Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Austiņas un audio tehnika 13 raksti

4 DAŽĀDAS SONY AUSTIŅAS KATRAI DZĪVES SITUĀCIJAI Ja ar mūziku esi uz Tu, droši vien zini, ka dažādām situācijām piemērotas dažādas austiņas, piemēram, sportošanai nepieciešamas pēc iespējas mazākas un, vēlams, bezvadu austiņas, savukārt kino baudīšanai labāk derēs on-ear austiņas.
SONY AUSTIŅAS – PIEŠĶIR IKDIENAI SKAŅU Jau sen kā ir izaugusi paaudze, kurai Sony magnetafons, ko uzmest uz pleca un doties ielās, bija lielākā vērtība. 21.
BANG & OLUFSEN – TAGAD ARĪ 1A.LV Ja esi melomāns, noteikti zini, cik liela nozīme mūzikas baudīšanā ir piemērotai skaņu sistēmai vai austiņām. Skaļruņus un austiņas, kā arī daudzas citas ierīces ar pievienoto vērtību jau kopš 1925. gada piedāvā somu uzņēmums Bang & Olufsen.
PIEŠĶIR NOZĪMI SKAŅAI – AUGSTĀKĀS KVALITĀTES AUSTIŅAS. Iemīļotu mūzika, grāmatu audioierakstus, radio – to visu sen jau vari klausīties ar sava mobilā telefona vai atskaņotāja palīdzību. Jo tehniski kvalitatīvāki kļūst audioieraksti, jo spēcīgāka aparatūra ir nepieciešama, lai izbaudītu mūziku pilnībā.
JABRE SPORTS PULSE WIRELESS AUSTIŅAS UN PULSOMETRS DIVI VIENĀ „Sports – tā ir dzīve,” tā teiktu katrs sevi cienošs sportists. Bet nav jābūt profesionālam sportistam, lai saprastu, ka sports iedvesmo, motivē, liek justies un izskatīties labāk.
RAZER ADARO AUSTIŅAS –MAKSIMĀLI IZCILAS Saka, ka par gaumi nestrīdas, un šeit tiešām nav iemesla, lai strīdētos, jo jaunās Razer Adaro austiņas ir izcilas.
ŠĪS VASARAS STILĪGĀKAIS AKSESUĀRS – SONY AUSTIŅAS! Vēlies satriecoši stilīgas, patiesi kvalitatīvas un izturīgas in-ear austiņas, bezvadu austiņas vai austiņas ar galvas stīpu? Ieskaties 1a.lv. jo Sony piedāvātās austiņas atbilst visām tavām vēlmēm.
MARSHALL MONITOR AUSTIŅAS – ATKLĀJ MŪZIKU CITĀS KRĀSĀS! Jaunums audio pasaulē – pie apvāršņa parādījušās profesionālo audio iekārtu ražotāja ar 50 gadu pieredzi Marshall austiņas.
SKULLCANDY AUSTIŅAS Mūsdienās mūzikas jomas attīstība norit ļoti strauji, parādās arvien jauni un populāri hīti, kuri bieži vien kļūst par Jūsu iecienītajiem skaņdarbiem.
AFTERSHOKZ SPORTZ M2 – INOVATĪVAS UN ĒRTAS AUSTIŅAS AKTĪVIEM CILVĒKIEM! AfterShokz Sportz M2 austiņas ir inovatīvs un moderns produkts, kas lieliski piemērots aktīviem cilvēkiem. Šo austiņu īpašā tehnoloģija ļauj vienlaikus klausīties mūziku, kā arī dzirdēt apkārtējās skaņas.
PIONEER AUDIO UN VIDEO TEHNIKA – LABĀKĀ KVALITĀTES UN CENU ATTIECĪBA! Pioneer Corporation ir Japāņu multifuncionālā kompānija, kas specializējas digitālo izklaides produktu ražošanā.
STEELSERIES SIBERIA V2 AUSTIŅAS Personām, kas mīl ne tikai spēlēt datorspēles, bet, kam ir arī svarīga lieliska skaņa, piemērotas būs jaunās un jaudīgās SteelSeries SIBERIA v2 austiņas.
Rāda: 1 - 12 no 13