Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Tēvu diena – dāvana, kas iepriecinās un paliks atmiņā

Foto: Pexels.com / Porapak Apichodilok
 
Dāvanas, jaukus pārsteigumus un mīļus kopābūšanas mirkļus novērtē ikviens no mums – arī vīrieši, lai arī ne vienmēr to izrāda. Tēvu diena ir brīdis, kad likt tētim sajusties īpašam. Taču ticam, ka dāvanas sagādāšana var būt patiesi sarežģīts uzdevums, jo ne vienmēr ir skaidrs, kas vīrietim patiktu un būtu nepieciešams.
 
Tēvu diena – dāvana, kas liks pasmaidīt un būs atmiņā paliekoša. Taču, kā tādu sarūpēt? Raksta turpinājumā ir apkopotas vairākas dāvanu idejas un esam pārliecināti, ka kādu no tām atzinīgi pratīs novērtēt arī Tavs tētis. 

Tēvu diena – dāvana, kas iepriecina un raisa pozitīvas emocijas. Kā tādu sarūpēt? 

Foto: Pexels.com / Magda Ehlers
 
Savu nozīmīgāko un pašu labāko dāvanu Tavs tētis jau ir saņēmis brīdī, kad piedzimi, tomēr tas neliedz turpināt viņu iepriecināt un palutināt. Pirms meklē dāvanu, vispirms apdomā, kas Tavam tētim interesē, patīk un sagādā prieku.
 
Pēc tā vadoties, vari jau lūkoties konkrētas dāvanu kategorijas virzienā. Lūk, dažas no tām:
  • Dāvanas, kas rada nostaļģiju. Ja Tavam tētim patīk kavēties atmiņās, vēlreiz un vēlreiz no jauna piedzīvojot kādus īpašus, sirdi sildošus brīžus, tad viņš pavisam noteikti būs priecīgs par bilžu albumu vai ģimenes portretbildi. 
  • Dāvanas hobija pilnveidošanai. Neatkarīgi no tā, vai Tavam tētim patīk gleznot, būvēt, labot automašīnas, braukt ar velosipēdu vai darīt jebko citu – viņš pavisam noteikti būs patīkami pārsteigts, saņemot dāvanu, kas ļaus pilnveidot un attīstīt hobiju.
  • Atmiņā paliekošas dāvanas. Piedzīvotās emocijas, sajūtas un kopābūšana par naudu nav nopērkamas. Uzdāvinot tētim ceļojumu vai biļeti uz kādu pasākumu, Tu vienlaikus dāvā neaizmirstamas atmiņas. 
  • Praktiskās dāvanas. Pārsvarā visi vīrieši ir praktiski cilvēki, kas novērtē vienkāršas dāvanas, kas lieti noder ikdienas un mājas dzīvē. 
Dažkārt otra cilvēka iepriecināšanai dārgas un milzīgas dāvanas nemaz nav nepieciešamas. Pietiek vien ar sarunām un kopā pavadīto laiku. Dodieties garākā pastaigā, jauko kopābūšanu noslēdzot ar piknikošanu kādā skaistā vietā.

Kā iepriecināt tēti svētkos jeb dāvanu idejas dažādām gaumēm un interesēm

Foto: Pexels.com / Pixabay
 
Ja vēlies savu tēti iepriecināt ar kādu praktisku vai atmiņā paliekošu dāvanu, zemāk esam apkopojuši vairākas idejas. Ticam, ka kāda no tām būs noderīga –, lai Tavam tētim tiktu vislabākā Tēvu dienas dāvana. 
 

Video spēļu cienītājam 

Ja Tavam tētim patīk brīvo laiku pavadīt video spēļu pasaulē, un viņam jau ir spēļu konsole tad piemērota Tēvu dienas dāvana būs, piemēram, Xbox spēļu kontrolieris, kas ļaus ērti spēlēt izvēlēto spēli, izpildot visas misijas un uzstādot jaunus rekordus.
 

Darbam pie datora

Šobrīd lielākā daļa cilvēku savu darba pienākumu veikšanai vai izklaides un izglītojošajiem nolūkiem izmanto datoru. Taču, lai nenodarītu kaitējumu savai veselībai, darba videi ir jābūt ergonomiskai un pat tāda šķietami neliela lieta kā datorpele var sniegt būtisku ieguldījumu plaukstu locītavu veselībā.
 

