Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Lāzera epilators: atsauksmes par TOP 3 modeļiem 2022

Foto: feepic.com / Seniv Petro
 
Lāzera epilācija pēdējo gadu laikā kļūst arvien populārāka. Lai gan matiņu augšana ir dabiska ķermeņa zonu aizsargāšana, nenoliedzami ir patīkami, ja āda ir gluda, maiga, bez matiņiem.
 
Ja ir apnicis uztraukties par to straujo augšanu vai došanos uz skaistumkopšanas saloniem, iesakām izvēlēties lāzera epilatoru lietošanai mājās. Esam arī apkopojuši lāzera epilatoru atsauksmes.

Kā lāzera epilators darbojas?

Lāzera epilācijas laikā tiek izmantots koncentrēts gaismas stars (lāzers), kuru absorbē matu pigments melanīns. Šādi lāzera stars bojā tumšo matu folikulu un uz ilgu laiku aizkavē to augšanu, nebojājot apkārtējo ādu. Visefektīvākie rezultāti sasniedzami cilvēkiem ar gaišu ādu, tumšiem matiem – āda un mati kontrastē. 

Kādos gadījumos lāzera epilators nav aizvietojams?

No procedūrām, kā skūšana un vaksācija, mēdz rasties ādas apsārtumi. Tas ir īpaši nepatīkami siltajā sezonā, kad daļa no šīm ādas zonām ir atsegta, redzama. Lāzera epilatora iegāde ieteicama, ja nevēlaties sakairinātu ādu, taču vēlaties aizmirst par matiņu augšanu.
 
Tādām ķermeņa zonām kā rokas, paduses, kājas, bikini un vēders, šis alternatīvais matiņu atbrīvošanās veids būs vispiemērotākais.
 
Foto: pixies.com / Valua Vitality

Lietošanas kontraindikācijām

Ir jāņem vērā, ka ikviens nevarēs izmantot lāzera epilāciju, kā efektīvo veidu, lai atbrīvotos no nevēlamajiem matiņiem. Atsevišķām cilvēku grupām tomēr pastāv riski.
 
Procedūra nav piemērota:
 • Grūtniecēm;
 • Cilvēkiem ar ādas slimības;
 • Gaišu un plānu matu īpašniekiem;
 • Cilvēkiem ar tumšu / nosauļotu ādu / tumšām ādas zonām;
 • Ādas bojājumiem / skrāpējumiem.
Īpašu uzmanību ir būtiski vērst ierīcēm, kā lāzera epilators. Atsauksmes un ieteikumi ir vērtīgi tad, ja spēsiet tos izvērtēt caur saviem personīgajiem faktoriem. 

Kā pareizi lietot lāzera epilatoru?

Salīdzinot ar procedūrām skaistumkopšanas salonos vai klīnikās, mājās lietojamām ierīcēm ir daudz zemāks enerģijas līmenis, padarot to lietošanai drošāku.
 
Drošas lietošanas pamatzināšanas:
 • Izvairies no tādām zonām kā acis, tetovējumu vai pigmentētas vietas (dzimumzīmes) un dzimumorgāni (bikini zona ir droša)!
 • Izvairies no sauļošanās. Tostarp solārijiem, paštoneriem, kas padara ādu tumšāku.
 • Izvairies no matiņu epilēšanas un vaksēšanas. Ievēro to vismaz 2 nedēļas pirms procedūras.
 • Noskuj epilējamo ādas zonu. Lai epilators darbotos maksimāli efektīvi, ādai ir jābūt tīrai, gludai, sausai – tādā veidā folikuli būs vieglāk sasniedzami. Vēlamās ādas zonas sagatavošana nozīmē saudzīgu tās noskūšanu, izmantojot jaunu skuvekli.
 • Pārbaudi ādu. Epilācijas izmēģināšana uz neliela ādas laukuma, pēc tam pagaidot 3 – 4 nedēļas, ir drošākais veids, kā pārliecināties par komplikāciju neesamību.
 • Sāc ar zemāko enerģijas līmeņa iestatījumu. Ir vajadzīgas pāris reizes, lai apgūtu esošo ierīci. Sāc lēnām, prātīgi, lai izvairītos no kļūdām un kairinājuma.
 • Esi pacietīga. Process var būt laikietilpīgs. Ir nepieciešamas vairākas epilēšanas sesijas pāris mēnešu laikā, lai sasniegtu maksimālo rezultātu.

