Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Dāvana sievietei – kā izvēlēties vispiemērotāko?

Foto: Freepik.com/drobotdean
 
Izvēlēties piemērotu dāvanu sievietei vēl nekad nav bijis tik viegli, bet vienlaikus arī – tik sarežģīti. Viegli tāpēc, ka mūsdienās viena klikšķa attālumā ir neaptverams daudzums lielisku izvēles iespēju visiem gadījumiem, vēlmēm un iespējām. Nekad vēsturē tā vēl nav bijis. Bet nekad arī nav bijusi situācija, kad šķietami visiem viss jau ir, un kādu pārsteigt vai iepriecināt ar savu dāvanu ir teju vai neiespējamā misija. Kā tad lai tomēr to sekmīgi īsteno? Lasi tālāk un uzzini! 

Derīgi ieteikumi dāvanas izvēlē

Misija patiesībā nav nemaz tik neiespējama, ja paturam prātā svarīgāko. Lai nekļūdītos, meklējot dāvanu savām mīļotajām, sievām, draudzenēm, mammām, meitām, vecmāmiņām, krustmātēm, kolēģēm un citām daiļā dzimuma pārstāvēm, galvenais ir pēc iespējas labāk iepazīt dāvanas saņēmēju, viņas dzīves stilu un vēlmes. Laiks, ko esam veltījuši, iedziļinājušies, piedomājuši par tuvo cilvēku, jau pats par sevi simboliski būs visvērtīgākā dāvana, aktuāla visos laikos un tās nekad nebūs par daudz.
 
Ideāla dāvana sievietei būs tā, kas vislabāk atbilst tieši viņas personībai. Protams, pastāv zināmi vispārpieņemti principi, kas dāvanas izvēlē iesaka vadīties pēc saņēmēja dzimuma, vecuma, nodarbošanās, sociālā stāvokļa un tā tālāk. Kas patiks mātei, nebūs pa prātam meitai un otrādi.
 
Tomēr nevajadzētu šiem pieņēmumiem pieiet pārāk vienkāršoti. Ne visas mazās meitenes alkst pēc lelles Bārbijas, ne visiem jauniešiem iet pie sirds melni vai spilgti apdrukāti apģērbi, tāpat ne visi seniori ir gatavi uz atlikušo dzīvi iekārtoties dīvāna stūrī ar pledu un mājas čībām.
 
Centies izvairīties no dāvanām, kuru nozīmi viegli pārprast, ja tiešām neesi pārliecināts, ka saņēmēju tā iepriecinās. Sievietes un viņu vēlmes ir ļoti dažādas. Piemēram, kamēr viena ar ilgu pilnu skatienu ik reizi veikalā nopēta jaunākās paaudzes virtuves kombainu vai tvaika gludekli, citai šāda dāvana izraisīs tikai rūgtas pārdomas par to, ka viņā saskata vienīgi pārējās ģimenes aprūpētājas funkciju.
 
Lai dāvinātāja labie nodomi nepārvēstos par vilšanos vai pat sabojātām attiecībām, esam izveidojuši nelielu ceļvedi, kas no mūsu interneta veikala plašā piedāvājuma palīdzēs izvēlēties dažādu interešu un dzīves stilu sievietēm piemērotas dāvanas.

Mājas omulības un komforta mīļotājām

Foto: Freepik.com/pvproductions
 
Ir sievietes, uz kurām pilnā mērā var attiecināt teicienu “mans nams ir mana pils”. Viņām ir svarīga stabilitāte, komforts, skaistas un kvalitatīvas lietas apkārt, omulīga mājas gaisotne. Ja meklē dāvanu šāda tipa sievietei, ideāli piemēroti būs mājas interjera priekšmeti.
 
Pietiekams un kvalitatīvs miegs ir ļoti svarīga mūsu ikdienas ritma daļa, tādēļ vienmēr noderēs jauns gultas veļas komplekts, pārklājs vai sega. 
 
Ja ar dāvanas saņēmēju neesi tik tuvās attiecībās, lai dāvinātu guļamistabas aksesuārus, neitrālāka, bet arī ļoti piemērota dāvana būs citi mājas interjera priekšmeti un dekori – vāzes, šķīvji, svečturi, sveces.

