Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

8 idejas, ko dāvināt vīrietim svētkos

Foto: Yan Krukov / Pexels
 
Dzimšanas diena, vārda diena, Ziemassvētki, Valentīndiena, vīriešu diena, tēvu diena, paaugstinājums darbā, izlaidums vai gluži vienkārši mīlestības un uzmanības izrādīšana – lieliskas, pareizi izvēlētas dāvanas iepriecinās katru vīrieti.
 
Bet ko dāvināt vīrietim? Zeķes ir forša lieta, un dizaina zeķes stila gardēdim varētu tīri labi iet pie sirds, tomēr šajā rakstā piedāvāsim Tev citas, interesantākas alternatīvas dažādās cenu kategorijās, lai vari iepriecināt savu vīrieti atbilstoši Tavām iespējām. Ar 8 idejām, ko dāvināt vīrietim, iepazīsties turpinājumā!

1. Kafijas dzirnaviņas

Foto: 1a.lv
 
Ir svētdienas rīts. Aiz loga čivina putniņi un pa aizkaru spraugu iespīd silts saules stars. Vai ir iespējams šo rītu padarīt vēl skaistāku un patīkamāku? Jā! Kā? Ar svaigas, tikko maltas kafijas smaržu.
 
Kafijas dzirnaviņas būs dāvana par ko priecāsies katrs kafijmīlis, jo tā patiesi ir – svaigi maltu kafijas pupiņu dzēriens garšo krietni garšīgāk un izteiksmīgāk nekā kādu laiku stāvējusi maltā kafija.

2. Drons

Foto: 1a.lv
 
Ja prāto, ko dāvināt vīrietim, kuru aizrauj video uzņemšana, augstums, lidošana vai medības, uzdāvini viņam dronu! Tāpat šī dāvana būs noderīga arī režisoriem, kuru uzvedumiem nepieciešams redzēt skatu no augšas (piemēram, deju svētki vai kāds cits koncerts, kur dejotāji veido dažādus zīmējumus uz laukuma).

3. Tējkanna

Foto: 1a.lv
 
Bet ko tad, ja Tavs vīrietis nedzer kafiju, taču ir ļoti iemīļojis tēju? Jaudīga un eleganta tējkanna var būt tieši laikā! Vai pat labāk – izveido komplektu!
 
Tējkannai pievieno:
  • tēju izlasi – ja viņam garšo zāļu tējas, sameklē vairākus tēju kokteiļu un “tīru” tēju variantus, vai vēl labāk – salasi tējas, izkaltē un pašrocīgi pagatavo tēju kokteiļus;
  • iecienītāko saldinātāju, ja viņš mīl saldu tēju – balto, brūno vai cukurniedru cukuru, melasi, agaves sīrupu (nektāru), medu vai stēviju;
  • mīļākos našķus – cepumus, konfektes, riekstus, šokolādi, jebko, ko viņam labpatiktos piekost pie tējas.
Pievieno arī siltas un mīkstas zeķes, jo visforšākās dāvanas ir tās, kurās ir iepīts kaut nedaudz humora. Ir taču jauki uzvilkt siltas zeķes, ietīties plīša halātā un izbaudīt gardu tēju ar mīļākajiem našķiem lieliskā kompānijā, ne tā?

4. Riepas

Foto: 1a.lv
 
Lieliska, humoristiska un ārkārtīgi praktiska dāvana, ko uzdāvināt vīrietim. Smejoties varētu teikt – viņš Tevi mūžam mīlēs pēc šādas dāvanas saņemšanas. Kādēļ?
 
Tāpēc, ka jaunas riepas ir visai dārgas, bet bez piemērotām riepām nav iespējams sezonas laikā justies droši uz ceļa un neapdraudēt citus satiksmes dalībniekus. Uzdāvini viņam tuvākās sezonas riepu komplektu, un skaties, kā viņa acīs sariešas prieka asaras un mute atplaukst smaidā!

5. Sulu spiede

Foto: 1a.lv
 
Laba ideja, ko dāvināt vīrietim, lai arī Tev tiktu kāds labumiņš, ir sulu spiede. Šāda dāvana patiks vīrietim, kurš seko līdzi savam uzturam, rūpējas par ķermeni, sporto, ietur diētu ķermeņa silueta pārveidošanas vajadzībām, vienkārši mīl svaigas sulas vai ir liels kartupeļu pankūku fans.
 
