diamond, 50 ml
57,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,26 €
61,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 55,90 €
Tualetes ūdens Versace Yellow Diamond, 50 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Pour Femme Oud Oriental, 100 ml
68,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 68,90 €
89,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 89,90 €
Parfimērijas ūdens Versace Pour Femme Oud Oriental, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Eau Fraiche Extreme, 100 ml
89,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 76,46 €
91,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 90,90 €
Parfimērijas ūdens Versace Eau Fraiche Extreme, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržu komplekts Versace Eros Flame, 3 gab.
87,90 € / gab.
Smaržu komplekts Versace Eros Flame, 3 gab.
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Tilpums: 110 ml
  • Komplektā: Kosmētikas somiņa, Parfimērijas ūdens (EDP), 10 ml, Parfimērijas ūdens (EDP), 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pēcskūšanās balzams Versace Man Eau Fraiche, 75 ml
23,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,46 €
27,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,09 €
Pēcskūšanās balzams Versace Man Eau Fraiche, 75 ml
  • Zīmols: Versace
  • Tilpums: 75 ml
  • Ādas tips, stāvoklis: Visiem ādas tipiem
  • Vecuma iedalījums: Nav
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Vīriešu dezodorants Versace Dylan Blue, 75 ml
30,29 € / gab.
Vīriešu dezodorants Versace Dylan Blue, 75 ml
  • Produkta veids: Vīriešu dezodoranti
  • Zīmols: Versace
  • Tilpums: 75 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķermeņa mazgāšanas želeja vīriešiem Versace Pour Homme, 250 ml
23,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,89 €
32,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,90 €
Ķermeņa mazgāšanas želeja vīriešiem Versace Pour Homme, 250 ml
  • Produkta veids: Ķermeņa mazgāšanas želejas vīriešiem
  • Zīmols: Versace
  • Tilpums: 250 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Pour Femme Dylan Turquoise, 50 ml
53,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 53,90 €
69,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,90 €
Tualetes ūdens Versace Pour Femme Dylan Turquoise, 50 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Pour Femme Dylan Turquoise, 30 ml
42,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,51 €
50,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 50,90 €
Tualetes ūdens Versace Pour Femme Dylan Turquoise, 30 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pēcskūšanās balzams Versace Dylan Blue, 100 ml
33,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,69 €
38,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 38,90 €
Pēcskūšanās balzams Versace Dylan Blue, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Tilpums: 100 ml
  • Ādas tips, stāvoklis: Kombinēta, Normāla
  • Vecuma iedalījums: Nav
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Dreamer Men, 50 ml
22,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,39 €
32,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,90 €
Tualetes ūdens Versace Dreamer Men, 50 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pēcskūšanās balzams Versace Eros, 100 ml
38,90 € / gab.
Pēcskūšanās balzams Versace Eros, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Tilpums: 100 ml
  • Ādas tips, stāvoklis: Kombinēta, Normāla
  • Vecuma iedalījums: Nav
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Eros Pour Femme, 50 ml
49,90 € / gab.
0.05 l / 1 gab.
998,00 € / 1 l
Tualetes ūdens Versace Eros Pour Femme, 50 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Eros Men, 30 ml
43,90 € / gab.
Tualetes ūdens Versace Eros Men, 30 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Eros, 200 ml
99,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 79,90 €
104,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 104,90 €
Tualetes ūdens Versace Eros, 200 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pēc skūšanās losjons Versace Pour Homme, 100 ml
47,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 38,36 €
49,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,90 €
Pēc skūšanās losjons Versace Pour Homme, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Tilpums: 100 ml
  • Ādas tips, stāvoklis: Kombinēta, Normāla
  • Vecuma iedalījums: Nav
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Dreamer, 100 ml
43,90 € / gab.
Tualetes ūdens Versace Dreamer, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Yellow Diamond, 3 gab.
59,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,90 €
97,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 97,90 €
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Yellow Diamond, 3 gab.
