Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Viedie pulksteni 8 raksti

POLAR SPORTA PULKSTEŅI Sportojot nevar paļauties tikai uz pašsajūtas izvērtēšanu – lai nopietni pievērstos treniņiem, Tev vajadzīgi precīzi rādītāji par Tavu ķermeni un veselības stāvokli.
PAGĀTNE, TAGADNE UN NĀKOTNE TAVU PIRKSTU GALOS AR MARTIAN VIEDPULKSTEŅIEM Šķiet, mūsdienās vairs nevienu nevar pārsteigt ar jaunāko tehnoloģiju brīnumiem.
VIEDIE PULKSTEŅI – PEBBLE Iztēlojies – Tu ieskaties savā rokas pulkstenī, jo vēlies uzzināt, cik šobrīd ir laiks.
JAUNAIS MYKRONOZ ZECIRCLE ŠVEICES VIEDPULKSTENIS 1A.LV INTERNETVEIKALĀ Kas rodas, kad tiek apvienotas jaunākās tehnoloģijas ar izsmalcinātu dizainu? Tiek radīti funkcionāli un stilīgi viedpulksteņi, kas ir ne tikai moderns un spilgts aksesuārs, bet arī noderīgs palīgs ikdienas gaitās.
PASAULĒ PIRMAIS VIEDPULKSTENIS AR IZTURĪGO FULL CIRCLE P-OLED DISPLEJU Jau kādu laiku viedtālruņi ir iekarojuši mūsu visu sirdis, taču nu pienācis laiks kam vēl jaunākam – viedpulksteņiem. Pasaulē radīts pirmais viedpulkstenis ar izturīgo Full Circle P-oled displeju.
JAUNAIS MOTOROLA MOTO 360 VIEDPULKSTENIS Esi jaunāko tehnoloģiju piekritējs? Vēlies pārliecināties par šobrīd aktuālo viedpulksteņu darbību? Izvēlies jaunumu no Motorola, izvēlies Motorola Moto 360 viedpulksteni.
SUUNTO CORE PULKSTEŅI MUDINA ATKLĀT SEVĪ PĒTNIEKA GARU!   Ekskluzīvie Suunto Core pulksteņi tikai pie www.1a.lv! Viens no veiksmīgākajiem Suunto pulksteņiem, kas ir vienkāršs, viegli saprotams un lietojams. Eleg
COOKOO PULKSTEŅI TAVAM IPHONE UN IPAD COOKOO pulksteņi ir stilīgi un funkcionāli pulksteņi, kas nodrošinās, lai jūs vienmēr būtu sasniedzams – pat brīžos, kad jūsu rokas ir aizņemtas vai tālrunis atrodas kādā drošā vietā.