Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Dāvanas 8. martā tavām mīļotajām sievietēm

Foto: Unsplash.com/Ekaterina Shevchenko
 
Marts ir starpposms ziemai un pavasarim, laiks paliek siltāks un gada vēsākie mēneši ir aiz muguras. Tieši šajā laikā siltums jāienes arī mājās, iepriecinot savas mīļākās un tuvākās sievietes. Dāvanas 8. martā lielākoties sarūpē tieši vīrieši, lai gan sievietes arī mēdz apdāvināt viena otru. Dažbrīd šķiet – ko tad vēl oriģinālu var uzdāvināt, ja visas idejas ir izsmeltas un prāts vairs nepiedāvā unikālus veidus, kā pārsteigt. Ja plīšu lāči iepriekš jau dāvināti un ar ziediem ir par maz, tad šajā rakstā uzzini vēl vairākas idejas dāvanām 8. martā. 

Ieteikumi, kā izvēlēties dāvanu

Pirms iegādājies dāvanu, iepazīsties ar pāris ieteikumiem, kas atvieglos dāvanas meklēšanas procesu.
  • Pievērs uzmanību tam, ko sieviete lieto, kas viņai patīk, kādas ir viņas vērtības un hobiji. Sieviete būs patīkami pārsteigta, ka esi pamanījis kādu niansi vai sīkumu, kas raksturo viņu. Šādas dāvanas būs ļoti noderīgas un tiks izmantotas nevis krās putekļus plauktā. 
  • Ieklausies sievietē, jo bieži vien, tuvojoties svētkiem, viņas dod dažādas slepenas norādes. Katrai dāmai vēlmes ir dažādas, tāpēc nav vienas pareizās dāvanas 8. martā. Īstais iepriecinājums izriet no gaumes, hobijiem un pat sapņiem, ko sieviete patiesi ir vēlējusies. 
  • Ziedi vienmēr ir labs variants, lai paspilgtinātu un padarītu krāsaināku īpašo dienu. Taču tas ir tikai viens elements, ko sieviete vēlas saņemt. Tāpēc nevajag kautrēties dāmām prasīt tieši: ko tu vēlies? Mēs jums piedāvāsim variantus, kādas dāvanas 8. martā sievietes būs priecīgas saņemt. 

Dāvanas 8. martā draudzenei 

Gadā ir 365 dienas, lai gan katrā no tām var iepriecināt savu draudzeni, īpašus pārsteigumus vajag izvēlēties rūpīgi. Nepieciešams atcerēties, uz ko draudzene ir norādījusi, ka vēlas patiesi saņemt. Ņemot vērā dinamisko ikdienu, svarīgas ziņas vajag saņemt pēc iespējas ātrāk. Kā arī, piemēram, filmas vai fotogrāfijas ātri iespējams pārskatīt telefonā, taču baudāmāk to visu ir skatīties planšetē
 
Tiesa gan, viedierīču opcijas ir ļoti plašas, jo iespējams apvienot izklaidi ar izglītošanos, piemēram, lasīt grāmatas, pārbaudīt dokumentus un veikt fotouzņēmumus ar kameras palīdzību. Dažreiz pat nav nepieciešams dators, papildu iegādājoties klaviatūru, jo planšeti var izmantot kā datoru un tā neaizņem daudz vietas. Atmiņas ietilpības apjoms ir no 64 gigabaitiem līdz pat tūkstotim. Šo sieviešu dienas dāvanu draudzene nespēs aizmirst. 
 
Taču ir sievietes, kuras viedierīces neizmanto tik aktīvi, bet labprāt aiziet uz kādu masāžu vai sejas procedūru. Finansiāli draudzīgāka iespēja ir kosmētika, piemēram, matu krāsa, ko draudzene līdzīgi kā viedierīci varēs baudīt kādu laiku arī skatoties spogulī un tas būs lielisks iemesls izteikt komplimentu dāmai. 

Dāvanas 8. martā māsai

Bērnībā pārdzīvoti daudz kašķu, bet zem tā slēpjas liela mīlestība. Tāpēc māsai sagādāt pārsteigumu siltas dāvanas stilā ir divtik patīkami. Ja iepriekš minējām, ka klasiskās dāvanas 8. martā ir ziedi, tad papildināt krāsu un smaržu buķeti var sveces. Ierasti mums ir zināmas sveces ar degli, bet tagad ir pieejamas arī mājas smaržu sveces, kas ir papildinātas ar smaržu kociņiem. 
 
Ne tikai sveces, bet arī citi mājokļa elementi var papildināt interjeru un dāvanu komplektu māsai. No rītiem dzerot kafiju un tēju, krūze atgādinās par patīkamo dāvanu no brāļa. Brīnišķīgi šo ideju var papildināt, nopērkot neparastu krūzi, piemēram, ceļojumiem vai ar kādu interesantu uzrakstu. 
 