Kādēļ minam kartupeļu pankūkas? Visvienkāršākais veids, kā sarīvēt veselu kartupeļu kaudzi, lai pagatavotu šo ēdienu, ir izlaist tos cauri sulu spiedei. Liekais šķidrums tiks izsviests atsevišķi, no tā Tu varēsi ievākt kartupeļu cieti citām kulinārijas vajadzībām.
 
Atsevišķā traukā tiks izsviesti kartupeļu biezumi, kurus atliks samaisīt ar olu, miltiem, sāli, pipariem un sīpoliem, lai jau pēc brīža varētu našķoties ar gardumgardām kartupeļu pankūkām.

6. Laiva

Foto: 1a.lv
 
Izcils variants, ko dāvināt vīrietim. Laiva derēs gan makšķerniekam, gan romantiķim, gan piedzīvojumu meklētājam, gan kultūras mīļotājam. Uzdāvini laivu un piesakies līdzi uz rīta copi, izbraucienu pa kanālu, airēšanos pa Gauju vai koncertu uz ūdens!
 
Pārliecinies gan, ka laivai komplektā ir arī airi, pretējā gadījumā varētu gadīties neveikla situācija brīdī, kad tūlīt, tūlīt jādodas uz ūdens.

7. Gaļas mašīna

Foto: 1a.lv
 
Vērtīga un praktiska dāvana, ko pasniegt praktiskam vīrietim – gaļas mašīna. Ir pieņēmums, ka ar gaļu jāstrādā vīrietim, jo tieši vīriešiem tas padodas vislabāk. Mēs domājam, ka šis pieņēmums nav bez pamatojuma, un varētu būt radies vēl alu laikmetā, kad vīrieši bija tie, kas gāja medīt, bet sievietes vāca augus un ogas.
 
Līdzīgi kā alu laikmetā, ja Tavs vīrietis ir mednieks, viņš priecāsies par gaļas mašīnu – tā būs lielisks palīgs meža gaļas apstrādē un gatavošanā.

8. Alkometrs

Foto: 1a.lv
 
Praktiska dāvana, ko dāvināt vīrietim, kas mīl vadīt auto, svin dzīvi un vienlaikus prot to novērtēt, tāpēc neriskē sēsties pie stūres ar dzērumā. Diemžēl ne vienmēr pēc pašsajūtas ir iespējams pareizi noteikt, vai alkohola daudzums asinīs ir pietiekami zems, lai varētu droši sēsties pie stūres.
 
Tāpēc promiļu skaitu labāk pārbaudīt ar kvalitatīvu, precīzu alkometru – šādi viņš varēs gan pasargāt citus ceļu satiksmes dalībniekus no nelaimes gadījumiem, gan sevi no soda punktiem.
 
Lūk, 8 oriģinālas un neparastas dāvanu idejas vīrieša iepriecināšanai. Atlicis vien izvēlēties īsto un to iegādāties. Ieskaties mūsu interneta veikalā 1a.lv, un varbūt tieši šeit Tu atradīsi ideālo dāvanu vīrietim!
Sulu spiede ar mazu ātrumu Tefal Infiny Juice ZC255

Sulu spiede ar mazu ātrumu Tefal Infiny Juice ZC255

152,99 / gab.
Pieejama noliktavā
Elektriskā tējkanna Tefal Loft KO250830

Elektriskā tējkanna Tefal Loft KO250830

38,80 / gab.
Pieejama noliktavā
TOP prece
Gaļas mašīna Standart MG1013R

Gaļas mašīna Standart MG1013R

30,63 / gab.
Pieejama noliktavā
TOP prece
Rotaļu drons Revell Control

Rotaļu drons Revell Control

89,95 / gab.
Piepūšamā laiva Bestway Hydro-Force Neva III, 3160 mm x 1240 mm x 460 mm

Piepūšamā laiva Bestway Hydro-Force Neva III, 3160 mm x 1240 mm x 460 mm

Pieejama noliktavā