Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Vislabākā dāvana vīram. Padomi un noderīgas idejas

Foto: Freepik.com/master1305
 
Tuvojas svētki vai nozīmīga jubileja – un Tu, protams, vēlies iepriecināt savas dzīves svarīgāko vīrieti ar dāvanu, kas viņam patiešām patiks. Ir brīnišķīgi redzēt tuva cilvēka acis iemirdzamies patīkamā pārsteigumā un priekā. Taču nav nemaz tik viegli izvēlēties, ko uzdāvināt. Īpaši tad, ja liekas – viņam viss jau ir. Mēs piedāvājam vairākas lieliskas idejas – lasi tālāk un uzzini, kādas.

Kā izvēlēties piemērotāko dāvanu vīram

Zelta likums ikvienas perfektas dāvanas izvēlē ir… nē, nevis Īlona Maska cienīgs budžets, bet gan prasme ieklausīties un pamanīt. Bieži vien gadās, ka cilvēks pats neviļus pasaka priekšā, ko vēlas – atliek tikai to sadzirdēt. Vai arī kāds priekšmets vai ierīce kalpo jau gana ilgi, un varbūt pienācis laiks to nomainīt ar jaunu, advancētāku.
 
Pievērs uzmanību ikdienai un dzīves praktiskajai pusei – apsver, kas padarītu vīra dzīvi patīkamāku un komfortablāku. Nevajag baidīties no lietderīgām un savā ziņā paredzamām dāvanām. Vīrieši daudz augstāk par romantiskiem niekiem vērtē kvalitatīvas, ikdienā lietojamas dāvanas, kas patiešām noderēs. Tāpēc ideālā dāvana vīram pavisam noteikti varētu būt kaut kas praktisks.
 
Tāpat kā citu dāvanu gadījumā, ņem vērā konkrēto notikumu (kāzu jubileja, dzimšanas diena, Ziemassvētki u. tml.), kā arī vīra vecumu un intereses. Jo vislabākās dāvanas ir tās, kas atbilst dāvanas saņēmēja vēlmēm, vajadzībām un gaumei. Tu vislabāk zini, kāda ir tava vīra personība, par ko viņš interesējas, kas viņam svarīgs. Liec šīs zināšanas lietā!
 
Viena no vissirsnīgākajām mīlestības izpausmēm ir rūpes – rūpes par tuva cilvēka veselību, labsajūtu, atpūtu un izskatu. Tāpēc tavs vīrs noteikti novērtēs dāvanu, kas skaļāk par jebkuriem vārdiem apliecinās, cik ļoti viņš tev rūp un cik svarīga tev ir viņa labsajūta. Mēs atlasījām vairākas idejas, kas tev noteikti noderēs.

Veselībai un labsajūtai

Šķiet, pēdējā laikā nav biežāk daudzināta vārda kā “veselība”. Un taisnība vien ir – ja cilvēks nejūtas mundrs, spēkpilns un vesels, nekas tā īsti nesokas un nekas tā īsti nesagādā prieku. Tāpēc lieliska dāvana vīram noteikti būs tāda, kas ļaus viņam nostiprināt veselību un pašsajūtu, paaugstināt dzīves komfortu.
 
Ja tavs vīrs darba dēļ daudz laika pavada sēžot pie mašīnas stūres vai birojā pie datora, viņu noteikti iepriecinās kāda no masāžas ierīcēm. Visiem zināms, ka sēdošs darbs nenāk par labu mugurai. Tāpēc īpaši populāri ir dažāda veida masāžas krēsli un krēslu paliktņi. Modeļi ir dažādi, tostarp tādi, kas nodrošina kakla zonas masāžu.
 
Foto: Freepik.com/lashkhidzetim
 
Tiem, kam patīk dažādi spa rituāli, noteikti ies pie sirds inovatīvi karsto akmeņu komplekti. Šie masāžas akmeņi, ko ērti uzsildīt līdz noteiktai temperatūrai, mazina muskuļu spriedzi un muguras sāpes, kā arī veicina asins cirkulāciju. Lieliska dāvana vīram – un brīnišķīgs vakars divatā jums abiem.
 
Lielākā daļa cilvēku nav milzīgā sajūsmā par zobārsta apmeklējumiem, taču mutes dobuma veselība un skaists smaids gan ir svarīgi ikvienam. Te nāks palīgā mūsdienu superieroči – elektriskās zobu birstes. Neviena parasta zobbirste nespēj paveikt to, ko šīs augsti efektīvās ierīces, kas ļauj ātri un efektīvi iztīrīt zobus.
 
