"Draugu loks"
Pievienojieties “Draugu lokam” un ietaupiet! Uzzināt vairāk

Veļas žāvētāju atsauksmes

 veļas žāvētājs atsauksmes
Foto: freepik.com

Lai gan tā nav pirmās nepieciešamības lieta, veļas žāvētājs ir ļoti noderīgs, ja mājā dzīvo liela ģimene un drēbju ir daudz, bet nav, kur tās visas izkārt žāvēties.

Ja mājās ir žāvētājs, veļas mazgāšanai ir lielas priekšrocības. Ikdienas mājas darbi, veļas žāvēšana, tas prasa laiku un pūles. Telpas un laika apstākļu ierobežojumi ir tie, kas apgrūtina dabisku veļas žūšanu. Lasi tālāk un uzzini vairāk par veļas žāvētājiem.

5 iemesli, lai iegādātos veļas žāvētāju

1.Ietaupa laiku

Drēbju mazgāšana ir tikai puse no veļas mazgāšanas procesa. Sākot no veļas grozu nogādāšanas līdz veļas mašīnai, līdz mazgāšanas programmas beigu gaidīšanai. Slapju drēbju žāvēšana uz veļas auklas var ilgt dienu vai ilgāk. Izmantojot žāvētāju, Tu vari mazgāt un žāvēt drēbes vairākas reizes dienā un nekavējoties tās salikt skapī.

2.Maza telpa vairs nav problēma

Ja ierobežota vieta mājā ir aktuāls jautājums, kompakts žāvētājs būs ideāla sadzīves tehnika, lai veiktu tik nepieciešamo veļas žāvēšanas procesu. Atvadies no neizskatīgām veļas auklām un standarta žāvētājiem, uz kuriem parasti nevar izkārt pietiekami daudz drēbju, jo automātiskie veļas žāvētāji ir kompakti un tos var novietot virtuves stūrī, nodrošinot optimālu žāvēšanas veiktspēju.

3.Veļa žūst ātri, neatkarīgi no laika apstākļiem

Parastu veļas žāvēšanu bieži ietekmē mitrs laiks un žūšanas process var aizņemt vēl pāris dienas. Apģērbu žāvēšana uz veļas auklas zem saules pakļauj to putekļiem, smogam un smakām. Saules iedarbība var palīdzēt dezinficēt apģērbu, taču UV stari var izbalināt tā krāsas. Veļas žāvētāju atsauksmes parāda, ka tie, kuri to ir iegādājušies, iesaka preci arī citiem un dzīvi bez žāvētāja vairs nespēj iedomāties.

4.Mazgā lielākus auduma gabalus viegli

Mīksto mēbeļu pārklājus ir svarīgi mazgāt regulāri, jo tajos var uzkrāties putekļi. Tomēr šo lielo audumu mazgāšana un žāvēšana var traucēt ikdienas veļas mazgāšanas kārtību. Lai izžāvētu šos auduma gabalus, papildus ikdienas veļas mazgāšanas procesam ir nepieciešams ilgāks laiks un vairāk vietas. 

Žāvētājs Taviem aizkariem, palagiem un mēbeļu pārklājiem ļaus izžūt ātrāk, savukārt īpaša dvieļu programma nodrošinās, ka Tavi mīksto dvieļu krājumi ir vienmēr pieejami lietošanai, kad vien tas nepieciešams. Izmantojot šo noderīgo sadzīves tehniku, izbaudi tīrus, svaigi smaržojošus palagus bez raizēm.

5.Žāvēšanas process samazina baktēriju skaitu

Diemžēl baktērijas ir visur, bet ne visas ir kaitīgas. Mūsdienu veļas žāvētāji mēdz sasniegt 55 grādu temperatūru. Ir daži, kas sasniedz augstāku temperatūru – ap 75 grādiem, bet tādi ir retāk atrodami. Lai arī tie nesasniedz optimālo temperatūru, tie tomēr var ievērojami samazināt baktēriju skaitu. Lai labāk novērtētu procesu, ir svarīgi ņemt vērā, cik ilgi tas darbojas. Ja darbojas zemākas temperatūras žāvētājs, varētu būt nepieciešams pagarināt laiku, kāds tas ir ierīcē.

5 mīti par veļas žāvētājiem

Ir daudz nepareizu priekšstatu un mītu, ko atspēkot. Lai uzzinātu vairāk par šo populāro un novērtēto ierīci, jāņem vērā veļas žāvētāju atsauksmes, kuras ir ļoti labas par spīti dažādiem nepareiziem pieņēmumiem.
veļas žāvētājs atsauksmes
Foto: freepik.com

1.Tie patērē daudz enerģijas

Daži žāvētāji ļauj vienā ciklā ielādēt līdz 9 kg veļas, ietaupot laiku un enerģiju. Bet, ja ir maz drēbju, ko žāvēt? Tā nav problēma, jo ir inovatīvi modeļi, kas ir aprīkoti ar mitruma sensoriem, kas spēj pielāgot laiku un ūdens patēriņu, pamatojoties uz veļas daudzumu un žāvēšanas veidu.