Ģimenes sievietēm un māmiņām ar bērniem

Ģimenes dzīve ar maziem bērniem prasa no sievietes milzu enerģiju, pacietību un stiprus nervus. Šādās mājās allaž valda kņada, kas ienes bezgala daudz prieka, bet nav noslēpums, ka tikpat regulāri pavadoņi ir arī juceklis un nekārtība. Ja vēl pie ģimenes locekļiem pieskaitāms arī kāds mājdzīvnieks ar kuplu spalvu, uzturēt kaut nedaudz kārtības kļūst patiesi izaicinoši.
 
Ja šādas ģimenes īpašumā vēl nav laba, jaudīga putekļu sūcēja, tad šāda dāvana sievietei – ģimenes māmiņai tiešām būtu trāpījums desmitniekā. Ļoti laba dāvanas izvēle būtu arī I-robots – ierīce, kas tik būtiski atvieglo mājas soli, bet kuras iegādi ģimenēm ir tendence bezgalīgi atlikt, jo kāda cita vajadzība vienmēr izrādās steidzamāka un svarīgāka.
 
Foto: Freepik.com/pressfoto
 
Laba dāvana, kuru novērtēs arī visa ģimene un draugi, ir galda spēļu komplekts saturīgiem kopīgiem vakariem. Ja līdz šim Tev nosaukums “galda spēles” asociējās tikai ar loto, “Cirku” vai labākajā gadījumā “Monopolu”, un uzskatīji tās par visumā garlaicīgu nodarbi, tad būsi patiesi pārsteigts, cik daudzveidīgās un aizraujošās variācijās tās mūsdienās ir pieejamas.
 
No piemērotām pašiem mazākajiem līdz pat tādām, kur galvu palauzīt nāksies arī pieaugušajiem ar vairākām augstākajām izglītībām.

Sporta un fitnesa entuziastēm

Sporta un fitnesa nodarbības daudziem no mums ir kļuvušas par neatņemamu dzīves veida sastāvdaļu. Ja arī Tavam sveicamajam cilvēkam šīs lietas iet pie sirds, dāvanas izvēle nesagādās lielas problēmas. Sporta un brīvā laika aktivitāšu inventārs, apģērbs, nodarbību abonements vai piedzīvojums dabā – iespējas ir teju neizsmeļamas.
 
Praktiska un noderīga dāvana sievietei – fitnesa fanei būs sporta krekliņš vai kāds cits apģērba piederums. Sievietes arī sportojot vēlas izskatīties oriģināli un pievilcīgi, tādēļ jauns, skaists krekliņš, kuru nodemonstrēt treniņu biedriem vai garāmgājējiem vienmēr sagādās prieku. Atliek tikai noskaidrot saņēmējas mīļāko krāsu, izmēru un citas vēlmes.
 
Pēdējie pāris gadi ir ieviesuši būtiskas pārmaiņas mūsu dzīves veidā, bet ne vienmēr tās ir tikai ar mīnusa zīmi. Iepriecinoši ir tas, ka arvien vairāk cilvēku ir sākuši regulāri vingrot mājās vai labos laika apstākļos – brīvā dabā.
 
Vingrojot patstāvīgi, ļoti noderīgi ir dažādi sporta inventāra priekšmeti – paklājiņi, hanteles, espanderi, slodzes gumijas, bumbas, lecamauklas, ūdens pudeles un citi. Arī šeit paveras lieliskas iespējas dāvanu idejām. 
 
Foto: Freepik.com/prostooleh
 
Ja sievietei svarīga viņas sportiskā forma un vingrs augums, noderīga lieta būs arī ķermeņa svari. Mūsdienu jaunie modeļi ir aprīkoti arī ar dažādām interesantām papildu funkcijām –  kaulu un muskuļu masas noteikšana, ķermeņa tauku analīze, Bluetooth savienojums un citām. Tas varētu būt interesanti zinātkārām meitenēm, tehnoloģiju fanēm, kam patīk dzīvē visu kontrolēt.
 
Tomēr – svari ir arī ļoti sensitīva dāvana sievietei, ar kuras pasniegšanu iesakām būt uzmanīgiem. Izvēlies tos tikai tad, ja patiešām labi pazīsti saņēmēju, viņas dzīves stilu, uzskatus un vēlmes! Pretējā gadījumā dāvana var tikt uztverta kā netaktisks mājiens saņēmējas ķermeņa formu virzienā, un prieka vietā būs sarūgtinājums un aizvainojums.  