Ja māsu ir vēlme pārsteigt, un viņai tīk mūzika, tad lieliska dāvana ir ērtās bezvadu austiņas vai pārnēsājamā tumba. Mūzika māsu noteikti uzmundrinās un atgādinās par gādīgo brāli.
 
Foto: Unsplash.com/Sixteen Miles Out

Dāvanas 8. martā mammai vai vecmammai

Mīlestība iet caur vēderu, tāpēc vecāki un vecvecāki vienmēr parūpēsies par bagātīgu mielastu galdu. Lai gan ierasti dzirdamas atrunas, ka dāvanas 8. martā nav nepieciešamas, tāpat savus pašus tuvākos ir vēlme iepriecināt. Virtuves iekārtu nekad nav par daudz, lai ļautos dažādām gastronomijas izvirtībām. 
 
Ātri un viegli pagatavojamas ir maizītes tosterī, kuros tagad ir iespējams norādīt, cik ļoti zeltaini brūnas tās vēlies. Vairs nav nepieciešamība slēgt iekšā cepeškrāsni, lai sasildītu divas maizes šķēles. Tomēr, ja vecmamma ļoti vēlas iepriecināt mazbērnus ar siltām smalkmaizītēm, tad lieliski noder mini cepeškrāsns, jo lietojot to tiks nošauti divi zaķi ar vienu šāvienu – mazāks elektrības rēķins un paēduši mazbērni. 
 
Vecākiem un vecvecākiem ir ļoti svarīgi saglabāt mīļākās atmiņas taustāmos foto, tāpēc noteikti noderēs foto rāmji un foto albums, kurā saglabāt labākās bildes un pie tējas gremdēties atmiņās, pāršķirstot albumu un sirsnīgi pavadot laiku. Noderīga dāvana var būt arī aromātiskais difūzers, kas radīs mājīgu gaisotni ciemiņiem vai gaisa mitrinātājs, ko svarīgi lietot brīdī, kad mājās ir sauss gaiss.
 
Foto: Unsplash.com/Erol Ahmed

Dāvanas 8. martā meitai vai krustbērnam 

Lai radītu svētku sajūtu savai meitai vai krustbērnam, labākā dāvana ir rotaļlietas. Mīkstās mantas bērniem ir daudz un tikai dažas ir pašas mīļākās, tāpēc nav liela iespēja notrāpīt desmitniekā. Savukārt dažādas izglītojošās rotaļlietas sniegs vērtīgu artavu zināšanām un atjautībai. Jāmeklē veidi, kā bērniem radīt prieku arī par taustāmām mantām, ne tikai filmām un spēlītēm viedierīcēs. 
 
Vienmēr veiksmīga dāvana 8. martā ir LEGO DUPLO konstruktori. Šiem konstruktoriem ir iespējami dažādi varianti – no finansiāla dārgāka līdz lētākam, no apjomīgāka līdz mazākam kauliņu salikumam. Meitenēm īpaši piemērotas ir multfilmas Frozen kolekcijas LEGO konstruktori, kur iespējams uzbūvēt pašai savu pili un izveidot pilsētu citiem filmas varoņiem. Lieliska dāvanas izvēle ir dažādas kreatīvas spēles vai saldumi, ar ko nekad nenoies greizi.
 
Lai kāda būtu dāvanas izvēle, nozīmīgi ir veltīt uzmanību savām mīļotajām sievietēm, izteikt komplimentus un lutināt. Sievietes ir vīriešu zelts, jo viņām rūp, viņas mīl un vienmēr ir lielākais atbalsts. Lutiniet savas sievietes ne tikai svētkos! 
Matu krāsa Schwarzkopf Igora Royal, 1-1, 0.06 l

Matu krāsa Schwarzkopf Igora Royal, 1-1, 0.06 l

6,67 / gab.
Pieejama noliktavā
Konstruktors LEGO Duplo Klucīšu kārba 10913, 65 gab.

Konstruktors LEGO Duplo Klucīšu kārba 10913, 65 gab.

26,79 € / gab.
36,99 / gab.
Tiek pārdots gab.:
1 gab. – 1.0 gab., 1 gab. – 36,99 €
Pieejama noliktavā
Mājas aromatizētājs Areon Patchouli-Lavender-Vanilla, 150 ml

Mājas aromatizētājs Areon Patchouli-Lavender-Vanilla, 150 ml

8,09 / gab.
Tiek pārdots gab.:
1 gab. – 1.0 gab., 1 gab. – 8,09 €
Pieejama noliktavā
Matu krāsa L'Oreal Preference, Venice, 11.11, 0.16 l

Matu krāsa L'Oreal Preference, Venice, 11.11, 0.16 l

13,22 / gab.
Atlaides kods
Mini cepeškrāsns Rommelsbacher BG 1805/E

Mini cepeškrāsns Rommelsbacher BG 1805/E

182,00 / gab.
Pieejama noliktavā
SMART LEASING