Lāzera epilators – atsauksmes par TOP 3 modeļiem

Kad esi sapratis par to, kā darbojas lāzera epilators un kas ir jāizvērtē pirms pašas iegādes, nepieciešams pats lāzera epilators. Atsauksmes un ierīces apraksts var būt lielisks palīgs, kā orientēties plašajā izvēles klāstā, atrodot sev piemērotāko. Esam apkopojuši TOP 3 lāzera epilatoru atsauksmes 1a.lv interneta veikalā.
 

1. Lāzera epilators Beurer IPL 5500

Foto: 1a.lv
 
Šis Beurer zīmola lāzera epilators ir visaugstāk novērtētais. Ērti lietojamais, ar papilfunkcijām aprīkotais epilators būs lielisks ieguldījums procedūras veikšanai mājās.
 • Piemērots bikini zonai, kājām, padusēm, rokām, virslūpai, vēderam, zodam un žokļa līnijai.
 • Komplektā nāk šī ierīce ar integrētu UV filtru, kurai ir 1 uzgalis. Gaismas impulsu skaits ir 200 000, un kopā ir 3 gaismas intensitātes līmeņi jeb režīmi. Ir pieejams arī auto-flash režīms. Ierīce ir ērti uzlādējama ar elektrību.
 • Ir pieejams baltas krāsas dizains.
 • Garantija tiek piešķirta 24 mēnešus.
 

2. Lāzera epilators Rio Celebrity LAHR2-C

Foto: 1a.lv
 
Augsti novērtēts ir arī Rio zīmola lāzera epilators. Atsauksmes galvenokārt ir atkarīgas no funkcijām, tehniskās pielietojamības, efektivitātes, dizaina un arī cenas. 
 • Piemērots bikini zonai, kājām, padusēm, rokām, virslūpai, vēderam, zodam un žokļa līnijai.
 • Komplektā nāk gan ierīce ar 1 uzgali, gan ierīces uzlādes komplekts, gan arī somiņa epilatora uzglabāšanai. Kopā ir 5 gaismas intensitātes līmeņi. Ierīci ir iespējams uzlādēt ar elektrību.
 • Lāzera epilators pieejams baltā krāsā.
 • Garantija tiek piešķirta 24 mēnešus.
 

3. Lāzera epilators Beurer IPL 8500

Foto: 1a.lv
 
Kā trešais ierindojas jaudīgais Braurer zīmola epilators. Tas krietni atšķiras no iepriekš minētajiem lāzera epilatoriem ar funkcijām, dizainu un elektroapgādi.
 • Piemērots bikini zonai, kājām, padusēm, rokām, virslūpai, vēderam, zodam un žokļa līnijai.
 • Komplekts sastāv no ierīces ar integrētu UV filtru un 2 uzgaļiem. Gaismas impulsu skaits ir 300 000 un kopā ir 6 enerģijas līmeņi. Ierīci ir iespējams uzlādēt ar baterijām (uzlādes laiks – 120 min), tādēļ būs ērti izmantojams ceļojot.
 • Lāzera epilators pieejams baltā, dzeltenā, rozā un smilškrāsā.
 • Garantija tiek piešķirta 24 mēnešus.
Vai šis raksts Tev noderēja, lai izprastu, kā darbojas lāzera epilators un kas ir jāņem vērā pirms tā lietošanas? Dalies ar to sociālajos tīklos, lai arī citiem šī informācija noder!
Epilators Braun SES9890

Epilators Braun SES9890

Pieejama noliktavā
Depilācijas krēms Veet Natural Inspirations Depilatory Cream 400ml

Depilācijas krēms Veet Natural Inspirations Depilatory Cream 400ml

Vaska sloksne depilācijai Veet

Vaska sloksne depilācijai Veet

8,29 / gab.
Fotoepilators Philips BRI955/00

Fotoepilators Philips BRI955/00

389,99 / gab.
Pieejama noliktavā
Fotoepilators Braun PL5129

Fotoepilators Braun PL5129

Pieejama noliktavā
Fotoepilators Philips Lumea Advanced SC1994/00

Fotoepilators Philips Lumea Advanced SC1994/00

206,99 / gab.
Epilators Braun SES 5810

Epilators Braun SES 5810

Pieejama noliktavā