Radošām izpausmēm neierastā veidā

Ja Tavs tētis ir kreatīva personība, kam patīk izpausties dažādos veidos, lieliska Tēvu dienas dāvana būs, piemēram, 3D pildspalva. Šāda pildspalva darbojas kā reāls 3D printeris, taču izmēra ziņā tā ir daudz mazāka un vieglāk lietojama. Ar to ir iespējams zīmēt uz dažādām virsmām un materiāliem. Turklāt var izveidot arī izturīgus amatniecības izstrādājumus. 
 

Veselīgām un gardām ēdienreizēm

Tvaika katls būs praktiska un noderīga dāvana tētim, kuram patīk darboties virtuvē un iepriecināt savus mīļos ar dažādiem kulinārajiem gardumiem. Ar šīs ierīces palīdzību būs iespējams ne vien nodoties jaunu ēdienu pagatavošanai, bet arī atklāt jau iecienīto garšu nianses jaunā izpildījumā.
 

Fiziskajām aktivitātēm un veselības veicināšanai

Fitnesa aproce vai viedpulkstenis ir lieliska dāvanu ideja arī Tavam tētim, neatkarīgi no tā, vai fiziskās aktivitātes ir neatņemama viņa ikdienas sastāvdaļa. Viedpulksteņa funkcijas ir gana daudzveidīgas, un tās ļauj sekot līdzi veselības stāvoklim.
 
Ar to palīdzību ir iespējams uzskaitīt dienā noietos soļus, izmērīt miega ilgumu, sirds ritmu, noteikt sadedzināto kaloriju skaitu, treniņa efektivitāti un vēl daudz ko citu. Šāda Tēvu dienas dāvana pavisam noteikti būs vērtīgs ieguldījums Tava tuvā cilvēka veselībā. 
 

Praktiskas, mīļas un unikālas dāvanas

Naudas maks ir noderīga dāvana ikvienam, arī tētiem. Ja vēlies uzdāvināt unikālu dāvanu, iegravē makā, piemēram, sava tēta iniciāļus. Tāpat vari uzdāvināt ķēdīti ar īpašu gravējumu vai ģimenes portretbildi, kas ievietota nelielā kuloniņā.
 
Jaukas un siltas atmiņas radīs foto albums, jo tas ir veids, kā reiz piedzīvotos brīžus saglabāt taustāmā formā. Tā būs sirsnīga Tēvu dienas dāvana. Gremdējieties kopīgajās ģimenes atmiņās un noteikti radiet arī jaunas!  
 

Nebijušu sajūtu un emociju piedzīvošana

Nebijušas sajūtas un emocijas vislabāk ir iespējams piedzīvot, dodoties izbraucienā vai ceļojumā un atklājot jaunas vietas. Ja Tavs tētis labprāt saka “JĀ” jauniem piedzīvojumiem, saorganizē izbraucienu, piemēram, uz tuvāko kaimiņvalsti – ģimenes lokā vai divatā. 
 
Neatkarīgi no tā, vai Tev jau ir padomā, kādu dāvanu sarūpēsi savam tētim, vai tikai vēl esi tās meklējumos, interneta veikalā 1a.lv plašā klāstā ir pieejamas dāvanas dažādām interesēm un gaumēm. Ieskaties un atrodi vispiemērotāko savam tētim! 
Tvaika katls Tefal Convenient Series VC1401

Tvaika katls Tefal Convenient Series VC1401

55,00 / gab.
Pieejama noliktavā
Spēļu stūre Natec

Spēļu stūre Natec

3D pildspalvas 3Doodler Create Plus, melna

3D pildspalvas 3Doodler Create Plus, melna

281,90 / gab.
Vingrošanas lente Outliner LS3625, 1200 mm x 60 mm x 70 mm, 5 gab.

Vingrošanas lente Outliner LS3625, 1200 mm x 60 mm x 70 mm, 5 gab.

Pieejama noliktavā
Spēļu pultis Microsoft Xbox One Elite Series 2

Spēļu pultis Microsoft Xbox One Elite Series 2