Aktīvajām un stilīgajām

Mūsdienīga, aktīva un stilīga sieviete seko līdzi jaunumiem it visās dzīves jomās, varētu teikt – tur roku uz pulsa tiešā un pārnestā nozīmē. Tādēļ, ja vien viņas īpašumā vēl nav viedā pulksteņa vai aproces, tad tuvākie svētki vai jubileja būs lielisks iemesls tādu uzdāvināt.
 
Starp citu, viedais pulkstenis nav tikai sportiskām jaunietēm piemērota dāvana, kā pirmajā brīdī varētu likties. Tieši otrādi – tas varētu būt arī asprātīgs veids, kā pamudināt iesīkstējušu un mazkustīgu cilvēku vairāk sekot līdzi savai veselībai un dzīves veidam.
 
Pieredze rāda, ka ar šo interesanto ierīci ātri aizraujas pat sākotnēji skeptiski cilvēki. Ar gandrīz bērnišķīgu azartu viņi sāk skaitīt dienā noietos soļus, mērīt miega kvalitāti, atcerēties par izkustēšanās pauzēm, nemanāmi nonākot līdz daudz veselīgākiem ikdienas ieradumiem un augstākas dzīves kvalitātes.
 
Foto: Freepik.com
 
Stilīga sieviete, kas regulāri atsvaidzina savu tēlu un seko modes jaunumiem, vienmēr priecāsies saņemt dāvanā arī kādu aktuālu aksesuāru – rotas lietu, somiņu, lakatu, galvassegu, cimdus un tamlīdzīgi.

Klasiskās, vienmēr aktuālās dāvanas

Ja par dāvanas saņēmējas specifiskajām interesēm neesi pārliecināts, vienmēr pastāv iespēja atgriezties pie vecās, labās klasikas – smaržām un kosmētikas. Pastāv uzskats, ka šāda dāvana sievietei ir universāla un ar to nav iespējams nošaut greizi. Lai tā patiešām būtu, gan jāņem vērā dažas nianses.
 
Smaržas populārāko dāvanu topā ieņem stabilu pirmo vietu jau gadu desmitiem. Un ne velti – pat leģendārā Merilina Monro esot teikusi, ka pāris pilieni Chanel Nr. 5 ir vesela tērpa vērti.
 
Lai dāvinātās smaržas sagādātu patiesu prieku, tām ir jāatbilst saņēmējas gaumei. Kautrība šeit būs nevietā, tāpēc pacenties noskaidrot, kādām jubilāre dod priekšroku – saldām, rūgtām, svaigām, ziedu, augļu, vai pat – kuram konkrētajam zīmolam.
 
Foto: Nad Dyagileva, Pixabay.com 
 
Vēl jo vairāk tas attiecas uz sejas ādas kopšanas līdzekļiem. Jaunietes, iespējams, ir vairāk atvērtas eksperimentiem šajā jomā un būs gatavas pamēģināt jaunus zīmolus un produktus. Taču visumā atrast īsto līdzekli savai sejas ādai nav nemaz tik vienkārši, tādēļ daudzas sievietes pie tā pieturas gadiem un maina nelabprāt.
 
Daudz mazāka iespēja kļūdīties būs ar ķermeņa un matu kopšanas līdzekļiem, kas arī ir lieliska dāvana jebkura vecuma sievietei.
 
Mūsu interneta veikalā Tu noteikti atradīsi piemērotu dāvanu ikvienai sievietei – visiem dzīves gadījumiem, gaumēm, vēlmēm un budžeta iespējām.
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Good Girl, 50 ml

Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Good Girl, 50 ml

82,95 € / gab.
116,90 / gab.
Tiek pārdots gab.:
1 gab. – 0.05 l, 1 l – 2.338,00 €
Atlaides kods
Galda spēle Brain Games Mysterium

Galda spēle Brain Games Mysterium

29,29 € / gab.
33,90 / gab.
Tiek pārdots gab.:
1 gab. – 1.0 gab., 1 gab. – 33,90 €
Pieejama noliktavā
Viedais pulkstenis Riff T55-PI, rozā

Viedais pulkstenis Riff T55-PI, rozā

21,19 / gab.
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Dolce & Gabbana L´Imperatrice, 100 ml

Tualetes ūdens Dolce & Gabbana L´Imperatrice, 100 ml

44,79 € / gab.
68,90 / gab.
Tiek pārdots gab.:
1 gab. – 0.01 l, 1 l – 6.890,00 €