Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Informācija 32 raksti

AR PRIEKU UN LEPNUMU PAZIŅOJAM, KA 2017. GADĀ ESAM SASNIEGUŠI VISLABĀKĀ MSI GAMING PORTATĪVO DATORU TIRGOTĀJA TITULU BALTIJAS VALSTĪS, INTERNETĀ! www.1a.lv jaunums: Ar prieku un lepnumu paziņojam, ka 2017. gadā esam sasnieguši vislabākā MSI gaming portatīvo datoru tirgotāja titulu Baltijas valstīs, internetā! 1A.LV jau kopš 2015. gada novembra ir sertificēts MSI oficiālais partneris.
IKVIENAM GADA NOGALĒ NEPIECIEŠAMS APSTĀTIES, UN IZVĒRTĒT PAVEIKTO AIZVADĪTAJĀ GADĀ. www.1a.lv jaunumi: Ikvienam gada nogalē nepieciešams apstāties, un izvērtēt paveikto aizvadītajā gadā. To darām arī mēs - 1A. 2016.gada pašā ievadā, mūsu uzņēmuma jaungada ballē vadības uzrunā izskanēja sauklis "gāzi grīdā!".
ESAM KĻUVUŠI PAR FRANČU KOSMĒTIKAS ZĪMOLA L´ORÉAL PARIS OFICIĀLO PĀRSTĀVI www.1a.lv priecājas paziņot: Esam kļuvuši par franču kosmētikas zīmola L´Oréal Paris oficiālo pārstāvi Baltijas valstīs, internetā.
PRIECĪGA ZIŅA VISIEM MŪSU KLIENTIEM! www.1a.lv piedāvā: Priecīga ziņa visiem mūsu klientiem! Rūpējoties par to, lai pasūtījumi pie jums nonāktu pēc iespējas īsākā laikā, esam atvēruši jaunu Baltijas operāciju loģistikas centru, kurš jau kopš novembra sākuma strādā 24 stundas diennaktī.
PIEGĀDE LĒTAKA PAR KAFIJU? TIEŠI TĀ! www.1a.lv piedāvā: Piegāde lētaka par kafiju? Tieši tā! Turpmāk pasūtījumus varēsi saņemt arī kādā no 500 Latvijas Pasta nodaļām un 59 Statoil DUS visā Latvijā! Piegāde uz Statoil DUS maksā vien nieka 99 centus! Gandrīz uz pusi lētāk, kā tava rīta kafija.
AR LEPNUMU PAZIŅOJAM - PĒC STARPTAUTISKĀS INTERNETA DATU PLŪSMAS UZSKAITES SISTĒMAS "SIMILARWEB" DATIEM www.1a.lv piedāvā: Ar lepnumu paziņojam - pēc starptautiskās interneta datu plūsmas uzskaites sistēmas "Similarweb" datiem esam populārākais e-veikals Latvijā! Mūsu apmeklētāju skaits jūnija mēnesī pārsniedza 1 miljonu! Jau no 2016.
JAU TREŠO GADU PĒC KĀRTAS PAR ALSO AWARDS LABĀKO E-KOMERSANTU KĻUVIS E-VEIKALS NR.1 – 1A.LV. www.1a.lv priecājas paziņot: Jau trešo gadu pēc kārtas par ALSO Awards labāko E-komersantu kļuvis e-veikals Nr.1 – 1A.LV.
LABĀKAIS E-KOMERCIJAS PARTNERIS 2016 www.1a.lv piedāvā: LIELISKI JAUNUMI! 1A.LV par nemainīgu kvalitāti un progresīvu izaugsmi iepriekšējā gada laikā atkārtoti saņēmis datoru ražošanas giganta DELL balvu “LABĀKAIS E-KOMERCIJAS PARTNERIS 2016” (BEST ONLINE RETAILER). 1A.
Rāda: 1 - 12 no 32