Vai iPhone 5s joprojām ir mūsdienu prasībām piemērots?

Foto: Shutterstock.com

Lai gan iPhone 5s šī gada rudenī svinēs pusapaļu jubileju (tam apritēs pieci gadi), un mobilo telefonu pasaulē tas nav maz, šo telefonu joprojām izmanto ļoti daudz cilvēku. Kāda ir tā panākumu atslēga un kāpēc izvēlēties iPhone 5s, nevis iPhone 5? Atbildes uz šiem jautājumiem meklē bloga raksta turpinājumā!

Lasīt tālāk

Samsung planšetes: kura ir piemērotākā Tev?

Foto: Shutterstock.com

Planšetdators būtībā ir zelta vidusceļš starp viedtālruni un portatīvo datoru – ja telefona ekrāns reizēm ir pārāk mazs, lai uz tā ērti skatītos filmu vai sērfotu internetā, bet portatīvais dators – pārāk smags un neērts, lai to ņemtu līdzi un izmantotu, piemēram, sabiedriskajā transportā, planšete apvieno šo ierīču plusus, jo ir gana viegla un neliela, taču tajā pašā laikā – ar daudz lielāku ekrānu nekā viedtālrunim. Planšetdatoru tirgus ir gana plašs – tos piedāvā virkne dažādu ražotāju, taču stabilu pozīciju jau vairāku gadu garumā ieņem Samsung planšetes. Šajā bloga rakstā – par to, kuras Samsung planšetes varētu būt piemērotākās tieši Tavām vajadzībām!

Lasīt tālāk

Sony Xperia – viens no viedtālruņu flagmaņiem

Foto: 1a.lv

Sony ir viens no lielākajiem mobilo telefonu ražotājiem pasaulē, ik gadu laižot klajā vairākus jaunus modeļus, kas izceļas ar pārdomātu dizainu, ļoti augstas kvalitātes kameru un konkurētspējīgu tehnisko specifikāciju. Taču kā neapjukt plašajā Sony Xperia tālruņu klāstā? Neuztraucies – esam sagatavojuši informāciju par četriem Xperia modeļiem, kuri Tev varētu interesēt tieši šobrīd!

Lasīt tālāk

iPhone 6 un iPhone 6s – kādas ir to galvenās atšķirības?

Foto: 1a.lv

iPhone 6s ir iPhone 6 jaunākais brālis, taču, lai gan vismaz pēc izskata abi viedtālruņi izskatās teju identiski, tiem ir vairākas atšķirības, un par tām vari uzzināt šajā bloga rakstā!

Lasīt tālāk

iPhone SE – mazs cinītis gāž lielus vezumus

Foto: 1a.lv

Laikā, kad viedtālruņi kļūst arvien lielāki, iPhone SE sniedz patīkamu alternatīvu – tas ir salīdzinoši neliels, taču tajā pašā laikā – ļoti ērts un gana jaudīgs, lai spētu apmierināt teju ikviena prasības, un arī iPhone SE cena ir ļoti patīkama. Uzzini, kas lācītim vēderā!

Lasīt tālāk

Mīlestības pilns mēnesis: kā izvēlēties labākās dāvanas Valentīndienā?

Foto: Pexels.com

Valentīndiena tuvojas, bet Tu vēl esi dāvanas meklējumos? Varbūt vēl neesi līdz galam izlēmis, svinēt vai nesvinēt mīlestības svētkus, jo sagādāt patīkamas emocijas mīļotajai vai mīļotajam ar konfektēm un ziediem Tev šķiet pārāk tradicionāli? Tad esi īstajā vietā, jo mēs esam sagatavojuši oriģinālu dāvanu topu, kas noteikti iepriecinās Tavu otro pusīti. Lasi tālāk un pārsteidz mīļoto cilvēku ar patiešām labu dāvanu!

Lasīt tālāk

Grafiskās planšetes – rīks, kas var būt noderīgs ikvienam māksliniekam

Foto: 1a.lv

Grafiskā jeb zīmēšanas planšete ir viens no izplatītākajiem mūsdienu mākslinieku piederumiem. Ar tās palīdzību iespējams zīmēt dažādus attēlus, veidot grafiskus zīmējumus un pēc tam tos ievadīt digitālajā pasaulē. Taču kādi parametri jāņem vērā, lai atrastu planšeti, kas ir piemērota tieši Tev? Mēs Tev par to varam pastāstīt!

Lasīt tālāk

Vai zini, kādas ir iPhone 8 noderīgākās funkcijas un uzlabojumi?

Foto: 1a.lv

Apple faniem rudens nu jau vairākus gadus asociējas ar jaunākā modeļa iPhone izdošanu, un vilties nelika arī nupat aizgājušā gada rudens, kad tika izlaists gan iPhone 8, gan iPhone X. Taču šajā rakstā mēs Tev pastāstīsim, kādas iPhone funkcijas varētu būt Tev noderīgākās un kādas ir šī modeļa priekšrocības, salīdzinot to ar iepriekšējiem modeļiem.

Lasīt tālāk

Samsung Galaxy S8 – viedtālruņu augstākā divīzija

Foto: Samsung.com

Ja kādā no meklētājprogrammām ierakstīsi frāzi “labākais viedtālrunis 2017. gadā”, ieraudzīsi virkni ar topiem un sarakstiem, kuru augšgalā atradīsies tieši jaunākais Samsung lolojums – Galaxy S8. Kāpēc tā? Meklē atbildi raksta turpinājumā!

Lasīt tālāk

Gaming datori – kādas ir to jaunākās tendences?

Foto: 1a.lv

Ja vēlies nodoties datorspēļu spēlēšanai par visiem 100%, bez piemērota aprīkojuma (lasi – datora) neiztikt. Taču spēles kļūst arvien detalizētākas un attīstītākas, tāpēc svarīgi, lai datori spēlēm atbilstu šī brīža prasībām. Vairāk par visu – raksta turpinājumā!

Lasīt tālāk