Izvēloties zobbirsti, pievērs uzmanību tehniskajiem parametriem: vissvarīgākais ir rotējošo apgriezienu skaits minūtē – jo ātrāk birstes galviņa griežas, jo ātrāk un labāk tā iztīra zobus. Svarīgi, lai zobbirste būtu ūdensnoturīga. Ja tai ir arī dažādi režīmi un citas papildu iespējas – jo labāk. Vīram noteikti patiks elektriskā zobbirste eleganti melnā vai pelēkā krāsā.
 
Ja tavs vīrs ir aizrautīgs sportotājs, regulāri skrien, brauc ar kalnu velosipēdu, peld vai intensīvi trenējas, viņam noteikti nepieciešams speciāls sporta uzturs. Tas palīdzēs uzturēt optimālu vitamīnu un minerālvielu līmeni organismā. Ja vīram svarīga izturība, noderēs enerģijas līmeni paaugstinoši uztura līdzekļi, kā arī locītavu veselībai būtisku vielu kompleksi. Ja nozīmīgāks ir tieši muskuļu masas pieaugums, arī tam ir īpaši uztura bagātinātāji.

Ķermeņa kopšanai

Par laimi, pagātnē palicis tas laiks, kad rūpes par ārieni tika uzskatītas par nesvarīgām un īstam vīrietim nepiemērotām. Arī kopjošā kosmētika tieši vīrieša sejas ādai jau labu laiku pilntiesīgi ieņēmusi vietu vannasistabu plauktiņos. Labs mitrinošs un ādu enerģizējošs vai anti-age sejas krēms ar neuzkrītošu, vīrišķīgu aromātu būs dāvana, ko tavs vīrs noteikti novērtēs.
 
Un paraugies, ar kādu uzmanību viņi rūpējas par matiem un bārdu – īpaši vīriešiem domātie matu kopšanas līdzekļi ir vēl viena brīnišķīga ideja dāvanai. Sevišķi piemēroti būs dažādi matu veidošanas vaski un krēmi – piemeklē piemērotāko, kas atbilst Tava vīra matu garumam un griezumam.
 
Ja tavs vīrs ik rītu gludi skujas vai arī rūpīgi veido bārdas un/vai ūsu formu, brīnišķīga dāvana būs skuveklis. Tāpat kā citi gadžeti, arī šī joma strauji attīstās, tāpēc noteikti pienācis laiks veco skuvekli nomainīt pret jaunu – jaudīgāku un daudzfunkcionālāku. Pievērs uzmanību tam, vai skuveklim ir mitrās skūšanās iespēja un vai to var mazgāt ūdenī. Tāpat svarīgs ir darbības ilgums pēc uzlādes.
 
Foto: Freepik.com/drobotdean
 
Ja vīram ir bārda, izvēlies skuvekli ar trimmeri, kas piemērots dažāda garuma matiņu griešanai. Ja viņš skujas gludi, noderēs klasisks elektriskais skuveklis. Taču ir arī piedāvājums tiem, kuri te ataudzē bārdu, te atgriežas pie gluda skuvuma.

Ārienei un stilam

Viņš allaž ir kustībā – diena saplānota pa minūtēm, uz biroju paņemtas līdzi ērtākas drēbes vakara skrējienam parkā vai brīvdienu pārgājienam dabā. Ja tas ir par tavu vīru, viņš noteikti priecāsies par funkcionālu, kvalitatīvu vīriešu apģērbu. Visticamāk, tu viņa izmēru zini pat labāk, nekā viņš pats, tāpēc apģērba iegāde nesagādās problēmas.
 
Aktīvā dzīvesveida cienītāji zina, cik svarīga nozīme apģērbā ir pārdomātām detaļām un niansēm. Tāpēc pievērs īpašu uzmanību kabatām, to skaitam, izmēram un izvietojumam, aizdarei, materiālam un tā vēja un ūdensnecaurlaidībai, kapucei, aprocēm un citiem “sīkumiem”, kas patiesībā nemaz nav sīkumi. Un, protams, neaizmirsti par acij tīkamu krāsu gammu.
 