  • Smaržas: Sievietēm
  • Tilpums: 150 ml
  • Komplektā: Dušas želeja, 50 ml, Tualetes ūdens (EDT), 50 ml, Ķermeņa losjons, 50 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Yellow Diamond, 4 gab.
72,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 72,21 €
95,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 75,90 €
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Yellow Diamond, 4 gab.
  • Smaržas: Sievietēm
  • Tilpums: 290 ml
  • Komplektā: Dušas želeja, 100 ml, Kosmētikas somiņa, Tualetes ūdens (EDT), 90 ml, Ķermeņa losjons, 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dezodorants sievietēm Versace, 50 ml
29,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,29 €
40,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,90 €
Dezodorants sievietēm Versace, 50 ml
  • Produkta veids: Sieviešu dezodorants
  • Zīmols: Versace
  • Tilpums: 50 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Dylan Turquoise EDT + BL + SG
87,90 € / gab.
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Dylan Turquoise EDT + BL + SG
  • Smaržas: Sievietēm
  • Tilpums: 300 ml
  • Komplektā: Dušas želeja, 100 ml, Tualetes ūdens (EDT), 100 ml, Ķermeņa losjons, 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Yellow Diamond EDT + SG + BL
77,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 48,90 €
101,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 71,90 €
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Yellow Diamond EDT + SG + BL
  • Smaržas: Sievietēm
  • Tilpums: 150 ml
  • Komplektā: Ķermeņa losjons 50 ml, dušas želeja 50 ml, tualetes ūdens 50 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Bright Crystal EDT/S + BL
50,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 46,90 €
65,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 65,90 €
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Bright Crystal EDT/S + BL
  • Smaržas: Sievietēm
  • Komplektā: Tualetes ūdens (EDT), 30 ml, Ķermeņa losjons, 50 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Dylan Turquoise EDT/S + BG
58,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,90 €
77,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 77,90 €
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Dylan Turquoise EDT/S + BG
  • Smaržas: Sievietēm
  • Tilpums: 80 ml
  • Komplektā: Tualetes ūdens (EDT), 30 ml, Ķermeņa gels, 50 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržu komplekts Versace Mini Set, 5 gab.
71,90 € / gab.
93,90 € / gab.
Smaržu komplekts Versace Mini Set, 5 gab.
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Tilpums: 25 ml
  • Komplektā: Parfimērijas ūdens (EDP), 5 ml x 2, Tualetes ūdens (EDT), 5 ml x 3
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Dylan Blush Pink, 30 ml
65,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 65,90 €
86,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 86,90 €
Parfimērijas ūdens Versace Dylan Blush Pink, 30 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Pour Femme Dylan Blue, 3 gab.
19,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,39 €
26,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,89 €
Jaunums
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Pour Femme Dylan Blue, 3 gab.
  • Smaržas: Sievietēm
  • Tilpums: 55 ml
  • Komplektā: Dušas želeja, 25 ml, Parfimērijas ūdens (EDP), 5 ml, Ķermeņa losjons, 25 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts vīriešiem Versace Eros Pour Homme, 2 gab.
54,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 54,90 €
71,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 65,90 €
Dāvanu komplekts vīriešiem Versace Eros Pour Homme, 2 gab.
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Tilpums: 80 ml
  • Komplektā: Dušas želeja, 50 ml, Tualetes ūdens (EDT), 30 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Pour Homme, 50 ml
61,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 61,90 €
91,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 91,90 €
Tualetes ūdens Versace Pour Homme, 50 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Citrusu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Yellow Diamond, 4 gab.
70,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 70,90 €
92,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 85,90 €
Dāvanu komplekts sievietēm Versace Yellow Diamond, 4 gab.
  • Smaržas: Sievietēm
  • Tilpums: 290 ml
  • Komplektā: Dušas želeja, 100 ml, Tualetes ūdens (EDT), 90 ml, Ķermeņa losjons, 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 97 - 144 no 512