Izmantojot A klases ierīci ar pilnu slodzi, žāvēšanas cikls maksās mazāk nekā 50 centus. Par vienas kafijas tases cenu Tu vari veikt trīs žāvēšanas ciklus. Kā arī ir A+++ klases modeļi, kas garantē labāku enerģijas ietaupījumu.
veļas žāvētājs atsauksmes
Foto: freepik.com

Daži padomi, kā ietaupīt enerģiju.
  • Iztīri filtru pēc katra cikla. Pēc katra žāvēšanas cikla iztīri filtru, kurā sakrājas putekļi, tas nodrošinās žāvētāja efektīvu darbību un novērsīs aizdegšanos.
  • Nepārslogo žāvētāju. Ja žāvētājā ir pārāk daudz drēbju, siltajam gaisam nav kur cirkulēt, un pilnīga drēbju izžūšana prasīs daudz ilgāku laiku.
  • Žāvē vairākus ciklus pēc kārtas. Ja sāc jaunu žāvēšanas ciklu, uzreiz kā pabeidz iepriekšējo, ietaupīsi iepriekšējā cikla atlikušo siltumu un palīdzēsi nākamajam apģērbam ātrāk izžūt.
  • Žāvē līdzīgu apģērbu vienlaicīgi. Viegli audumu, piemēram, t-krekli un zeķes, izžūst ātrāk nekā biezi audumi, piemēram, dvieļi. Žāvējot līdzīga biezuma audumus, vari izvairīties no pāržāvēšanas.

2.Veļas žāvētājs bojā apģērbu 

Neskatoties uz to, ko Tu par to domā, veļas žāvētāju atsauksmes liecina par to, ka tas apģērbu nesabojā. Jaunie modeļi ar siltumsūkņu tehnoloģiju žāvē zemākā temperatūrā nekā kondensējošās parastās sistēmas un garantē lielāku šķiedru kopšanu, vienlaikus saglabājot auduma kvalitāti. Pārdošanā ir ierīces ar programmām, kas izstrādātas, lai rūpētos pat par vissmalkākajiem audumiem, piemēram, zīdu. Turklāt, pateicoties tādām funkcijām, kā Easy Iron, dažreiz var pilnībā izvairīties no gludināšanas.
veļas žāvētājs atsauksmes
Foto: freepik.com

3.Veļas žāvēšana aizņem ilgu laiku

Normāls cikls ilgst aptuveni 2 stundas un izžāvēt var līdz 9 kg veļas. Tomēr ir ātrās programmas, kas pa 40 minūtēm izžāvē Tavas drēbes un tās ir gatavas lietošanai. Vai arī ir īpašas žāvēšanas programmas noteiktiem audumu veidiem, kuriem nepieciešams īsāks laiks. Izmantojot jaunākus modeļus, kas nodrošināti ar laika programmām, Tu vari izvēlēties žāvēšanas laiku neatkarīgi no tā. 

4.Tas aizņem pārāk daudz vietas

Veļas žāvētājs varbūt izklausās pēc lielas sadzīves tehnikas, bet būtībā izmēros tas nepārsniedz standarta veļas mašīnu. Augstums un platums ir vidēji 85 cm un 60 cm, bet dažādiem modeļiem tas var atšķirties. Toties dziļums var mainīties no 46 cm līdz 68 cm, atkarībā no ielādes tilpuma. Pirms pirkšanas, vienmēr izmēri vietu, kur vēlies novietot žāvētāju. To novietot būtu vēlams labi vēdināmā telpā, kurā temperatūra nav zemāka par 10 grādiem.

5.Tajā drēbes var likt neierobežotā daudzumā

Noteikti nē. Pareiza veļas žāvētāja slodze ir svarīga, lai panāktu vislabāko veiktspēju. Gaisa plūsma ir efektīvas žāvēšanas atslēga, tādēļ, ja pārpildīsi cilindru, tas nopietni ietekmēs žāvēšanas veiktspēju. Kā arī pārmērīga slodze var izraisīt termostata un jostas bojājumus. Piepildot nedaudz vairāk kā pusi cilindra, dos labāku žāvēšanas rezultātu un nebojās pašu ierīci.

Kā izvēlēties piemērotāko veļas žāvētāju?

veļas žāvētājs atsauksmes
Foto: freepik.com

Veļas žāvētāji ir ar dažādu ietilpību, vidēji no 3 kg līdz 9 kg. Ja ikdienā nav daudz drēbju, ko mazgāt, tad vari izvēlēties žāvētāju ar mazāku ietilpību, kas attiecīgi būs arī nedaudz mazāks izmēros. Izvēlies kādu žāvētāju ar A+ un augstāku enerģijas patēriņa klasi, kas maksimāli ļaus ietaupīt elektroenerģiju. Tāpat atceries, ka jaunāki modeļi ir ar vairākām speciālām žāvēšanas funkcijām, kas lieliski noderēs dažādu audumu tipu žāvēšanai.

Lielāka ģimene vai mazāka, apģērbu ir jāmazgā un jāžāvē. Veļas žāvētājs noteikti nepievils un atvieglos mājas soli, kā arī ietaupīs tik dārgo laiku. Ja esi nolēmis to sev iegādāties, tad ieskaties mūsu plašajā piedāvājumu klāstā un, iespējams, atradīsi sev vispiemērotāko ierīci!
Žāvēšanas mašīna AEG T8DEC68S

Žāvēšanas mašīna AEG T8DEC68S

642,63 / gab.
Žāvēšanas mašīna Samsung DV90T6240LE/S7

Žāvēšanas mašīna Samsung DV90T6240LE/S7

539,99 / gab.
Žāvēšanas mašīna Indesit YT CM08 7B EU

Žāvēšanas mašīna Indesit YT CM08 7B EU

269,00 / gab.
Žāvēšanas mašīna LG RC90V9AV2Q

Žāvēšanas mašīna LG RC90V9AV2Q

689,00 / gab.
TOP prece
Žāvēšanas mašīna AEG T8DEC68S

Žāvēšanas mašīna AEG T8DEC68S

642,63 / gab.
Žāvēšanas mašīna Samsung DV90T6240LE/S7

Žāvēšanas mašīna Samsung DV90T6240LE/S7

539,99 / gab.
Žāvēšanas mašīna Indesit YT CM08 7B EU

Žāvēšanas mašīna Indesit YT CM08 7B EU

269,00 / gab.