Tikpat piemērota dāvana vīrietim var būt arī apavi. Skrējēji priecāsies par viegliem, atsperīgiem un triecienu absorbējošiem apaviem, savukārt staigātāji – par robustiem zābakiem ar labu saķeri un ūdensnecaurlaidību pārgājienam mežā, kalnos vai pie ūdeņiem. Bet stilīgie būs sajūsmā par košām krosenēm ikdienai vai brīvdienām pilsētā.
 
Tāpat atceries, ka lieliska dāvana vīram var būt dažādi aksesuāri – no funkcionāliem, kā cimdi, cepures, zeķes un šalles, līdz pat stila odziņām, piemēram, elegantām ādas un metāla aprocēm. Tieši detaļas veido vizuālo koptēlu, tāpēc nebaidies ieviest vīra ārienē kādu aktuālu niansi.
 
Foto: Freepik.com/halayalex

Brīvajam laikam un izklaidēm

Vīrieši dažkārt ir kā bērni – aizrautīgi un azartiski metas spēlēs, priecājas par uzvarām un dusmojas par zaudējumiem… Ja arī tavs vīrs jūsmo par emociju virāžām, ko piedāvā laba datorspēle, viņš noteikti priecāsies, atverot dāvanu kasti, kurā ir spēļu konsole.
 
Izvēlies piemērotāko konsoli, ņemot vērā cenu, tehniskos parametrus, īpaši tos, kas ietekmē attēla kvalitāti, kā arī spēļu sortimentu, ko piedāvā konkrētā konsole. Tāpat būtisks ir arī konsoles izmērs un atmiņas ietilpība. Tiesa, ja jums ir bērni, var gadīties, ka par konsoli būs jācīnās tāpat kā par TV pulti.
 
Makšķernieki satiekoties spēj stundām ilgi runāt par spininga kātiem, spolēm un auklām – tās ir vesela pasaule, kurā ikvienai vissīkākajai niansei ir nozīme. Ja tavs vīrs ir aizrautīgs makšķernieks, viņu noteikti iepriecinās atbilstoša dāvana – makšķerēšanas piederumi.
 
Foto: Freepik.com/
 
Taču nepārdzīvo, ja neorientējies japāņu spininga kātu vai ekskluzīvu spoļu niansēs – amizanta, asprātīga un noderīga dāvana taču var būt arī īpašs makšķernieka spainis, ķesele zivju izzvejošanai no ūdens vai ērta kaste makšķerēšanas piederumiem. Un tad jau būs arī tas lielais loms…
 
Viens no biežāk dzirdētajiem argumentiem, kāpēc cilvēki neapmeklē sporta zāles, ir laika trūkums. Nereti pēc darba vienkārši vairs nav spēka un vēlēšanās kaut kur doties – gribas ātrāk nokļūt mājās, pie savējiem. Tādā gadījumā ļoti noderīga dāvana vīram būs trenažieris. Viņš varēs skriet vai mīt pedāļus turpat mājās vai iekārtot nelielu telpu sporta aktivitātēm – tādā lieliski iederēsies treniņu sols. Bet ja vīrs jūsmoja par seriālu “House of Cards”, uzdāvini viņam airēšanas trenažieri.
 
Kā redzi, ideju klāsts ir ļoti plašs, turklāt šīs dāvanas ir patiešām noderīgas un ikdienā izmantojamas. Tās padarīs tava vīra dzīvi labāku, patīkamāku un komfortablāku. Lai kāda būtu ideja dāvanai, to noteikti atradīsi mūsu interneta veikalā – izpēti dažādās preču kategorijas un atrodi vislabāko dāvanu vīram.
Matu griešanas mašīna Philips HC5610/15

Matu griešanas mašīna Philips HC5610/15

29,99 € / gab.
33,59 / gab.
Pieejama noliktavā
Bārdas skuveklis ProfiCare PC-HR 3053, ni-mh

Bārdas skuveklis ProfiCare PC-HR 3053, ni-mh

10,49 / gab.
Pieejama noliktavā
Spēļu konsole Microsoft XBOX Series S, USB 3.1 / HDMI / Wi-Fi

Spēļu konsole Microsoft XBOX Series S, USB 3.1 / HDMI / Wi-Fi

268,00 / gab.
Pieejama noliktavā
Masāžas pistole Beper P302MAS001, melna

Masāžas pistole Beper P302MAS001, melna

29,22 / gab.
Pieejama noliktavā