Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Sadzīves tehnika 20 raksti

Kad kārtot māju ir bauda: “Dyson” bezvadu putekļu sūcēji Latvijā jau atklātā un novērtētā britu kompānija “Dyson”, kas šodien lielu daļu investīciju piešķir tīra gaisa tehnoloģiju attīstīšanai, par gaisa kvalitāti domā, arī radot putekļu sūcējus.
NOCENOTA SADZĪVES TEHNIKA: PRIEKŠROCĪBAS UN TRŪKUMI Meklējot sadzīves tehniku, iespējas ir dažādas – vari pirkt gan pašu jaunāko modeli, gan kādu nocenotu ierīci. KAS VISPĀR IR NOCENOTA SADZĪVES TEHNIKA? Loģiski – tās ir preces ar samazinātu cenu, ta
A+, A++ UN A+++ LEDUSSKAPJU KLASES – KĀ IZVĒLĒTIES SEV PIEMĒROTĀKO? Dodoties iegādāties jaunu ledusskapi, pirms tam, bez šaubām, ir jāveic neliela izpēte par iespējamajiem variantiem. Kādēļ tas ir tik svarīgi? Tādēļ, ka ledusskapis ir vienīgā virtuves iekārta, kura ir ieslēgta cauru diennakti.
IZSTĀDE MĀJA 2018 – IEPAZĪSTIES AR DAŽIEM MAZĀS SADZĪVES TEHNIKAS TRIKIEM! Kuram gan nepatīk uzzināt vērtīgus un noderīgus knifiņus, kas var atvieglot ikdienu, uzlabot Tavu sniegumu un sarūpēt daudz priecīgu mirkļu!   Tādus ir iespējams atrast itin visos dzīves notikumos: * auto riepu nomaiņā;* logu tīrīšanā;* darba
VISU LAIKU KLUSĀKAIS ELECTROLUX PUTEKĻSŪCĒJS – ULTRASILENCER Mājokļa uzkopšana ir daļa no mūsu ikdienas pienākumiem, tādēļ labākie sadzīves tehnikas ražotāji sniedz arvien labākas iespējas kā ne vien atvieglot uzkopšanas darbus, bet arī padarīt tos maksimāli patīkamus. Ja esi jauna putekļsūcēja meklējumos, vērts
FIRST – IZCILA KVALITĀTE PAR LIELISKU CENU! Iedomājies, ka ciemos ir ieradies sens draugs, ar kuru Tevi saista kopīgs hobijs – maltīšu gatavošana.
PAPILDINI MĀJAS INTERJERU AR AUGSTĀKĀS KLASES MĀJSAIMNIECĪBAS IERĪCĒM NO BORK Tu esi no tiem, kuri ap sevi vēlas redzēt tikai elegantas lietas – katrs sīkums ir svarīgs, katra detaļa – nozīmīga? Vēlies, lai priekšmeti ne vien veiksmīgi pildītu sev uzticētās funkcijas, bet arī radītu saskaņotu un harmonisku iespaidu? Tu esi estēts pē
STILĪGIE BLENDTEC BLENDERI AR ĻOTI JAUDĪGO 1560 W MOTORU SABLENDĒS VISU Atsvaidzinošie augļu un dārzeņu smūtiji, garšīgs saldējums, dažādas dārzeņu zupas, pikantās mērces salātiem – tie ir tikai daži varianti garšīgām un veselīgām ēdienreizēm un našķiem, ko var pagatavot ar blendera palīdzību.
WOOD’S KLUSIE, EFEKTĪVIE UN ENERĢIJU TAUPOŠIE GAISA ATTĪRĪTĀJI UN SAUSINĀTĀJI Tuvojas laiks, kad, lai iegūtu svaigu gaisu mājoklī, turam atvērtus logus vai pat durvis, taču vakaros, kad kļūst vēsi, ieslēdzam sildītāju. Tā var rasties mitrums, ko vislabāk redzam uz logiem rasas pilīšu veidā.
RAŽOTĀJS SENCOR PASPILGTINA PREČU KLĀSTU! Ja Tev apnicis iegādāties pelēkas un vienmuļas sadzīves preces, izvēlies Sencor! Sencor ierīces visās varavīksnes krāsās atrodamas 28 produktu apakškategorijās – skaistuma tehnikas (fēni, masāžas vanniņas, asinsspiediena mērītāji u.c.
JAUNI PIEDĀVĀJUMI MAZĀS SADZĪVES TEHNIKAS KLĀSTĀ! Nepieciešama jauna mazā sadzīves tehnika? Vecā jau nokalpojusi savu laiku? Ieskaties 1a.
RADI VASARU MĀJĀS! Ziema jau tik tikko sākusies, taču daba mūs ar siltu laiku vairs nelutina. Termometra stabiņā tik tiešām redzam mīnusus. Un, protams, ka vēlamies, lai mājās mums būtu silti un patīkami.
Rāda: 1 - 12 no 20