Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

KĀDU TELEVIZORU IZVĒLĒTIES?


Lai iegādātos labāko televizoru tieši Tavam mājoklim, uzmanība jāpievērš vairākiem būtiskiem faktoriem, ne tikai ierīces cenai. Lasi tālāk un uzzini, kā salīdzināt dažādus televizorus, kā arī to, kas ir Smart TV un kādas ir Smart TV funkcijas!
 
Plašs piedāvājums dažādām prasībām
Mūsdienu vērienīgajā ierīču piedāvājumā atrodami visdažādākie televizori, sākot no vienkāršiem risinājumiem guļamistabas vai virtuves vajadzībām līdz pat iekārtām, kas mājās ļaus justies kā kinoteātrī. Labākā televizora meklējumos svarīgi aplūkot šādus lielumus:
 • Displeja veids un izmēri – populārākie televizori pēc displeju veidiem ir LED, LCD un plazmas, un to atšķirības iezīmējas attēla kvalitātē, krāsu atveidē un arī energoefektivitātē. Kas raksturīgi tieši izplatītajiem LED televizoriem – to ekrāna attēla izgaismošanu veic gaismas diodes un šī tehnoloģija nodrošina izcilu attēla kvalitāti – izteiktus kontrastus un krāsu pārraidi. Savukārt ekrāna izmēru nosaka pēc diagonāles garuma collās – jo lielāks skaitlis, jo lielāks ekrāns un parasti arī augstāka izšķirtspēja;
 • Izšķirtspēja – vai zināji, ka televizora ekrānu veido tūkstošiem mazu punktiņu, ko dēvē par pikseļiem? Lielāks pikseļu skaits norāda uz augstāku izšķirtspēju un redzamā attēla asumu un kvalitāti;
 • 3D funkcija –attēlatrīsdimensionalitāte skatīšanās procesam piešķir īpašu telpiskuma un realitātes izjūtu;
 • Interneta pārlūks un Smart TV – nodrošina plašākas televizora  izmantošanas iespējas Tavā ikdienā.
Vai vēlies izbaudīt modernās pasaules privilēģijas ar sava jaunā televizora palīdzību? Izpēti, kādas ir Smart TV funkcijas!

Jaunākās paaudzes televizoros iebūvētās Smart TV sistēmas kļūst arvien populārākas daudzu ražotāju vidū. „Gudrie televizori” ļauj izmantot dažādas programmas un aplikācijas, kas speciāli izstrādātas televizoriem un ierīcē ir jau uzstādītas. Tāpat Smart TV sniedz iespēju lejupielādēt jaunas lietotnes un piekļūt citiem interneta resursiem. Tādējādi mūsdienīgais televizors pilda arī datora funkcijas, un reklāmas pauzē vari pagūt noskatīties iecienītākos “Youtube” video, kā arī pārlūkot jaunumus ziņu portālos, to visu paveicot savā ērtākajā pozā uz dīvāna.

Smart TV piedāvā tādi ražotāji kā:
 • LG;
 • Samsung;
 • Sony;
 • Philips un citi.
 
Smart TV funkcijas – teju neierobežotas
Televizoros iebūvētais bezvadu interneta savienojums jeb Wi-Fi ļauj piekļūt dažādiem internetā bāzētiem pakalpojumiem ērti un ātri. Tā, piemēram, uz lielā ekrāna vari skatīt:
 • filmu, seriālu un mūzikas straumēšanas mājaslapas;
 • spēles;
 • sociālos tīklus;
 • sludinājumu lapas;
 • ziņu portālus u.c.
Smart TV platformai, līdzīgi kā Android un Apple operētājsistēmām, ir savs aplikāciju veikals, kurā vari piemeklēt papildinājumus un arvien jaunus izklaides rīkus atbilstoši savai gaumei un interesēm.

Vēl ērtāka savienošana ar citām ierīcēm
Vēl viena vērtīga Smart TV funkcija ir televizora bezvadu savienojuma iespējas ar citām mājoklī esošajām multimediju ierīcēm, lai apvienotu tās mājas izklaides tīklā. Šādi savas ceļojumu fotogrāfijas no telefona vai kāzu galerijas no datora vari vienkārši nodemonstrēt visai ģimenei televizora ekrānā. Ir vērts izmēģināt!

Pārliecinies par savām ērtībām!
Pirms jaunas ierīces iegādes būtiski pievērst uzmanību, vai interfeiss ir lietotājam draudzīgs – vai starp izvēlnēm ir vienkārši navigēt un vai tās ir labi pārskatāmas un saprotamas. Nedrīkst aizmirst arī par tādu svarīgu piederumu kā televizora vadības pults. Smart TV īpašniekiem ir nepieciešama ērta un intuitīva pults, kas ātri reaģē un klausa katrai kustībai, lai piedzīvojumus pie televizora ekrāna padarītu vēl aizraujošākus.

Vai esi gatavs atklāt jaunu tiešsaistes izklaides pasauli savā televizorā? Ieskaties interneta veikala 1a.lv Smart TV piedāvājumā!

13.07.2017
Autors: Valdis Zariņš