Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Foto un video tehnika 8 raksti

Wi-fi kameras atsauksmes – kā izvēlēties vispiemērotāko wifi kameru? Foto: freepik. Wifi kamera ir parocīgs rīks, ar kuras palīdzību iespējams ne tikai uzraudzīt savu māju prombūtnes laikā, bet arī pieskatīt bērnus un četrkājainos draugus. Wifi kameras ir savienotas ar internetu, kas sniedz iespēju redzēt video no
IEPAZĪSTIES – HERO5 BLACK UN HERO SESSION GoPro produkti sporta kameru lauciņā kļuvuši par ikonām, taču tas nebūt nenozīmē, ka uzņēmums guļ uz saviem lauriem, jo aktīva dzīvesveida cienītājiem tiek piedāvātas arvien jaunas kameras ar dažādām inovācijām.
1A.LV FOTOKAMERU KLĀSTS KĻUVIS VĒL PLAŠĀKS Ja vēlies iegādāties jaunu fotokameru, ir pienācis īstais laiks — 1a.lv interneta veikala plaukti papildināti ar vairāk nekā 50 dažādiem fotokameru modeļiem no populārākajiem brendiem: Nikon, Canon, Olympus, Sony, Fujifilm, Pentax un Samsung.
JAUNĀS ACME SPORTA KAMERAS LIELISKĀS CENĀS 1A.LV Lielākoties, visi zinām un esam dzirdējuši par GoPro kamerām, taču tad arī zinām, ka kvalitātei ir zināma cena. Taču sporta kameras būs lieliska alternatīva tieši cenas ziņā, un kurš gan nevēlas ietaupīt! 1a.
FILMĒ UN BILDĒ SAVUS TRAKOS PIEDZĪVOJUMUS – GOPRO Ja dodamies ceļojumā, vēlamies iemūžināt visu redzēto, lai vēlāk to varētu paradīt daugiem vai vienkārši atstāt sev par piemiņu.
NIKON D5300 SPOGUĻKAMERA Nikon D5300 spoguļkamera ir paredzēta fotogrāfiem ar iemaņām, kas vēlas pietiekami kompaktu, ērti lietojamu un profesionālu spoguļkameru, bet nevēlas šķirties no pārlieku lielas naudas summas. Nikon D5300 ar objektīvu AF-S DX NIKKOR 18-55mm f/3.
VANGUARD – KVALITATĪVAS SOMAS FOTO UN VIDEO TEHNIKAI Ja jūs esat aizrāvies ar fotografēšanu vai arī dažādu video un foto uzņemšana ir jūsu darbs, noteikti ir nepieciešama ērta soma, lai nepieciešamo aprīkojumu šo darbu veikšanai varētu pārnēsāt. Interneta veikala 1a.
JAUNĀKIE FOTO UN VIDEO AKSESUĀRI INTERNETA VEIKALĀ 1A.LV Aizraujies ar fotogrāfiju, kā arī nelielu video un filmu veidošanu? Neatkarīgi no tā, vai to dari profesionāli vai hobija līmenī, interneta veikalā 1a.lv būs pieejami visi nepieciešamie foto un video aksesuāri par labākajām cenām.