Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Mēbeles un interjers 7 raksti

PALĪDZAM IZVĒLĒTIES: DĀRZA MĒBELES NO KOKA VAI DĀRZA MĒBELES NO PLASTMASAS? Gan ikdienā, gan ballītēs lieti noder dažādas dārza mēbeles – sākot ar ērtiem zviļņiem un beidzot ar pamatīgu galdu, pie kura kopā sanākt visai ģimenei un draugiem.
VIRTUVES MĒBELES PĒC PASŪTĪJUMA: KĀDAS IR TO PRIEKŠROCĪBAS UN TRŪKUMI? Pirkt gatavas mēbeles vai pasūtīt individuālu risinājumu tieši Tavai virtuvei? Veicot mājokļa remontu, labiekārtošanu vai gluži vienkārši nomainot mēbeles, šis kļūst par ļoti aktuālu jautājumu.
VAI LED APGAISMOJUMS IR SAVAS CENAS VĒRTS? Spoža un acīm draudzīga gaisma ir vajadzīga gan pilsētas dzīvoklim, gan lauku mājai. Viens no iespējamajiem apgaismojuma variantiem ir LED spuldzes, kas spīd, pateicoties gaismas diodēm.
AKMENS MASAS, AKRILA UN TĒRAUDA VANNAS: AR KO KATRA NO TĀM IZCEĻAS? Vannas tiek izgatavotas no dažādiem materiāliem, bet izplatītākie (vismaz šobrīd) ir tērauds, akrils un akmens masa.   AKRILA VANNAS: ĻOTI IESPĒJAMS, POPULĀRĀKĀ IZVĒLE Par labu akrila vannām runā v
KVALITATĪVS MATRACIS – VESELĪGA MIEGA STŪRAKMENS Miegs ir neatņemama cilvēka dzīves sastāvdaļa, kas mums palīdz būt veselīgiem un dzīvespriecīgiem. Par laimi, matraču tipi ir tik dažādi, ka katram ir iespēja izvēlēties sev piemērotu variantu saldākam miegam.
DORMEO VERDE EUCALYPTUS, DORMEO BAMBOO UN DORMEO DREAM – LABĀKĀ SEGAS IZVĒLE ŠAI ZIEMAI! Miega kvalitāti ietekmē ne tikai Tavi ikdienas paradumi, bet arī gulēšanas apstākļi, tādēļ ir svarīgi parūpēties par guļamistabas atmosfēru un piemērotu spilvenu un segu.
CONCEPT – IZCILS DIZAINS, LIELISKA KVALITĀTE Dzīve bez sadzīves tehnikas mūsdienās ir teju neiedomājama – ko gan mēs iesāktu bez ledusskapja, plīts vai tējkannas? Šīs, kā arī vairākas citas elektroierīces ar lielisku cenas un kvalitātes attiecību piedāvā Concept – uzņēmums, kas sadzīves tehniku ražo