"Draugu loks"
Pievienojieties “Draugu lokam” un ietaupiet! Uzzināt vairāk

Iepirkšanās ceļvedis 312 raksti

Kad kārtot māju ir bauda: “Dyson” bezvadu putekļu sūcēji Latvijā jau atklātā un novērtētā britu kompānija “Dyson”, kas šodien lielu daļu investīciju piešķir tīra gaisa tehnoloģiju attīstīšanai, par gaisa kvalitāti domā, arī radot putekļu sūcējus.
VASARAS NOJUMES – LABIEKĀRTOTU PAGALMU NEATŅEMAMA SASTĀVDAĻA Foto: danoxster on Foter.   Vizualizē ainiņu – ir silta, saulaina vasaras diena. Ārā ir plus 25 grādi un brīžiem pavisam viegls, gandrīz nejūtams vējiņš. Debesis ir skaidrākas par skaidru, gaiss smaržo pēc dzīvības, ziediem, prieka un b
ELEKTRISKIE VELOSIPĒDI – IEGUVUMI UN PRIEKŠROCĪBAS Foto: Jumpstory.   Piekritīsiet, ka tehnoloģijas uzlabo mūsu dzīves kvalitāti un viens no fantastiskākajiem ieguvumiem ceļu satiksmes transportlīdzekļu jomā – elektriskais velosipēds. Elektriskais velosipēds ir mūsu nākotne, kā gudri ietaupīt daba
ZĀLES PĻĀVĒJI – ROBOTI UN KĀ IZVĒLĒTIES SAVAM MAURIŅAM ATBILSTOŠĀKO Izvēlēties robotizētu zāles pļāvēju var izrādīties sarežģītāk, kā sākotnēji varētu šķist. Dažādu ražotāju modeļi viens no otra atšķiras veiktspējas ziņā, kā arī tie ir paredzēti dažādiem mauriņu tipiem un iekārtojumiem.
SOLI PA SOLIM – SALIEKAMĀS DĀRZA NOJUMES IZVĒLES CEĻVEDIS Tuvojoties vasarai, aktīvajam pikniku, dārza ballīšu un svētku svinēšanas svaigā gaisā laikam, ir vērts padomāt par pagalma labiekārtošanu, lai izbaudītu kopā būšanu cik vien iespējams.
DROŠI BATUTI BĒRNIEM – KĀ IZVĒLĒTIES ĪSTO? Lai arī šķiet, ka batutu drošu padara tieši drošības tīkls, patiesībā gluži tā vis nav. Protams, drošības tīkls ir neatsverama sastāvdaļa, kas palīdz nodrošināt drošu batuta lietošanu, taču tas nav galvenais drošības aspekts.
NOCENOTA SADZĪVES TEHNIKA: PRIEKŠROCĪBAS UN TRŪKUMI Meklējot sadzīves tehniku, iespējas ir dažādas – vari pirkt gan pašu jaunāko modeli, gan kādu nocenotu ierīci. KAS VISPĀR IR NOCENOTA SADZĪVES TEHNIKA? Loģiski – tās ir preces ar samazinātu cenu, ta
PALĪDZAM IZVĒLĒTIES: DĀRZA MĒBELES NO KOKA VAI DĀRZA MĒBELES NO PLASTMASAS? Gan ikdienā, gan ballītēs lieti noder dažādas dārza mēbeles – sākot ar ērtiem zviļņiem un beidzot ar pamatīgu galdu, pie kura kopā sanākt visai ģimenei un draugiem.
VIRTUVES MĒBELES PĒC PASŪTĪJUMA: KĀDAS IR TO PRIEKŠROCĪBAS UN TRŪKUMI? Pirkt gatavas mēbeles vai pasūtīt individuālu risinājumu tieši Tavai virtuvei? Veicot mājokļa remontu, labiekārtošanu vai gluži vienkārši nomainot mēbeles, šis kļūst par ļoti aktuālu jautājumu.
VAI LED APGAISMOJUMS IR SAVAS CENAS VĒRTS? Spoža un acīm draudzīga gaisma ir vajadzīga gan pilsētas dzīvoklim, gan lauku mājai. Viens no iespējamajiem apgaismojuma variantiem ir LED spuldzes, kas spīd, pateicoties gaismas diodēm.
KĀ IZVĒLĒTIES SPORTA PULKSTENI TAVĀM VAJADZĪBĀM Neierasti siltā ziema šogad daudziem nozīmē garāku treniņu sezonu brīvā dabā. Arī pavasaris vairs nav tālu, un var sākt domāt par aizvien biežākām aktīva rakstura nodarbēm ārpus mājas.
KAD JĀMAINA ZIEMAS RIEPAS UZ VASARAS RIEPĀM UN KĀ ATRAST SEV PIEMĒROTĀKO KOMPLEKTU? Kad dienas kļūst garākas un siltākas, autovadītājiem ir skaidrs, ka pamazām tuvojas vasaras riepu sezona.
Rāda: 1 - 12 no 312